• Logistika
    1.1k
    ali je isto realno da.ti Salzburg puno prije i puno veće probleme može napraviti bez Ademija u sredini nego Hajduk. Mislim da nije uopće stvar toga,nego je išao na X...nema Čačić tog ludila i adrenalina u sebi,možda mene nosi emocija,sto je normalno kao navijač,a on spram mene taj trenutak gleda dugoročnije
  • Bosna86
    11.6k

    Ja ove dole patološki mrzim, ali mislim da nisam ništa pogriješio… Sudac stoji 5-10 metara od duela , neometan i čeka VAR da bi se oglasio… Ako se boje, Nek ne sude
  • Nino Bule
    11.7k
    Meni ademi drugo poluvrijeme dobar, orsic i petkovic najveci duznici
  • Carrasco
    4.1k
    Penal na Periću ko kuća. Osim hrvačkog zahvata nagazio ga je i na nogu.
  • Nino Bule
    11.7k

    sve realno, penal i livajin zuti mogu bit samo namjerne greske, pogtovo da ga uopce ne zovu da gleda taj penal jer se boje publike i pritiska
  • serbus
    3.6k
    Mislim da smo malo prekritični, ne pita se nas samo njima je ovo bila tekma sezone i dali su doma sve od sebe. Zato su i pali u drugom ht jer nije moguće biti tako agresivan sa tim kadrom...

    Mi smo se dignuli kad su oni pali... Bod danas dobar. igra slaba i dalje smo na plus 8... A sad naša tekma sezone pa kako Bog da....
  • Eduardo
    17.8k
    Očekujem da u pravila nogometne igre uđe sudačka isprika i tapšanje po ramenu gospodina Livaje.
  • Efes Pilsen
    7k
    Kazem opet, mi smo izgledali kao da smo dosli po bod, a i izmjene su to samo potvrdile. Meni je bod ok u ovoj situaciji, Osijek se ima priliku priblizit sad i stavit im jos veci pritisak pred Goricu kojoj gori pod nogama. Mi se okrecemo Milanu gdje cemo sigurno imat veci voljni moment i ja se nadam vise energije.
  • Logistika
    1.1k
    ponavljam,ja sam gledao 10 minuta,utih10 minuta sudac nije sudio čist penal jer se usrao istoja ne znam šta bi biloda nema vara u ovim okolnostima. I druga situacija kad nam Livaja pokupi stopera kao vreću...nek im bude,ali u idućem derbiju na Maksimiru ne moraju ni dobit,al hoću da ih istuku ! I sto je najjače dobili bi tri crvena,jer se u dinamovoj igri grublji ulazaku tekmi evidentno vidi,jer to nije nasa igra...dok kod ovih kad sudiš,sudiš četvrtu županijsku stil igre,izudaraj i nabij dugu...i nemoš' im dat svaku 5 žutihi crveni...onda ćeš imat "namišteno" prvenstvo
  • miro
    3.3k
    Ne znam jel mi žao ili drago da nije sudio drugi penal. Da se razumijemo, penal je čist, ali tko bi slušao i čitao te jadikovke (hajdukovke) da su na Poljudu izgubili iz dva VAR penala. 8 bodova prednosti, pobjeda 4:1, koja dodatno drži odstojanje, živi smo u Europi...meni dovoljno da budem sretan.

    Ono što se meni dodatno čini je da Hajduk nema sape odigrat 2 poluvremena. Sad imaju Goricu u srijedu, pa gostuju Lokomotivi i onda Osijek. Čudo bi bilo da tu uzmu 9 bodova.

    Nama čak i neriješeno u Osijeku nosi naslov prije SP
  • Nino Bule
    11.7k
    Nadam se da nije nijednu pjesmu preskakala haha
  • Eduardo
    17.8k
    Meni je bod ok u ovoj situacijiEfes Pilsen

    Mislim da to nitko ne spori. Ono što ja organski ne mogu podnijeti jer pristup iz prvog poluvremena. Protiv bilo kog drugog ok, može, dogodi se, ali protiv Hajduka jednostavno ne može pa taman da sutra igramo finale LP protiv Reala.
  • Logistika
    1.1k
    Da je nosila Burku sutra bi bila Jelena Veljača i Mreža Komunistica Zagreb u svim medijima
  • Nolifer
    6.9k


    Ili da nije negdje neku baklju skrila...

    @Logistika zaboravio si i na Radu Boric :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.