• serbus
    3.5k
    Evo pogurali kabel
  • Infinity
    15.2k
    Taman udjem napisati da sam sretan sto je puk'o signal i da se ne moram zivcirati i pisete 2-1 :lol:

    U svakom slucaju, imamo sad srece da smo odmah dali gol, al ne mogu vjerovati kako povedemo, imamo protivnika, trebamo ga dotuci i onda mu dozvolimo da se vrati u utakmicu. Kako lose vodjenje utakmice.
  • Olmic
    2.7k
    Ristovski najveće razočaranje od igrača, Stojanoviću ne može kopačke čistit
  • BBB Sibenik
    4k
    e8yodx8e1g5i1pld.jpg

    Za sve Boyse koji imaju karte, al covid potvrde na tuđe ime!
  • jp23
    2.2k
    Ivanušec izašao, ušao Franjić
  • trender
    168
    Kako lose vodjenje utakmiceInfinity

    Da je klađenja, manja bi kvota bila na našu tekmu s glupostima nego na repriziranje Sam u kući u blagdansko doba na RTL-u.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nisam optimističan pred derbi sa pravedničkom sektom, ni najmanje.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Navodno smo pokrali Šibenik...zapravo, pokradeni smo mi sa jedno 10 miliona sivih stanica koje nikad nećemo vratiti
  • serbus
    3.5k


    Kaj je najbolje ja sam siguran da ćemo ih razbit.
    Sad je vrijeme kad dolazi ona tekma koja uvijek izvuče Krznara na još jedan mjesec.
  • miro
    3.1k
    Meni je Perić najveće razočarenje, a inače mi je baš drag kao igrač. Ristovskog se treba riješit, jer je skup i užasan u obrani
  • rob ljubavi
    772
    Jel se to u prijenosu vidjelo ovo smeće tovarsko jakolisa kak govori jebote dinamo? Klosar
  • Dudu
    2.6k
    Hvala Stefane
  • jp23
    2.2k
    Kraj, pobjeda. Što manje riječi o ovoj utakmici, to bolje.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Meni je u ovoj utakmici dobitak Ivanušec koji se vraća u formu i danas je bio dobar, i dobitak je Štefulj koji je svoju stranu zatvorio i bio siguran u predaji lopte.

    Kao što je netko gore već napisao realno Perić i Ristovski trebaju ići. Valjda će se naći neki kupac na osnovu iskustva i kapetanske trake za Ristovskog, a Perić je jednostavno sve lošiji i lošiji i otužno ga je gledati.
  • Blue98
    722
    Sve mi se cini da u srijedu ispadamo od rijeke u kupu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.