• Danko
    684
    Stjepan Mati;
    " Peras je svojim utjecajem i poznanstvima ljetos isposlovala novi revolving kredit Dinamu u situaciji kad za njega nije bilo nikakvih opipljivih jamstava.

    Istu stvar napravila je i početkom ovog mjeseca kad je taj kredit trebalo produžiti, iako je nova Dinamova vlast tu zaslugu pripisala sebi. Dogovorena je i suradnja s novim, bogatijim sponzorom FavBetom, koji će od sljedeće sezone biti na Dinamovom dresu, ali puno važnije je da se u Dinamo, dijelom zbog njezina utjecaja, vratio Arijan Ademi, a ostao je i Bruno Petković. "
  • deda
    29k
    A ne nije gospođa platila gospodinu Matiju da napiše ovaj članak.
  • Danko
    684

    Gospon Mati bu ostal bez redovitog džeparca pa se sad srdi.
  • Captain America
    14.8k
    Policajcu je Mati bio trn u oku (u jednom podcastu ga je prozvao zbog tekstova) pa ne bi baš imalo smisla dati se potkupiti od strane Peras u trenutku kad joj se kraj bliži.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Pa kaze:

    Jedna od njih je i Vlatka Peras, predsjednica Uprave GNK Dinamo, koja je iskazivala da je sa Zdravkom Mamićem često razgovarala o tome kako tijeku postupci koji se protiv njega vode na sudu u Osijeku.

    Par mi je puta rekao da se ništa ne brinem jer je on to sve riješio sa svojim prijateljima. Znao mi je reći da je sve to posao, a jednom me je i pitao: " Misliš li ti da bi ja njima toliko bio na dispoziciji, vodio ih na putovanja i davao im novac, a da oni meni nisu nešto obećali?" Izričito mi je spominjao da je sve to dogovorio sa sucem Vekićem. Osim toga, osobno sam predala više kuverti Dragi Tadiću. U njima su bili novci, a te su mi kuverte davali Zdravko i Zoran Mamić... Ja sam ih prepakiravala u veću kuvertu, a to je bilo negdje u vrijeme izricanja nepravomoćne presude u Osijeku. Zdravko Mamić mi je obično pod nekom šifrom kazao da je to paket za Tadića. Ja bih onda kontaktirala Tadića i rekla bih mu da imam paket za njega. On bi došao i to uzeo, a ja ne znam kome je novac bio namijenjen. Zdravko Mamić je često odlazio u restoran Zelenjak, a jednom mi je prije odlaska predao određenu svotu novaca da je spremim u kuvertu, što sam i napravila. Kada bi se vraćao s tih ručkova on je bio vidno dobro raspoložen te bi mi rekao da će optužnica biti obustavljena, a spominjao je i neovlaštenog tužitelja pa sam zaključila da je on išao na ručkove s Vekićem - kazala je V. Peras istražiteljima.
  • Paggini
    9.5k
    Ha jebote ovu nedjelju necu znati sta prvo da slavim...
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ha jebote ovu nedjelju necu znati sta prvo da slavim.Paggini

    Prvo slavi nedjelju na misi, a onda sve ostalo :ok:
  • cibona
    1.6k
    Je li ovo moguce? Konacno smo docekali i ovaj dan!

    Jucer osvojili kup, danas se riješili truleža, a u nedjelju nas očekuje vrhunac slavlja!
  • rioda
    3.2k
    Istu stvar napravila je i početkom ovog mjeseca kad je taj kredit trebalo produžiti, iako je nova Dinamova vlast tu zaslugu pripisala sebi. Dogovorena je i suradnja s novim, bogatijim sponzorom FavBetom, koji će od sljedeće sezone biti na Dinamovom dresu, ali puno važnije je da se u Dinamo, dijelom zbog njezina utjecaja, vratio Arijan Ademi, a ostao je i Bruno Petković. "Danko

    Koja bljuvotina od teksta. Od danas mi je popis novinara koji o Dinamu normalno pišu skraćen za Matija i ostaje samo na Tironiju
  • austrijanac
    2.8k
    Imate jednog dobrog novinara pod nazivom Karlo Ledinski, s večernjeg, pa njegove stvari čitajte.

    Mati jazavac.
  • Sajla
    3.9k
    Silvijo Maksan na net.hr je također ok.
  • Dr Hofmann
    117
    Fuj smeća prljava, neka gori u paklu tko god je lojtre držao glavatom, skoro ste uništili klub. Nadam se da vam je sad svima knedla u grlu, apsolutna podrška novoj upravi u odstranjivanju izmeta.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mati se jako zalaže za tajnicu.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ne moš reć da nije sposobna. Dakle manje kuverte je prepakiravala u veće. Svaka čast.
  • dumitrumitu
    851
    Navodno zna i skuhati odličnu kavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.