• LaznjakProsineckog
    451
    Ako Baturina bude igrao, hendikepom pobjedujemo na Poljudu na opće iznenađenje krcatog stadiona. Nadam se da ce bit 100% spreman
  • Li d1986
    74
    Zna li nesto za Martina? Igra li u subotu?
  • Keyser Soze
    8k
    Spreman :cool:
  • hardek
    1.4k
    Martin je odigrao dobro i nadam se da ga u srijedu nećemo forsirat opet. Moglo bi biti pogubno, ako treba nek uđe zadnjih 20-tak minuta al nikako riskirati ozljedu u ovoj fazi prvenstva
  • Kepec
    4.3k
    Svaka čast Bati za ne izvođenje kornera dok kreteni s tribina bacaju sve moguće prema tebi.
    Nismo u Turskoj, nismo navikli na to niti želimo biti naviknuti na to da se korner izvađa u nemogućim uvjetima.
    Diže se, izrasta u pravog igrača i playmakera, mali je zver.
  • Lynx17
    2.6k
    Krovinovic prije, sada Kleinheisler.

    Hajdukovi igraci kada moraju protiv Baturine:


    200.gif?cid=95b27944nny2r7jhd4yrz9rzz29a8qrwe2bjhbefxq2iyxg5&ep=v1_gifs_gifId&rid=200.gif&ct=g
  • Lynx17
    2.6k
    Baturina vs Hajduk

  • Ivdzo11
    2.9k
    Otkad se stabilizirala situacija u klupskoj upravi sve je Otkad se stabilizirala situacija u klupskoj upravi sve je više pozitivne energije oko kluba. Je li vas to iznenadilo?


    Kad su rezultati bili loši, navijači su svejedno dolazili u velikom broju. Nisu nam ni zviždali puno iako su bili jako nezadovoljni. Bodrili su nas i u tim situacijama i to nam je jako puno značilo. Sjećam se onog transparenta “Ne damo da potoneš”, puno ti to znači. Digli smo se uz njih, a i ponašaju se gospodski. Evo, vidjeli smo na Poljudu kakvu su nam podršku dali i hvala im na tome.

    Intervju Baturine za Index
  • Mihaljević
    7.9k
    GKgdSqvWIAAmFle?format=jpg&name=small
    Uskoro #46 :heart:
  • M94
    419
    Još kad bi bili ista pozicija i tip igrača... Skroz različiti stilovi, tako da ne kužim medije... Dobro, klikovi i to... Al uvijek neke zamjene za Modrića a nemaju veze jedan s drugim.
    Tako je i Lovro Majer bio zamjena za Modrića kad se oprosti, valja jer mu je frizura najbliže Modrićevoj od ostale konkurencije. :smile:

    Svaka čast Baturini, ali novi Modrići se ne rađaju toliko često, teško da će ikada bit njegove prave zamjene.
  • plavi devet
    130
    "U zadnjoj utakmici protiv Hajduka ste igrali s dvije špice, što nije bio slučaj ove sezone. Sviđa li vam se takva formacija?

    Meni je to izgledalo dobro. Igrao sam dosta niže nego kad igra samo jedan napadač, bio sam playmaker i to mi je odgovaralo. Uvijek si opasniji s dvije špice, protiv nekih ekipa to možda nije loše pokušati iako ja o tome ne odlučujem.

    Petković i Kulenović se jako dobro nadopunjuju, obojica su na Poljudu odigrali jako dobro, a tu je i Brodić koji može igrati u tim sustavima. Njih trojicu se jako dobro može iskoristiti u raznim sustavima i to je velika stvar."


    Dosta puta na forumu zazivali smo Baturinu malo niže da igra, odnosno osmicu jer bi onda njegov potencijal došao još više do izražaja. Evo i on sam tvrdi da mu je u utakmici protiv Hajduka to odgovaralo.
  • Marcinko
    266
    Još kad bi bili ista pozicija i tip igrača... Skroz različiti stilovi, tako da ne kužim medijeM94

    Da da, jedan igra stopera drugi napadača. Ali sad bez karikiranja po čemu nisu ista pozicija, pa i stil im je poprilično sličan, i jedan i drugi bez obzira na dobar udarac imaju prvi instinkt da proigraju suigrača ili da se oslobađaju i stvaraju slobodan prostor driblingom. Ni jedan ni drugi nisu skloni napadanju dubine zbog čega i Baturina nije toliko efikasan na 10 ko npr. Olmo, i zbog čega i je idealnija pozicija 8 za njega, što je isto ono što i Modrić igra. Tako da bi rekao da su poprilično sličnog stila. Ili evo konkretnog pitanja kome je sličniji Baturina, KDBu(klasična 10ka) ili Modriću. Da se odmah ogradim ovdje uopće ne pričam o razini talenta jednog i drugom niti im uspoređujem nogometne kvalitete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.