• NitkoBitan
    11.7k
    Imamo zabranu gostovanja zbog SpanijeBosna86

    Jao da sjetio se sad. Ma me sumnjam da ce bit Dinamovaca po domacim tribinama
  • blue heart 72
    1.3k
    Premda nas prva runda ždrijeba nije pomazila, mislim da koga god da dobijemo, da smo ipak favoriti. Ja osobno priželjkujem čim lakšeg protivnika u svim pretkolima i nikako ne bi želio FCZ na otvaranju europske sezone. Pogotovo jer će u tom slučaju, reprezentativci opet u vatru prije nego je planirano
  • Bosna86
    11.5k
    Jedno pitanje za kladioničare ili neke fanatike… Kakvi su ovi sa Gibraltara, tko je u tom meču uopće favorit…
  • LovroZG
    1.3k
    To bi mogo bit 50-50 dvoboj. Prošle godine se Lincoln probio do skupina KL kroz kvale za prvake. Znam da su Latvijce prošli u PO tad.
  • maddaddam
    2.9k
    Tri igraca Zuericha cine skoro pola vrijednosti cijelog tima na TM:

    Omaleni osamnaestogodisnji talijansko-nigerijski ofanzivac Wilfried Gnonto ima vrijednost od okruglih 10mil eura. Brz, vjest sa loptom, u 33 utakmice 8 golova i 3 asistencije. Nije sad neka statistika koja bi opravdala toliku cifru, a ni tm nije sveto pismo.

    Bosanskohercegovackosvicarski branic Becir Omeragic je sljedeci. Po TM vrijedi 8mil eura. Trenutno je ozljedjen i ne zna se kad se vraca na teren. Navodno je Milan zainteresiran za njega. Svicarci pisu da je "najbolji mladi branic na svijetu" :cool: kh, kh.

    Treci je spanjolac pristigao iz Valencije B, Adriàn Guerrero, koji je eksplodirao ovu sezonu sa 4 gola i 12 asistencija. Odlicna lijeva noga.
  • LovroZG
    1.3k
    Omaleni osamnaestogodisnji talijansko-nigerijski ofanzivac Wilfried Gnonto ima vrijednost od okruglih 10mil eura. Brz, vjest sa loptom, u 33 utakmice 8 golova i 3 asistencije. Nije sad neka statistika koja bi opravdala toliku cifru, a ni tm nije sveto pismo.maddaddam

    Taj klinac je neko čudo od igrača. Ovaj mjesec je debitiro za Talijane i danas je zabio Nijemcima prvijenac.
  • Infinity
    15.2k
    Iako je Lincoln prosle sezone igrao grupu KL, meni se cini da je Shkupi ipak favorit.

    Sve je svemu, nadam se da cemo i nakon sutrasnjeg dana nastaviti razbijati glavu tko je ovdje bolji.
  • deda
    27.5k
    Kak se određuju te skupine, jel to rade ljudi ili kompjutor, jel itko nazoči tom procesu?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne znam kako ih određuju, al ne kužim kako su dinamo, klubu sa najvećim koeficijentom uspjeli upariti sa slovanom i zurichom... Trebali su još i maribor staviti umjesto ovih jazavaca i to je to :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    ako namještaju išta, onda zurich neće na nas...ipak je sjedište uefe u Švicarskoj ( osim ako se nyon i zurich ne vole)
  • deda
    27.5k
    Ja za ozbiljno pitam. Danas rade show, svi prenose, a jučer u nekom mračnom kutku determiniraju 90% ishoda.
  • Infinity
    15.2k
    Postoje dva kriterija za te podgrupe. Jedan je regionalni, a drugi je koeficijent. Cilj je da dvije ekipe s dva kraja svijeta ne igraju medjusobno, mada se i to dogodi. Ovo po koeficijentu je cilj da u svakoj podgrupi zbroj koeficijenata nositelja bude priblizno jednak, kao i da zbroj koeficijenata nenositelja bude priblizno jednak. Gledao sam par puta simulacije koje pojedinci odrade prije nego UEFA izbaci podgrupe i budu uvijek blizu.

    Sto se nas tice, mi smo dobili drugog, sedmog i desetog nenositelja, od deset ukupno. Na oko izgleda super, a to sto je Zurich na papiru najjaci nenositelj ne znaci nista, oni su i dalje po koeficijentu najslabija ekipa u zdrijebu.

    Evo i ostale grupe, zdrijeb je u 12h

    Group 1
    Seeded
    GNK Dinamo (CRO)
    Lech Poznań (POL) / Qarabağ (AZE)
    Tobol Kostanay (KAZ) / Ferencváros (HUN)
    Unseeded
    Slovan Bratislava (SVK) / Dinamo Batumi (GEO)
    Shkupi (MKD) / Lincoln Red Imps (GIB)
    Zürich (SUI)

    Group 2
    Seeded

    Viktoria Plzeň (CZE)
    Malmö (SWE) / Preliminary round winners
    Bodø/Glimt (NOR) / KÍ (FRO)
    Unseeded
    HJK (FIN) / RFS (LVA)
    The New Saints (WAL) / Linfield (NIR)
    Ballkani (KOS) / Žalgiris (LTU)

    Group 3
    Seeded

    Olympiacos (GRE)
    Ludogorets (BUL) / Sutjeska (MNE)
    Zrinjski (BIH) / Sheriff (MDA)
    Pyunik (ARM) / CFR Cluj (ROU)
    Unseeded
    Maribor (SVN) / Shakhtyor Soligorsk (BLR)
    Diddeleng (LUX) / Tirana (ALB)
    Maccabi Haifa (ISR)
    Shamrock Rovers (IRL) / Hibernians (MLT)

    League path teams
    The four teams are seeded in accordance with the club coefficient rankings.

    Seeded
    Dynamo Kyiv (UKR)
    Midtjylland (DEN)
    Unseeded
    Fenerbahçe (TUR)
    AEK Larnaca (CYP)
  • Stjepan
    479
    Daleko najteža je naša podgrupa u ovim ostalim podgrupama mi bilo svejedno koga ćemo izvuć
  • Bosna86
    11.5k
    Ima li ždrijeb izvlačenja live?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.