• Neki tip
    18.3k
    Piše se puno, i to ne od danas, da je Segej Jakirović novi/budući trener Dinama. Da se zimus pregovaralo nije tajna, a piše se po portalima da ga i sada žele odmah, ne na kraju prvenstva jer titulu je dolje osigurao..

    Već danima po novinama izlaze članci o njegovim kavama s Mamićima (šta ćeš, mali su nogometni krugovi u Mostaru :roll: ), teren je odavno pripremljen.

    Ako uzmemo kao izvjesno da je dotični novi trener Dinama, bilo od danas-sutra ili nakon prvenstva,

    zanima me malo struktura dojmova o njemu.. Ponudit ću stoga odgovore za koje se nadam da ćete među njima moći prepoznati neki najbliži svome.
    1. Sergej Jakirović je novi trener Dinama. Moja reakcija je: (111 votes)
        Užas, nastavljamo s Mamićevim dupeliscima, k tome nisu razina Dinama
        49%
        A ono, u moru opcija kojih sam se plašio, nije tako strašno. Nije ni dobro.
        16%
        Ne znam, ima neke rezultate, ali ne na traženoj razini, bumo vidli
        15%
        Pa zapravo nije loše. Zrinjski nije Dinamo, ali ima napadačku igru.
          7%
        Čovjek ima dobre rezultate iza sebe, ovo je fino rješenje.
        13%
  • pencilneck
    569
    Jakirović bi bio nastavak sramotnih odluka od strane grobara ovoga kluba. Taj u životu nije vidio 100 tisuća eura na računu i sad bi trebao voditi klub s budžetom od 60 milijuna eura, a igrači koji zarađuju 6-10 puta više od njega bi ga trebali shvaćati ozbiljno i gledati ga kao na autoritet? A kad smijene Jakirovića neka pogledaju ima li koji trener u San Marinu koji je uvjerljivo osvojio titulu tamo i u intervjuima liže dupe Mamićima. Možda da i njemu damo priliku da vodi četvrtfinalista Europa lige.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    gori od kopića i krznara teško može biti.
    ovih 5 kola nitko ozbiljan neće preuzeti klub, ako je voljan riskirati nek preuzme momčad do kraja sezone i proba se dokazati, ako skupi 5 pobjeda, uz uvjerljivu igru, možda (ali samo možda) zaslužuje šansu.

    po meni, prioritet je čovjek sa rezultatom u ozbiljnoj ligi, a jakirović to nije!
    istovremeno, čisto sumnjam da će vrhuška kluba investirati ozbiljan novac u trenera, što je žalosno.
  • SAS1987
    13k
    Pratio sam njegov rad u Mariboru i nije se baš iskazao. U EL ispao od amatera iz Irske a u ligi u zadnji utakmici na domacem terenu izpustio naslov protiv Mure. Tada je več bilo covid sranje i mogucnost promjene pet igraca pa je lik skoro pa svaku utakmicu ostavio par najboljih igrača na klupi, cekao do 60-70 minute kad su protivnici več bili umorni (Maribor cesto gubio do 60 minute) i ubacio najbolje igrace te preokrenio tekmu.
  • Eduardo
    16.8k
    Jakirović preuzima danas. Nisam oduševljen niti malo. Još jedno u nizu vatrogasnih rješenja.

    Sesvete, Gorica, Maribor, Zrinjski... jebene reference za glavnog trenera Dinama.
  • Captain America
    12.3k
    I'm not unhappy.
  • Crusades1986
    9.3k
    Kažu na indexu da nije Jakirović

    "Istina je. Sergej je otišao iz Mostara, ali s momčadi u Sarajevo gdje sutra igramo protiv Željezničara. Gospodin Jakirović ostaje na klupi našega kluba".
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Jesi siguran? VL i Lesicki kazu da je Cacic glavni kandidat
  • Nino Bule
    10.7k
    Past na koljena pred vahu i dat mu 2 mil eura godisnje ako nas odma preuzme
  • superhik
    9.7k
    S Jakirovićem se opet kao gladni psi zadovoljavamo s mrvicama sa stola. Nakon što su nam servirali cijeli niz trenera koji se uče biti treneri na Dinamu i dalje pristajemo na one kojima je doseg u karijeri lizanje guzice kriminalcima iz Međugorja, Maribor, Gorica i naslov prvaka jedne od najgorih liga na svijetu.
  • Fićo1986
    899
    Vaha jedino dolazi u obzir kao osoba koju ce gledat s respektom u svlačionici
  • jedan u nizu
    4.8k
    gori od kopića i krznara teško može biti.db-izbjeglica
    - 2 years ago

    ahh ... kako smo nekad bili naivni
  • Mathiasovi Chageri
    1.6k
    ahh ... kako smo nekad bili naivnijedan u nizu

    Jer ne ulazimo dovoljno u materiju nego gledamo selektivno stvari pod utjecajem medijske mašinerije. Ne mogu naći sad svoj upis na jednoj od društvenih mreža Zone kad sam pri objavi da je Jakir trener kritizirao odabir trenera pa mi se nakačilo tko zna koliko likova koji niti jednu utakmicu Jakira nisu gledali, ali "on je uzeo naslov sa Zrinjskim sa 30 bodova prednosti" i "digao je Rijeku sa zadnjeg mjesta na treće".

    Prva stvar koju smo ignorirali je ta da lik nije digao Rijeku sa zadnjeg mjesta na treće. Stekao se dojam da je došao, zatekao 23 igrača, te iste igrače preko noći iz kante za nabijanje pretvorio u europsku momčad. Netočno, lik je već u prvoj svojoj utakmici koju je vodio protiv Osijeka imao tri nova igrača koja Cosmi nije imao (Janković, Marin, Dilaver), zatim je u drugoj protiv Šibenika imao Bandu i Veigu, a klub se rješio Lunette, Halila, Karrice, Vlasenka i ostalih poluproizvoda koje je Palikuća nakrcao. Ubrzo nakon je došao novi prijelazni rok gdje mu je došlo još igrača. Unatoč tome uspio je dobiti Hajduk samo jednom, Osijek i Dinamo mislim niti jednom, gdje mu je momčad u derbijima izgledala nemoćno. Lik je doslovno imao skoro novu momčad i tu momčad, dosta kvalitetniju od prije, digao na treće mjesto. Pa evo Sopić ne radi s istim kadrom ništa lošije rezultate od njega.

    Meni je za Jakira puno indikativnije bilo to što je dobio nogu u Mariboru nakon što je ispao od sjevernoirskog Colrainea iz Europe, da je to napravio s nekim hrvatskim klubom sudili bi ga kao ratnog zločinca. Naslov sa Zrinjskim mi je nebitan, evo tko je osvajao naslove od trenera u bosanskoj ligi, jednoj od najlošijih u Europi: Vinko Marinović, Blaž Slišković, Branko Karačić, Husref Musemić. Jel netko od njih sposoban voditi Dinamo? Dajte molim vas.

    Daleko od toga da je Jakir loš trener, nije, ali niti niti trener za Dinamo, pa njemu je i Rijeka bila velik zalogaj prema dotadašnjim trenerskim uspjesima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.