• agramZ
    2.3k
    sv austria salzburg - sv kuchl, 26.05.2023
    07-26-05.jpg
    01-26-05-1030x687.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    Ponikve vs HD

    350472741_808752897539150_4092243114537648678_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=bcLsYzGga7UAX8s2u-S&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfDXfEf0_pMkudwMjiCPb_7w5r6hYOpPYTs_V8eO9yqnHQ&oe=647D5E75
  • DrawTube
    3k
    Uvjeren sam da i Ponikve i Vrapče imaju veću navijačku bazu i potencijal od Lokomotive

  • agramZ
    2.3k
    sk rapid wien - sk sturm graz, 28.05.2023
    03.jpg
    04.jpg
    13.JPG
    27.JPG
  • Infinity
    15.3k
    Sve do onog trenutka kad udju u Prvu HNL i presele na Kranjcevicevu.
  • DrawTube
    3k
    Ma to ni kao Vrapčan ne želim. 3. Ili jednom 2. Liga top. Šteta što ni jedno igralište nema baš mjesta za širenje ili gradnju meke konkretne tribinice do 1000 mjesta , jer vjerujem da bi bilo potražnje kad bi se ušlo u ligu više
  • Infinity
    15.3k
    Kad bi srusili zgradu uprave mogli bi tu napraviti neku tribinu, pa ispod nje ubaciti prostorije, mada ta tribina tako na rubu terena bi izgledala ruzno.

    Meni je zao kad vidim da neki ZG kvartovski klubovi imaju publiku i onda moraju igrati negdje drugo. Smatram to ogromnim gubitkom.

    Rudes u svoje dvije prvoligaske sezone nije ni jednom prebacio prosjek od 500 ljudi, a dolazili su im BBB i Torcida po dva puta. U drugoj ligi su imali sezone s boljom posjetom. I opet nakon takvog iskustva idu uci u prvu ligu, pa igrati u Kranjcevicevoj. Nije mi jasno zasto nisu prvo rijesili pitanje stadiona. Mozda zato sto bacaju price i znaju da nikad nece ni rijesiti. Grad Zagreb pored Maksimira ima problem i svih manjih stadiona.
  • DrawTube
    3k
    Ne znam je li to samo pitanje lijenosti ili očekivanja da grad sve riješi. Ako njihova Zapadna tribina zadovoljava sve potrebe, mogu za 1-2m€ bez problema napraviti suprotnu s najjeftinijim materijalima, ne treba biti ni natkrivena


    A pokazali su da mogu, zadnjih par godina su stvarno ušminkali tu Zapadnu tribinu, čak je i potpuno natkrili. Dakle može se
  • Infinity
    15.3k
    Ja sumnjam da bi puno kostalo puno dodati sadrzaj koji im fali, a vjerojatno nesto fali.

    Oni su se par puta vadili na to da nemaju prostora, jer im smeta teren ragbi kluba. I onda ja s tri klika vidim da imaju 20m od terena do ograde. Po duzini terena, tribine moraju biti udaljene 4 metra, ostaje im 16m.

    U prosjeku na tribinu dugu 105m stane i vise od 180 sjedalica. Oni na zapadu imaju 1.612. Mozemo reci da bi imali 1.500 ako srede VIP, novirske loze, kabine za komentatore itd. Falilo bi im devet redova na drugoj tribini. To stvarno nije skupo. Tih 9 redova bi zauzelo oko 8m i ostalo bi im jos do ograde 8m. Prostora imaju.

    Isto tako mogu prosiriti glavnu tribinu koja je duga 75m. S tribinom koja ide duzinom 105m bi dobili dodatnih 30m. 27 sjedalica mi moglo stati u novi lijevi sektor + 27 u novi desni. Imaju 15 redova, to bi bilo 810 sjedalica. Na suprotnoj strani bi bila dovoljna doslovno neka tribinica za goste. Pet redova ti osaluju i izliju zaposlenici kluba. Malo pretjerujem, ali zelim reci da uz malo volje na suprotnoj strani i ne trebaju neku ozbiljnu tribinu.

    Njima je i teren kratak, tj. dug je 100m i fali 5. I to se da rijesiti, jer prostora ima. Sumnjam da bi ih FEAL tamo iza nesto ozbiljnije zezao za par kvadrata i eventualno izmjestanje onog puta iza. A i to im je bitno samo ako bi prosirivali zapad. Ako bi stvaralo problem ima mjesta na suprotnoj strani za tribinu s kojom ce kapacitet biti iznad 3.000 mjesta.
  • DrawTube
    3k
    Ma prostora sigurno ne fali, vidim Lutonov stadion i shvatim da mjesta uvijek ima (iako će i oni morati raditi preinake)

    Za 1m € mogu i zabetonirati, usminkati, dodati novinarske i vip loze, pa čak i staviti neki jeftini lijeni krov na suprotnu tribinu vjerujem. Nadam se da će kad tad doći pameti i napraviti to.
  • Infinity
    15.3k
    Ako imaju ambicije biti prvoligas ili barem povremeni prvoligas onda bi morali kad tad to rijesiti. U suprotnom ce gubiti bazu navijaca pri svakom ulasku u najvisi rang. To ce ih dovesti do toga da ih kasnije i na njihovom stadionu gleda 50-100 ljudi.

    A steta je, barem sad u HNL-u imaju cetiri od devet protivnika koji mogu privuci nesto vise ljudi. To je skoro pola utakmica. Protiv Dinama i Hajduka mogu imati pun stadion od 3.000 mjesta.

    Ako imaju sponzore koji ih financijski mogu gurati do prve lige, vjerujem da im mogu rijesiti i infrastrukturu. Sto je najbolje, ne bi zjapilo prazno.
  • DrawTube
    3k
    potpisujem sve

    Inače kako sam originalno započeo, evo i par slika s prijašnjih derbija i tekmi s većim izdanjima navijača ova 2 kluba

    0f2fxo7n8fp2z320.jpg
    mflxmn7vw9mkyp5c.jpg
    nmldociosnaqp5su.jpg
    chgnkfwb6tbkjnob.jpg



    Usudio bih se reći možda i top 3 gradska derbija, ako ne po snazi klubova onda po rivalstvu i navijačima. Samo treba nastaviti ovako, da se ovo uz marketing napraviti u pravi događaj ako oba kluba budu dobro plovila i ostanu i istoj ligi
  • NORTE
    9.3k
    Ne znam kamo bi s ovim pa ću tu, jedna slika iz drugog kuta, Genk.
    sxrzrfd3n6mh6nb4.jpg
  • Droljo
    5.1k
    Stadion u mom gradu. 2000 mjesta. Neam pojma jel ima uvjete za prvu ligu. U biti nema sigurno zbog reflektora. Zapad montažna natkrivena istok beton bez krova. Ne zauzima puno mjesta. Takav i bolji bi si mogli napraviti zg klubovi s pol snage.
    lgd63273motrkqxg.jpg
    5twuos4fvtzvu3bs.jpg
    rcn1mzu5yixz7q32.jpg
  • Droljo
    5.1k
    Znači, makneš atletsku, napraviš tribinu cijelom dužinom igrališta i eto nekih 5000 mjesta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.