• Noel
    4.2k

    A ko može smijenit istu tu upravu? Dajte ljudi manite se više Indexa i ostalih glupih članaka. Sergej Jakirović mora bit bivši do kraja dana i .
  • jedan u nizu
    6.5k
    Netočno. I odluka da netko ostaje je odluka.The Undertaker

    :lol:

    jesi ozbiljan?
    pa svi ostaju jer imaju vazeci ugovor, ne istice taj ugovor kada dode nova vlast pa da se odlucuje hoce li ostati ili ne.
    Ljudi jednostavno ostaju dok se ne odluci da su bivsi.

    Ne mozes reci i odluka da ostaju je odluka. Oni su zaposlenici kluba do daljnjega (ili do isteka ugovora).
  • The Undertaker
    4.3k
    Onda je sve super. Ako ostane Jakirović i mi spušimo prvenstvo i kup, nitko nije kriv. Neka ostanu svi skupa i dalje jer, eto, imaju ugovor.
  • Orc123
    5.5k
    Danas Sergej mora biti bivsi! Imamo tjedan dana naci kvalitetno rjesenje na poziciji SD i trenera! Sasvim dovoljno vremena...
  • jedan u nizu
    6.5k

    tko kaze da je super? Jel ti vidis o cemu se ovdje raspravlja?
    Mislim da je 99% foruma ovdje za smjenu Jakira i za smjenu uprave.
    Ali samo ti tulis da je Zajec i IO kriv jer su 'odlucili' da oni ostanu.
    Ne, oni nisu odlucili da ostanu, samo jos nisu odlucili da odu. A to ce odluciti jako brzo nadam se.
  • The Undertaker
    4.3k
    Što je s aktualnom Upravom, kojoj mandat traje još tri godine?
    Zajec: "Aktualna Uprava mora ostati. Kako to može funkcionirati? Ma može. Vlatka Peras mora biti u klubu, klub mora imati kontinuitet i to će se tako dogodit."

    Moje je pitanje od početka isto. Tko je odlučio ovo gore?
  • Olmic
    2.8k
    upravo to. Srat ce jos vise ljudi sad po Zajecu jer je nas i “ulica” vodi klub
  • Mali Zeus
    10.3k
    Koliko će se još puta ponoviti jedno te isto zlonamjerno pitanje?
  • jedan u nizu
    6.5k
    Što je s aktualnom Upravom, kojoj mandat traje još tri godine?
    Zajec: "Aktualna Uprava mora ostati. Kako to može funkcionirati? Ma može. Vlatka Peras mora biti u klubu, klub mora imati kontinuitet i to će se tako dogodit."
    The Undertaker

    Vec vise puta je objasnjeno tu, ali ti ne slusas i ne vidis i ne zelis citati.
    Pa nece covjek u prvom itervjuu reci da ovi odlaze. Neko mora voditi klub na day-to-day bazi i obavljati posao da klub funkcionira. Ako ih smijenis, nema tko preuzeti. Mozes ti postaviti Ivicu i Jožu u upravu, ali njima ce trebati tjedni ako ne i mjeseci da pohvataju konce i da klub funkncionira normalno.

    Na svakom poslu, kada dode novi radnik, imas period gdje se radnik uci poslu. Pogotov kada mijenja nekoga.
    Bila to najobicnija pozicija, bila to menadzerska pozicija. Osoba se mora naviknuti na novo radno mjesto.

    Ova uprava ce sigurno dobiti pedalu, ali ne smije se ugroziti normalno poslovanje kluba, koje bi se sigurno ugrozilo da sutra dobiju otkaz, a ne zamijene ih ljudi koji su sposobni i koji na uvid dobiju stanje kluba, a to ce dobiti nakon revizije svih financija.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Vec vise puta je objasnjeno tu, ali ti ne slusas i ne vidis i ne zelis citati.jedan u nizu

    Tako je, zna on što radi i zašto to radi.
  • mali M
    3.6k
    mislim da je trenutno najbitnije da se odabere član uprave za Sportsku Politiku i obavezno CFO. Njih ubaciti u Upravu i nek se roka s pitanjima Podnaru i Tomačiću jer su njih dva fikusi. Čim odgovore na najbitnija pitanja reć im doviđenja... Moramo uspostaviti upravu u kojoj imamo glavnu riječ i pokrenut stvari... Netreba čekat kraj sezone da bi popunili upravu (može ih biti pet) i gubit vrijeme na uhodavanje novih... Kaj nije Nauković il netko javno rekao da će IO imat kroz par dana sjednicu?
  • Matija97
    29
    Kaj nije Nauković il netko javno rekao da će IO imat kroz par dana sjednicu?mali M

    Ako se ne varam, u ponedjeljak bi trebala biti sjednica.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ovo su kibi dabi priče za malu djecu. Ja ne znam (a vjerovatno i većina vas ovdje) što Zajec misli već što radi i što govori. Sve što si napisao svodi se na to da će o sudbini Uprave naknadno odlučiti IO. To nije tako iskomunicirano, namjerno ili slučajno.
  • jedan u nizu
    6.5k

    apsolutno.
    To su jasno iskomnucirali svi. Da je prvi prioritet naci SDa ili covjeka u upravi zaduzenog za sportski sektor.
    Sigurno su razmisljali o tome prije izbora, i sigurno imaju neke ljude koje razmatraju, a vjerujem da se polako i ostvaruju kontakti sa potencijalnim ljudima.
    Ne mogu takve odluke donijeti porukama na whatssappu, vec na sjednici. Tko zna,mozda dobijemo novog covjeka kroz koji dan cim prode ta sjednica. Mozda dobijemo za mjesec dana.
    U svakom slucaju, uvjeren sam da rade na tome i da ce donijeti dobru, promisljenu odluku
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ovo su kibi dabi priče za malu djecu. Ja ne znam (a vjerovatno i većina vas ovdje) što Zajec misli već što radi i što govori. Sve što si napisao svodi se na to da će o sudbini Uprave naknadno odlučiti IO. To nije tako iskomunicirano, namjerno ili slučajno.The Undertaker

    head-wall.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.