5.9k
    Mislim da se Ljubičić odmara za srijedu al mogao je onda Gojak
  • Jura
    210
    Tolić je u 2 mjeseca odigrao svega 10 minuta i suditi mu sada zašto nije na razini mogu samo oni koji nikada nisu igrali veliki nogomet. Pa jednom Oršiću treba par utakmica da uđe u formu.
  • reziser
    6.2k
    Cijelo poluvrijeme je bezidejno trčkarao i brisao nos sa dresom.... Bez ikakve želje za obranom ili napadom...
    Ako je imao probleme, kaži prije tekme....ovako si se pokazao potpuno ne motiviranim, za mene nema opravdanja za takvo ponašanje
  • reziser
    6.2k
    jedno je loše igrati, kad ti ništa ne ide od noge... A drugo je onako se ponašati... Bez imalo želje
  • Jura
    210
    Tolić pored Ademija i Mišića nema mjesta u prvih 11 i to je svakome jasno ali je solidan igrač za rotaciju i po meni ga treba češće koristiti. Prošle sezone kada je ulazio sa klupe gotovo uvijek je donio asistenciju ili zabio gol.

Pero izdominirao kao i cijela momčad.

Nije mi jasan Čačić s tim forama oko defenzive na lijevom beku. Kao prvo, Ljubičića prolaze još više nego Peru ili Štefulja i također ima velikih problema u defenzivi, a s druge strane gotovo sve današnje moderne momčadi imaju najbolje igrače na krilima pa je nekako i "normalno" da je tamo i najviše problema.

Čini mi se da su nam zapravo najveći problemi kad neko ubaci loptu u srce, em nam golman nije baš lik koji će istrčavat na 5 metara i boksat a em su nam stoperi nekako čudni u tim reakcijama. Bilo da se ubaci s boka, ili poludistance ili okomito.

Sve u svemu, prezadovoljan sam s pobjedom i pobjedama u HNL-u a sad idemo prođemo taj Bode.
  • Nino Bule
    11.3k
    Rapsodija sinoc osim onih 30 min prvog poluvremena.
    Ustat pa reci josip misic, cudo utakmica s njegove strane i puno ce nam falit protiv norvezana.
  • SAS1987
    13.4k
    - Josip Mišič je odigrao doktorski
    - Da je Bockaj bolji u defenzivi bio bi Roberto Carlos. Al svakako nakon take tekme zasluži mjesto u prvih 11. Lik je fizicki super spreman i bez problema je sprintao 50m u nekoj 85 minuti.

Sto se tice gledatelja, ocekivao sam više :smile:

Edit: Spika leti terenom, a Ivanušec preorao teren. Bio svugdje.
  • The Undertaker
    4k
    Jučer nije bilo puno ljudi ali baš odlična atmosfera na stadionu. Kad je ovako, karta vrijedi svake kune a godišnje su bagatela. Više ljudi oko mene je reklo da jedva čekaju srijedu. Mi smo Osijek riješili praktički sa rezervama, kao u vrijeme Bjelice. Međutim, opet se ponavlja da zabijemo i, umjesto da nastavimo i zabijemo još barem jedan i riješimo utakmicu, povučemo se i pustimo Osijek da napada i vrati se u utakmicu.
    Igra Tolića mi je potpuna enigma. Ako je bolest onda ga je trebao vaditi u 30. minuti. Ako nije, onda je za izgon iz kluba.
  • Dino
    2.2k

Ovo je po mom misljenju najveca pobjeda Dinama u zadnjih 12-13 godina. Do prije nekoliko dana, kad su se igrale i “vece” utakmice s tezim protivnicima poput Arsenala ili RB Salzburga, igraci nas nisu dosli ni pozdravit, a danas s nama pjevaju pjesme, pljescu, skacu, slave, vicu.

Namjestaju kameru da bi se fotkali ispod Sjevera, spominju nas u medijima i iznose svoj ponos kaj igraju sa klub koji ima ovakve navijace.

Decki moji, svaka cast! Imate muda, imate karakter, imate gospodski i gradanski stav, uz vas smo!