• NORTE
    9.3k
    "Da sam Ultras ne bi spav'o!"

    Ako je istina da su im uzeli praktički sve to je NEVIĐENA bruka u navijačkom svijetu jer nije prošlo ni mjesec dana od velike sramote za Ultrase i ovi su uspjeli izgubit sve.

    Poanta je upravo u dodatnom oprezu nakon što si osramotio gradskog rivala, ali on ti nakon 4 tjedna uzme sve.
    Crvena armija više ne postoji.

    Ima ona jedna poslovica osveta se servira hladna...
    Ovo je još kipuće i svejedno su ostali bez svega.

    Ultrasi su tu na kraju ispali šmekeri koji nisu odmah nastavili kao da se ništa nije dogodilo i ubrzo uzvratili s teškim kamatama, a ovi nisu ni stigli dodatno ponizit rivale jer su ih ovi ugasili.

    Ljudi bez krpa.

    Treba ostat na zemlji, ali ovakvo što se ne događa često.

    Koliko grešaka crvenih zapravo, umjesto da su napad napravili kad ovima na ogradi budu glavne krpe...
    Ovako, Ultrasi imaju većinu svoje ograde i udarne, a ovi nemaju praktički ništa.

    Još je samo falilo da UM vrate i svoje izgubljene krpe.
  • Nino Bule
    11.5k
    Koliko grešaka crvenih zapravo, umjesto da su napad napravili kad ovima na ogradi budu glavne krpe...NORTE

    Ne znam sta bi ih cekali koje ce krpe imat nije njihova stvar sta ultrasi nosi kao udarnu ogradu, skinuli im sve sto su nosili par dana prije rođendana i derbija, hoce li ultrasi stat pod udarni koji nije pao, hoce li ra samo napravit novi, ne znam nit me previse to dira ali neki instinkt mi je da su obe grupe dozivile klasicno gašenje, svakako pisanih pravila/zakona u vezi ovog nema i svak ce interpretirat kako njemu paše.

    Od ultrasa sam ocekivao osvetu i rezultate ali ne ovako brzo, svaka im cast na tome.
  • jedan u nizu
    6.1k
    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/nova-epizoda-mostarskog-navijackog-rata-uz-prijetnju-pistoljem-upali-u-stan-i-oteli-transparente---846377.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1iAq6IMbUsrpJpKKDyZKeKzwwSrjTC3i1ODWK_IBq_2FTr_02k44suex8_aem_AaA_mE_PyP7jZQ8OsAqhrLpymhPXGDe9eMS38F5Zj84YFrv5x4Vrw2pHMt_KacYhALW79AgvzYqXS5Dt9okZS4wu

    Naime, kako javljaju razni mediji iz BiH, jučer je provaljeno u stan jednog navijača Veleža, za kojeg se znalo da u svom posjedu ima transparente.

    Kako stan nije bio praz, pod prijetnjom pištoljem oduzeto je nekoliko transparenata navijača Veleža, uključujući njihov udarni.

    injenica da se ovdje radi o teškom kaznenom djelu provale i oružane pljačke, samo nam potvrđuje kako je situacija u Mostaru daleko od one koja bi bila pod kontrolom te da pozicijske snage neupitno imaju puno posla oko smirivanja svega.


    EDIT:
    Ovaj clanak sam samo zalijepio, ali jos uvijek ne vjerujem da se tako odigralo, znamo i sami dobro kako novinari prenose poluinformacije i u cilju blacenja nekoga/necega. Posto je vec objavljen clanak, stavio sam, ako nije za javnost/forum brisite
  • Petar86
    592
    Kad sam prvotno procitao vijest, zapita sam se jeli moguce da tako jednostvano padaju transparenti... odmah mi je palo napamet jeli moguce da se koristilo vatreno oruzje...

    Edit: ako je moj upis neprimjeren, brisite
  • veselko tenžera
    1.3k
    Ako su izvor razni mediji iz BiH na koje se poziva Nova TV onda to mora biti istina :vomit:
  • Markelo
    2.5k
    Sad će Marko Šepat sa Nove TV imat javljanje iz Mostara sa provjernim informacijama do kojih je došao čitajući komentare ispod članaka
  • Krizy
    36.5k
    Prenijeli i:
  • Petar86
    592
    Treba to odma naloziti jer kakve su organizacije ovi ce ih vratiti nazad :rofl:
  • luka modic
    609
    Ako se znalo di su transevi,ne vidim zasto bi se upadalo s vatrenim oruzjem i time ugrozavo kodeks kad realno moze upast ekipa i bez problema uzet sve jednom liku
  • Time
    532
    Ja cujem da im je milanovic odobrio i nove rafale...
  • Paggini
    7.1k
    Prije cu povjerovati ciganki na autobusnom da joj treba para nego balijskim medijima kad Hrvati nesto dobro naprave
  • Tom Hanks
    2.6k
    kodeksluka modic

    Koji kodeks dolje?
  • NORTE
    9.3k
    Ne znam sta bi ih cekali koje ce krpe imat nije njihova stvar sta ultrasi nosi kao udarnu ogradu, skinuli im sve sto su nosiliNino Bule
    Ako su već imali info gdje nose krpe onda su napravili grešku napavši ih kad na ogradi nisu bile najvažnije krpe.
    Da su to odradili nešto kasnije i pokupili im udarne onda bi Ultrasi mogli samo lajat na mjesec i ugasit grupu pod tim imenom.

    Što se tiče tog pištolja koji se spominje, ako je to istina onda je to je ciganluk i velika sramota...
  • Marcinko
    327
    Za pištolj mi kažu da nije istina. Njihovi mediji već spominju specijalce i dronove. Očekujem Rafale ubrzo.
  • Omerta
    59
    ŠF danas protiv Jaruna

    IMG-1544.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.