• NitkoBitan
    37.4k
    BH fanaticosi jucer u sukobu s redarima jer su se simpatizeri BiH zalili redarima kako su im ovi zauzeli mjesta pa nisu imali gdje sjest, a karte skupo platili :sweat:
  • Droljo
    28.9k
    krenuli baš na ovu dvojicu?Sajla

    14 specijalaca sa metar dugim palicama krenuli na dvojicu!? 2 tipa! Čudi me da im bombe i kalašnjikove nisu našli. Da nije žalosno bilo bi smiješno.
  • NORTE
    25.2k
    Navijači Zuricha u Thunu krajem 2025.
    CzpLE6N.jpg

    Gostujući sektor je inače pola tribine, ali njima su tad dali cijelu iza gola, to je kao nova domaća tribina u Kranjči.

    Baselovi u Thunu 2025.
    CzylZle.jpg
    CzyliVS.jpg
    Czylsi7.jpg
  • Paulie
    1.4k
    demoni
    728457667_1372467091447392_6333192060562692394_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1440x1078&ctp=s720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=95ndG7FouZwQ7kNvwFWxWIP&_nc_oc=AdpHe86VyZcF8VpVGyZW07vBpuDBfIg29THq_yYgD8gTtuK0SmbsQsaWqRYOVlImSm4&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&_nc_gid=DTtM0sQx8mf3A4F5A5kj3g&_nc_ss=7b289&oh=00_Af8tx5qUm-n0k-JFx2u1P_mVlCVFgGmr2StD89s50dEJ_g&oe=6A400197
  • Paulie
    1.4k
    Austria Argentina u Dallasu

    731111472_1664915881439048_1222978890048406726_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1280x856&ctp=s1280x856&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=CrkFcxcG4mkQ7kNvwH-k4wZ&_nc_oc=Adozyj9S8dEqAafxh3dCB1fk_jeUvkDT-jOwPCuwQdT6A-84-TBxubvvU8E_ffi0cE8&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&_nc_gid=7SiVE3Ymu85nyi6Ch5suaA&_nc_ss=7b289&oh=00_Af9LO01NSiVnJD4wfOk_8e6NIhD077fvLca1KcCMO_jqow&oe=6A414EB2
  • Droljo
    28.9k
    Koje je značenje ovih tenisica na zastavi?
    Nisam kod nas vidio da se stavljaju univerzalke i starke u kojima je sve krenulo...
  • Thor
    2.8k
    NB sponzor :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.