• db-izbjeglica
    11.8k
    Čovjek nema ništa osim sulude brzine.
    Tehnika mu je na razini moje.
    No opet, kažem, protiv tottenhama bi mi krenuo u vrhu napada, a petka bi spustio u sredinu.
  • cron1ck
    1.5k
    Ni ja nisam neki ljubitelj Kastarija, ali treba reci da je danas svojim ulaskom puno pomogao da se ovo dobije.
  • Dudu
    2.6k
    Bespotrebno komentirati, znalo se šta se kupuje i šta se dobiva. Očito se uzdaju da može napredovati u tehničkom dijelu, pa sad koliko je to realno, vidjet ćemo kroz godinu, dvije.
  • Morales7
    184
    Zoki pogodio izmjene i time prelomili tekmu. Čabraja, Burton danas nula
  • Majki2111
    2.5k
    Koja situacija vas je iživcirala kod Kastratija sad? Jako dobar je bio. Možda najbolje poluvrijeme kod nas.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    na kraju rutinski!
    srijeda - dat priliku svima iz drugog plana i odmoriti ekipu.
  • Carrasco
    3.9k
    Kastrati izdominirao. Podsjetio na partije iz Lokomotive.
  • deda
    26.3k
    Slabo prvo, bolje drugo poluvrijeme. Dovoljno za rutinsku pobjedu. Neki igrači su odmoreni, neke ćemo još odmarati u srijedu.

    Kao raritet utakmice treba spomenuti da gosti nisu uputili udarac prema golu Livakovića. Ne sjećam se da se to ikad dogodilo pa čak ni protiv puno slabijih momčadi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Toliću se vidi da je klasa ali Daltonu je draži Majer jbg.
    Sve u svemu odlična tekma nakon izmjena.
  • Nolifer
    5.9k
    4:39, potez utakmice, Gvardiol :lol:

123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.