• NORTE
    8.5k
    što mislimo o vatrometima sa ultras tribina?Gražvydas Mikulėnas
    Mislim da je ta pošast po tribinama zadnjih godina još jedan dokaz da su mnoge navijačke grupe same sebi svrha.
    Pyroshow na tribinama evoluira, ali meni to djeluje nekako preumjetno.

    Zadnjih otprilike godinu dana jako su popularne postale one neke dimne što se ispucavaju u zrak, na našoj sceni mislim da ih još nitko nije koristio.

    BBB su ispucavali vatromet s tribine prije 20 godina na derbiju, ali to je bilo svega par puta i jako davno.

    Da mnogi nešto rade na silu vidi se iz aviona i kod koreografija, npr Slavia Prag.
    Mi smo nedavno imali 4 koreografije, ali svaka je imala svoj razlog.
    Obljetnica povratka imena dinamo, 20 godina Exilaca, 2 godine ukrajinskog otpora i na europskoj tekmi "neka drhti cijela Europa" (prva europska nakon povratka svih ljudi iz grčkih zatvora) uz povratak vrhunskog transparenta Blue hooligans.
    Snimka nadzornih kamera iz Atene, e ona prikazuje huligane u pravom smislu riječi, a ne ovi šta se u fantomkama slikaju ispod šetalica kako se spremaju upalit baklje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.