• Guinness
    1.9k
    Postoji li sajt na kojem se mogu vidjeti sve nize lige u Hrvatskoj?Infinity

    Ne znam za ostale, ali od nedavno su sve lige u Brodsko - posavskoj županiji dostupne uživo preko Sofascore aplikacije
  • Krizy
    35.4k
    Klupa :rofl:
    smurommxxukf54ke.jpg
  • Neki tip
    19k


    Vidi se da trener mrzi Puljize.. :grin:
  • jp23
    2.2k
    Zanima me jel bilo izmjena na utakmici, i ako je, zašto je uveo samo Ljubičića :rofl:
  • Neki tip
    19k
    Zanima me jel bilo izmjena na utakmici, i ako je, zašto je uveo samo Ljubičića :rofl:jp23

    Pa to je barem jasno, falio mu lijevi bek. :wink:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Jedan od prvotimaca je na derbiju. Mogu ga upitati :lol:
  • Dinamosaur
    940
    Glavni sudac dao pomocnom crveni karton pa mu pomocni pozvao policiju :lol:

    Nisam ni znao da sudac moze drugom sucu dat crveni..

    http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=521124
  • Krizy
    35.4k
    Nakon što je Inter Zaprešić, uslijed nagomilanih dugova, otišao u stečaj, osnovan je Inker Zaprešić, 25. srpnja 2022. godine.

    Vodstvo kluba prijavilo je seniorsku momčad za sezonu 2023./2024., a Nogometni savez Zagrebačke županije donio je odluku kako klub neće krenuti iz najnižeg ranga, 1. županijske nogometne lige Zapad, već iz jedinstvene Zagrebačke županijske nogometne lige, 6. ranga natjecanja.

    Tako će trener prve momčadi biti Tomislav Gondžić, a od potvrđenih igrača tu su Tomislav Šarić, Gordan Barić, Filip Soldo (brat Kölnovog Nikole Solda i sin proslavljenog Vatrenog Zvonimira Solde) te Marko Ćosić, nekadašnji igrač Hajduka, Rudeša, Hrvatskog Dragovoljca.

    @Mali dioničar Kreću od lige u kojoj je NK Kralj Tomislav?
    Vidio sam da ste u prošloj sezoni završili treći s omjerom
    21-4-5 uz gol razliku 108-42 :clap:
  • Mali dioničar
    14k
    završili trećiKrizy

    Hvala ti!

    Ne, oni su Nogometni savez Zagrebačke županije, a mi smo ZNS.

    Naravno da sam subjektivan, ali si utvaram da su zagrebačke lige dosta zahtjevnije od istog ranga županijskih.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nije to ista liga, samo isti rang. Kralj Tomislav je u 1. ZG ligi, a Inker u JŽNL.
  • Krizy
    35.4k
    Zanimljivo da ste sezonu ranije imali omjer 21-4-3 tj. 67 bodova u nižem rangu.
    Ove sezone opet 67 bodova u višem rangu, dokaz da dobro radite :clap:
  • Mali dioničar
    14k
    Ove sezone opet 67 bodova u višem ranguKrizy

    Dobro bilo je ove sezone više utakmica i derbije smo odigrali relativno loše.

    Iduće sezone se nadamo ući u 4. HNL, ali u svakom slučaju je ključan start jer na proljeće se te lige raspadaju i teško je loviti prednost.

    Kreću svadbe, pričesti, krizme, momčadi koje su u sredini tablice dolaze u čudnim sastavima. Takav rang. :smile:
  • Patak
    2.2k
    Koliko ih napreduje u 4 HNL ligu iz 1. Zagrebačke? Vidim ispred Vas su Devetka i Nur, jedan ili dva kluba?
  • zgšd
    156
    samo prvak nk devetka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.