• serbus
    3.5k
    Uvaženi forumaši ,

    Godina je još mlada, sezona još traje konkurencija je već sada jaka ne sumnjam da će ih biti još.
    S toga predlažem uvođenje nagrade "PIKZIBNER" . Nagrada koja u sebi nosi sve ono loše u našem klubu, gradu a jednom riječju opisuje te osobe.

    Nagradu bi svečano uručuli pobjedniku krajem godine za tekuću godinu kao najbolji Božićni poklon da se pobjednik pogleda u lice i zapita jesam li stvarno to i pokuša se promjeniti u narednoj godini.
    Sam izgled nagrade još nemam u glavi ali to bi na zoni mogli transparetno odraditi kreativniji umovi.

    Kandidati bi se sakupljali tokom godine a sam festival demokracije izbora PIKZIBNERA godine odvijao bi se na zoni dinamo tokom prvog tjedan u 12 mjesecu kada bi pravilom jedan član jedan glas svi zajedno izabrali PIKZIBNERA godine u anketi gdje bi se odabralo nekoliko imena koja su "posebno zadužila klub ili grad ".

    Kao primjer mogućih dobitnika nagrade moglo bi poslužiti par imena tekuće sezone a to su :

    JURE ZOVKO - dan nakon pokopa Cice , izvrijeđao legendu dinama na svom profilu veličajući svojeg gazdu.

    MIROSLAV ROŽIĆ - poznat po svojoj neka si osnuju svoj dinamo, čovjek iz sjene ali na skupštinama veliki zagovaratelj ljigavim izjavama ovog dinama.

    IVICA BLAŽIĆKO- sjeća li se netko zadnjeg prijenosa utakmice bez političkog govora ili dodvoravanja mamiću ? možda formuški deda da ali ja ne.

    KREŠIMIR ANTOLIĆ - nije potrebno predstvaljanje ulaz zaslužio sa izjavom "Koliko je barca u minusu".
    Kada kopirate njonju sa pjesmicama znate da ste nisko pali.

    ZDRAVKO MAMIĆ - "platio sam, kako mogu biti kriv. " ( ovdje imamo problem pošto je bjegunac sa uručenjem nagrade) ali što je tu je izazov je time veći.

    VELJKO MILJEVIĆ- dvije riječi "đavolji odvjetnik"

    To bi onako bilo na prvu, vjerojatno sam preskočio neke bisere za grad ali kad je u dinamu takva konkurencija teško se fokusirati na sve. Naravno sve ideje koje bi nagradu učinile još boljom se prihvaćaju.

    Ukoliko se slažete volio bi da zaživi prijedlog ukoliko ne molim da se ne zamjeri i slobodno obriše tema.
    1. Jeste li za uvođenje nagrade "PIKZIBNER" (27 votes)
        da
        96%
        ne
          4%
  • Mali dioničar
    14k
    Ja sam za uvodjenje nagrade, ali bih ju nazvao Trofej Miroslav Rožić jer čovjek je već dobitnik Pikzibnera za životno djelo.
  • serbus
    3.5k


    NIje pošteno prema bilo čemu da se zove po rožiću. Ovo oko životnog za njega kad se gleda karijera teško da ju može izbjeći u budućnosti nagrade. Opcija nagrade za životno upisana :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.