• deda
    28.1k
    Tek sad skužio da Osijek počinje u 14 sati :monkey:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Leovac i Bjelica na istom mjestu nakon 4 godine. Nek im bude sretno ko i tada.
  • Mališan
    1.7k
    Osijek u rombu? Topčagić od prve minute? Zanimljivo
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne kužim Bjelicu s tim Topčagićem. Lik igra veteranski nogomet. Mierez i Mance pucaju od snage iako ih gol neće.
  • Zagabria
    206
    Link za osijek?
  • Logistika
    1.1k
    Samo you tubebsam našao
    https://youtu.be/hHyZe5S4GEI
    Ovi imaju zanimljivu tribinu iza gola u jednom komadu čini mi se,ako netko gleda koliko otprilike tu stane ljudi,moje su procjene ocaj
  • Mališan
    1.7k
    4-5 hiljada cca?
  • Logistika
    1.1k
    Os vrlo loše...ne primimo gol,pa ako šta bude bude,prema naprijed u ovih 15 min ništa...jednom skakali za penal...ovi čak nešto pokušavaju stisnuti ali dosta limitirani...jebli ih mediji i nikad jači HNL
  • Infinity
    15.3k
    3500-4000. Donji nivo ima 16000 mjesta s tim da istok i zapad imaju manje redova od sjevera i juga.

    Meni se ovaj stadion strasno svidja. Vec sam vise puta napisao kako bi zelio neki mini Dragao. Istok i zapad na dva nivoa, sjever i jug na jedan u visini prvog nivoa istoka i zapada. Eventualno bi na jugu dodao drugi nivo s par redova da gosti budu skroz izolirani.
  • Infinity
    15.3k
    Tek sad skužio da Osijek počinje u 14 sati :monkey:deda

    Termin savrsen za sacuvati zivce. Stavis Osijeka na tiket, padnes odmah u dva i ostatak dana se ne zivciras :rofl:
  • Logistika
    1.1k
    https://youtu.be/boWXe4Dd5J4 puno mi je trebalo da opet krenem mastati
  • Mališan
    1.7k
    kak funkcionira bodovanje u pretkolima ovog natjecanja za nacionalni koef? nekaj manje nego za lp i el nosi pobjeda?
  • Infinity
    15.3k
    Pobjeda bod, remi pola i onda dijeli na cetiri.
  • xyz
    840
    Tek se igrajući ove tekme u europskim takmičenjima vidi koliko nam je liga propala u zadnjih par godina. Više se ni momčad koja je do pred kraj prvenstva bila u borbi za titulu ne može nametnuti ekipi koja se bori za opstanak u kazahstanskoj ligi.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne moze ili ne zeli pitanje je sad.. Bjelica nikad nije ni isao grlom u jagode, a kamoli sada na umjetnoj travi na dalekom gostovanju. Namjera je ocigledna, samo nemoj primit, nesto ce se vec iskemijat ako ne danas onda u uzvratu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.