• bbb medimurje
    2.9k
    nemam sluzbeni
    Na facebook stranici kluba objavljena fotogalerija svlacionice, kapetanske traka je pokraj zagijevog dresa
  • Olmic
    2.7k


    Petko i teo imaju 3 žuta
    Edit imaju 2
  • bbb medimurje
    2.9k

    2 imaju
    Danas moraju biti bez zutoga
  • Krizy
    35.8k
    Petko i Teo imaju po 2 žuta

    Možda ovako
    Zagorac - Moharrami, Lauritsen, Theophile, Leovac - Bulat, Gojak - Oršić, Petković, Ivanušec - Andrić
  • Krizy
    35.8k
    Zagorac - Ristovski, Lauritsen, Perić, Štefulj - Mišić, Bulat - Ivanušec, Petković, Menalo - Andrić

    Rogić - A. Jakoliš, Perić, Batarelo, Mina - Rak, Ćurić - Marin, Bačelić-Grgić, M. Jakoliš - Delić
  • bbb medimurje
    2.9k
    Od kud sad štefulj?
  • Neki tip
    19.2k
    Od kud sad štefulj?bbb medimurje

    Mjesecima se pitamo zašto ne dobije priliku, ustanovili smo već u 2 navrata da Moubandje nije taj, Leovac nije bio dobar nakon što su ga odmrznuli, Franjić definitivno nije lijevi bek.

    Zakaj je sad problem da odigra Štefulj? Eto mu prilike, koju smo zazivali valjda ko i on.

    Nisam optimist u njegovom slučaju i činjenica je da Krznar stalno luta, ali valjda je svima jasno da lijevog beka nemamo. Ima mi smisla onda još probati s onim s kojim smo probali najmanje.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Mišić, Ivanušec, Menalo i Petko su preživjeli Genk. 7 novih igrača u odnosu na četvrtak.
  • Nousername
    613
    I sta bi se sad stefulj u jednoj utakmici trebo pokazat ko pravo rjesenje?Treba mu utakmica pa nek se onda pokaze…i sta je sa Tolicem?Opet ga nosonja ne stavlja dok Petko igra svaku tekmu i sigurno je vec umoran
  • superhik
    10.3k
    Lakše je pogoditi sutrašnju cijenu Bitcoina nego postavu koju će Krznar sastaviti
  • bbb medimurje
    2.9k


    "Zakaj je sad problem da odigra Štefulj? Eto mu prilike, koju smo zazivali valjda ko i on."

    Oduvijek tvrdim da on nije igrac za dinamo niti ikad bude, makar je decko iz mojeg kraja
    On nije igrac niti za 'jaku' rijeku a kamoli za Dinamo
    Dao Bog da sam u krivu

    I ne svida mi se davanje 'sanse' u ovom bitnom razdoblju sezone
  • Rocky1986
    245
    Hoce li bit uzivo prijenosa na yt kanalu hntv?
  • Neki tip
    19.2k
    Oduvijek tvrdim da on nije igrac za dinamo niti ikad bude, makar je decko iz mojeg kraja
    On nije igrac niti za 'jaku' rijeku a kamoli za Dinamo
    Dao Bog da sam u krivu
    bbb medimurje

    Napisao sam i sâm da nisam optimist u njegovom slučaju. Slažem se s tobom u procjeni kvalitete, ali mi ima rezona u tome da igra pri čemu se nadam da je moja procjena o kvaliteti pogrešna.

    Meni Majer nije valjao, nisam nepogrešiv. :)
  • jp23
    2.2k
    Leovac nije bio dobar nakon što su ga odmrznuliNeki tip sa Zapada
    Po meni je bio bolji od svih ostalih, ali to je samo moje mišljenje.

    Mislim od Moubandjea je teško bit gori, a bome i od Franjića zadnjih nekoliko utakmica.

    Sad bumo vidjeli kakav će bit Štefulj danas.
  • Neki tip
    19.2k
    i meni je Leovac među ponuđenima najbolji..

    Ali nije na razini Dinama, ostalih pozicija, i treba tražiti druga rješenja. Je li to Štefulj - ne vjerujem.

    No legitimno je s njime pokušati poneku tekmu, ak su ga već doveli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.