• xyz
    840


    Jel to on rekao da povjerenici nisu verificirani?
  • Nino Bule
    11.6k

    Navodno ima radno tijelo i ono samo utvrdi da zadovoljavaju uvjete, zapravo samo formalnost, ne glasa nikakva skupstina
  • mniokl
    254
    Mislim da je 62+8 povjerenika.Zato su ovi htjeli da se glasa bez povjerenika jer bi imali 33-29
  • Captain America
    14k
    Pogledao sam letimično Otvoreno i rečeno je da čim su poslane pozivnice za skupštinu su članovi.
  • Zagi
    5.2k
    Koliko sam ja shvatio:
    nema glasanja ali
    nisu punopravni članovi skupštine dok ne dođe točka verifikacije na red.

    doduše, čista spekulacija sa moje strane
  • markoli
    1.7k
    Barišić je rekao da je prisutno 62 skupštinara, predpostavljam da je to s 8 povjerenika (7-1 u našu korist). Znači da je s njima 36-26, a bez njih 29-25, ali kvorum je onda upitan.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Statut kluba razlikuje izbor članova skupštine i verificiranje članova skupštine iz redova povjerenika. To su dvije bitno različite kategorije. Verificirati znači potvrditi istinitost neke činjenice. Ta je u ovom slučaju da određeni povjerenici ispunjavaju propisane uvjete i to uvjete propisane statutom. O tome se po statutu ne može glasovati jer skupština ne može slobodnom voljom odlučiti da netko ne bude član skupštine iako je on za to ispunio uvjete. Preostaje tehničko pitanje što znači verifikacija i kako se to čini", kaže Damir Linta, odvjetnik.

    Ovo ima nekakvog smisla
  • Nino Bule
    11.6k

    To onda ima smisla, jer neki novinari prenose da je sa povjerenicima 70 skupstinara sto mjenja pricu jer onda je stvarno 1 glas presuđujuc
  • Somport
    556
    Kezerić se obraća Barišiću: "Vi ste predsjedniče jedan od glavnih krivaca. Medusobno nas svađate."

    :rofl:
  • Armagedon13
    958
    Smo da nam stari ne zaspe,ovo će se odužit
  • Ludovic IX
    5.5k
    Verifikacija nema veze sa skupštinom. Ako netko potvrdi da imaju dovoljan broj članova, automatski postaju skupstinari
  • Droljo
    5.1k
    Da ću navijat za mumiju istim žarom kao za dinamo protiv partizana (na starom sjeveru) ne bi rekao ni u sto života
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ne može skipstina o tome odlučivati neg cinjenice
  • Juznjak
    3k
    Zorićevi pristalice objašnjavaju Barišću da ne može on reći tko je novi član skupštine dok se ne utvrdi verifikacijsko povjerenstvo.
    Dobro jesu oni retardirani?
  • Somport
    556
    Smo da nam stari ne zaspeArmagedon13

    Ide u piramide nakon ovog, dugo zasluženi san.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.