• Navijač Dinama
    7.4k
    Legija dobila 100 000 eura kazne i 5 gostujućih utakmica bez svojih navijača, radi pizdarija po Birmingenu.
  • über alles
    1.5k
    ajax jucer protiv aek-a

    17682_8e91f75712e131696a130eaf1736f4a9_t.jpeg
  • NORTE
    9.2k
    Armada je na tekmama opet počela skandirat "Kantrida", mislim da dugi niz godina to nisu, a krpicu sa stadionom odavno prestali nosit na Rujevicu.
  • 1986-Pl
    159
    Unazad par godina sam dosta pratio Rijeku i mogu ti reci da su konstantno skandirali to ime
  • BBBaranja
    1.9k
    Vidim napadaju se zaštitarske službe za unošenje pirotehnike,njihovih tih jadnih zastava..ja bi tu prije svega čestitao i jednima i drugima na navijačkom dekoru..
    Ali tovari su očekivano prekršili kodeks s 2 signalke upućene prema nama,džaba s njima sjedat za stol..
    Jebemo vam majku komunističku
  • luka modic
    609
    prvoj signalci se nije ni padobrancic otvorio,da je ispaljena malo niže mogla je ubit nekog na sjeveru gore al to se ne spominje naravno...
  • Droljo
    5k
    Lijepo je proletila. Za zapada gore se fino vidjelo. Katastrofa. Da je bila okrenuta prema zapadu moglo se veliko sranje desiti...
  • Bosskovitz
    7.5k
    Vidim napadaju se zaštitarske službe za unošenje pirotehnike,njihovih tih jadnih zastava.BBBaranja

    To je organizacijski propust kluba koji je izdramio na onu koreografiju "mrzin Dinamo" i od toga napravio slučaj spominjući neke ridikulozne teze o "govoru mržnje", a nije trebao. Da nije to napravio, ne bi bilo ni ovog unošenja zastava, a na ono bi svi zaboravili.

    Jer to je prvenstveno tovarska sramota, barem ja to tako vidim. Ajde pjesma, ajde zastava ili poruka, i to i baklje su dio folklora derbija i drago mi je da ih ima čak i kad nas podbodu, ali sakriti sve transparente i sve navijače iza poruke koja nema veze s klubom za koji navijaš - mene bi bilo sram da stojim iza šetalice "mrzim Hajduk". Ne zato što ih volim, nego zato što nisam došao na utakmicu da bih mrzio Hajduk nego da bih bodrio Dinamo. Meni to vrišti kompleks isto kao one kuglice za bor s prekriženim slovom "d" - da ih vidim kod nekoga ne bih se uopće naljutio, bilo bi mi žao tih ljudi koji od inherentne mržnje i kompleksa inferiornosti ne znaju proslaviti ni Božić.
  • agramZ
    2.3k
    sk rapid - red bull, 09.12.2023
    2023_12_09_Rapid-Red_Bull_HP_05.jpg
    2023_12_09_Rapid-Red_Bull_HP_18.jpg
    2023_12_09_Rapid-Red_Bull_HP_21.jpg
    2023_12_09_Rapid-Red_Bull_HP_33.jpg
    2023_12_09_Rapid-Red_Bull_HP_36.jpg
  • Petar86
    584
    Koja je prica iza ovog naslikavanja na Bundeku, sto sad sve novine prinose?
  • masacusec
    3.1k
    dečki došli, poslikali se za godišnjak/kalendar i o'šli.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ergo, grad je njihov :cool:
  • agramZ
    2.3k
    sg dynamo dresden - spvgg unterhaching, 10.12.2023
    sta jedna navijacka scena u trecoj ligi sve organizira. tradicija, kultura, karakter i dusa..
    dynamo-8.jpg
    dynamo-13.jpg
    dynamo-36.jpg
    dynamo-35.jpg
    dynamo-16.jpg
    dynamo-17.jpg
    dynamo-31.jpg
    dynamo123-2.jpg
    dynamo-22.jpg
    dynamo-47.jpg
    dynamo-25.jpg
    dynamo-24.jpg
    dynamo123.jpg
  • Taćini Serhio
    299


    Jedna je preletjela sjever gore dobrano, drugu nisam skužio. Nišandžija vjerojatno jedino što zna pogoditi je vena...
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma možemo pričati kaj hoćemo, i bez obzira kaj se baš ne volimo, ali magarad je na derbiju imala odlično izdanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.