• Mali dioničar
    13.5k
    A realno ovo nije faul za 2. žuti al daleko od inteligentnog potezahardek

    Golman je ušao u kontakt, nije ni faul, a kamo li karton.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    Pa ne znam bas da je neuspjeh, sam si napisao da ce Vrba i vjerojatno Koscevic dobiti priliku u prvoj momcadi, ja bih tu prikljucio i Caica.

    3 igraca iz jedne generacije su meni vise nego dosta. Naravno da ce se vecina izgubiti putem, ali tako je uvijek, pa od one generacije 98. su "uspjeli" Sosa, Moro i Brekalo, a znamo sta se sve pisalo o njima.
  • BBBaranja
    1.7k


    Vrijeme će pokazati :smile:
  • marcio amoroso
    31.5k
    Da uspije jedan dobro je.
  • Mali dioničar
    13.5k
    Pa ne znam bas da je neuspjeh, sam si napisao da ce Vrba i vjerojatno Koscevic dobiti priliku u prvoj momcadi, ja bih tu prikljucio i Caica.IstinaZaDinamo

    Svoj trojici treba sezone posudbe i kontinuirano igranje.
  • Nino Bule
    10.7k
    Po meni isto vrba, zlatan i caic su potencijal za prvu al naravno puno je jos puta pred njima, zlatanu i caicu bi vec na proljece naso dvojnu di bi igrali u drugoj hnl a vrbu probat odma u prvu dat mu nesto minuta.
  • deda
    26.3k
    Šteta što ne postoji mogućnost da zaigraju u drugoj momčadi. Hm.... pa postojala je. Ah ništa.
  • badjibadara
    1.6k
    Poslati ih na kaljenje u Zelju iducu polusezonu, uz neki nas kadar koji poznaje okruzenje... samo mi nitko takav ne pada na pamet.
  • Nino Bule
    10.7k
    Ako bi mogli garantirat koscevicu minute cak mu zeljeznicar do ljeta ne bi bio losa opcija
  • Juznjak
    2.5k
    Mene jako muči što su si Čaić u prvoj i Koščević u drugoj dopustili napravit ovako glupe crvene kartone. Ja to smatram ogromnim nepoštivanjem ekipe. Ovo su utakmice u kojima ti to najmanje treba i oni baš u njima pokažu tu slabost. Još bih se i trudio razumjeti u domaćoj ligaškoj utakmici da ih netko isprovocira pa im ulete momački pa ajde, ali ovako ih nikako ne mogu shvatit, što bi bilo kad bi svi krenuli radit glupe crvene jer su isfrustrirani…
  • Ban
    697

    Košćević može dobiti najviše minuta u prvoj. Čaiću i Vrbi bi bolje sjele posudbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.