• agramZ
    2.3k
    Ovo ima samo u Njemačkoj i nije za povjerovati. (Werder)NORTE
    stuttgart im je na tekmi digao lijepu poruku..
    "sto bremen i freiburg imaju zajednicko? u prvim redovima samo picke!"
    NQBA2yMp.png
  • masacusec
    3.1k
    U ljeto 2007. smo hodali bremenom i nisam skužio IT-ove. :lol:
  • anti190-314
    70
    Uzas kaj su ucinili od te tribine, Bremen ima/je imao dosta jaku desnicarsku scenu (huligani i glazbene grupe, Kategorie C najpoznatija). Ta starija neonazi ekipa je prije vodila glavnu rijec al su ih mladi prkničari kaj danas vode prije 15ak godina sve odrukali i preuzeli tribinu
  • blackbully
    4.4k
    St. Pauli...

    jta1gogismx8cdsg.jpg
    xhxct7d3v1n906b8.jpg

    Ovaj grafit im je na ulazu tribine

    rz9c9q4spcihspe6.jpg
  • plavi67
    920
    strašno... :gasp:
  • Bosna86
    11.6k
    mogu ti reci da Antife na sjeveru Njemacke nisu jazavci kakvim ih se predstavlja… Svijet se mijenja pa tako i oni… To su sad ozbiljne grupe
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne interesiraju me previse pa nisam pratio ali uvijek sam imao dojam da antifici iz zemalja sa ozbiljnijom povjescu lijevog radikalizma i prosvjeda (tipa grcka i njemacka) izledaju ozbiljnije dok npr ameri ili nasi izgledaju ko hodajuci cirkus (vilenjaci, trandzare,itd). Naravno svi oni imaju slicnu poremecenu briju ali cini mi se da prvi vise drze do ulice, prosvjeda, akcije naglasak na anti establishment, a ovi drugi toliko degenericno izgledaju da ideoloski bliski ljudi ne zele da ih netko vidi s njima u javnosti.
  • Stihl
    3k
    Postojanje lijevo orijentiranih grupa nije zapravo ništa čudno, ali ovo gore na ovim fotkama mi je totalno nespojivo sa navijačkim svijetom.
  • Riot
    1.7k
    Ajde na stranu ove zastavice i parole, valjda imaju potrebu to propagirat.. Ali ovaj grafit mi je potpuno neshvatljiv, zasto na ulazu tribine uopce imat 2 osobe u ovoj pozi, teski gej bordel
  • Rocky1986
    245
    Previše cak i za zapad…
  • Dino
    2.2k
    Ne znam ih bas, al ne zgledaju mi ko ultrasi ovi gore.
  • NORTE
    9.3k
    Nurnberg-Dusseldorf
    prtnkmy1hlktnlbj.jpg
    wk6llxfq637an6vb.jpg
    ganufndkupgubyg6.jpg
  • Navijač Dinama
    7.4k
    t9k68wp6jt66o8z6.jpg
    Dortmundovci u Bochumu
  • agramZ
    2.3k
    sk sturm graz - sk rapid wien, 10.02.2023
    08.jpg
    09.JPG
    16.jpg
    22.JPG
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.