• Krizy
    35.1k
    Asirska Crkva je u pitanju.
  • mali M
    3.2k
    Tako je. To su sve kršćani samo pripadaju različitim istočnim obredima. Neke od tih istočnih crkva su u skladu sa katoličanstvom i papom, neke su djelomično. Meni osobno su oni dosta dobili batina kroz povijest jer u njihovoj okolini gurati kršćanstvo je bilo i još uvijek je pogubno. Nije mi drago, ali neka se lagano pokazuje narav osoba koje nam dolaze iz tog podneblja. Morat će se nekako tome stat na kraj jednostavno i to je to. Kaže frend koji radi u zatvoru, da su u onom prvom valu "izbjeglica" bili uglavnom kriminalci. Kad ih se zatvaralo radi zločina (za koje pola javnosti nezna) kaže da odmah znaju šemu sa trgovinom u zatvoru, tablete, pljuge, droga.. Kaže to su iskusnjare sa zatvorima bile i još uvijek su tu kod nas. Oni koji su "samo htjeti doć do Italije pa su tu u prolazu" su odmah i otišli, ovi ostali polako funkcioniraju kriminalno kao i kod sebe doma..
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.2k
    Cultural enrichment refers to the process of enhancing and diversifying cultural experiences, knowledge, and understanding. It involves the exchange and integration of different cultural practices, traditions, and perspectives, leading to increased tolerance, appreciation, and respect for diversity.

    Dajte nam još toga
    Samo diversifikacija :strong:

  • GaijiZG
    578

    Smrtna kazna. Šta nas i našu djecu čeka.. ko to ne vidi, nije blagoslovljen u glavu, a ko misli da smo mi krivi "ako" ih ne integriramo, taj je peta kolona.
  • Dinamosaur
    916
    Prvih 6 hrvatskih Rafalea sletjeli na Pleso. :strong:
    Dobro nam došli!
  • Sljeme
    1.7k
    :victory:

    c4qZPsT.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.