• Papastrumf
    10.2k

    On prica o odlasku iz kluba, a ono u sportskima neki dan je bio odlazak iz ZNS-a zar ne?
  • marcio amoroso
    33.1k
    Meni je Gavran kralj, momak je uvijek rekao da navija za dinamo. Šta ima veze ako je odjebao rijeku. Dao im je dovoljno i ide dalje, to sto oni misle da im je trebao svima po.....i prije nego ode je njihova stvar.
  • BluePhone67
    3.3k
    On prica o odlasku iz kluba, a ono u sportskima neki dan je bio odlazak iz ZNS-a zar ne?Papastrumf

    Ahaa, mea culpa. Mislio sam da je vezano za ovo iz ZNS-a pitao
  • Guinness
    2k
    jednostavno mi je čovjek smeće ne čak tolko zbog toga koliko je odjebo rijeku već kako se ponio nakon toga a oni ga digli iz pepela doslovno. Mali čorić je 2015. u Zlataru (kup) kao kapetan ekipe tada jedini se okrenuo prema nama i pozdravio nas isto kao i na derbiju te godine, 2 mjeseca ranije. Moro može ginut koliko god hoće i radit šta god ali nakon te izjave je za mene prekrižen. Šta smo brzo zaboravili kranjčara? Pa do prije 13-14 godina je grupa stopirala transfer (mislim) neretljaka jer je igrao za tovare i otvoreno navijao za njih i sad je to većini ovdje normalno?? Poštujem vas (uglavnom) sve tu iako se ne znamo privatno, ali vidim da ste Dinamovci sa, koliko toliko, ispravnim stavom... Pa kako onda vama kao Dinamovcima može to bit prihvatljivo?
  • marcio amoroso
    33.1k

    Ja nisam ništa rekao ni za Corica ni za Kranjčara nit sam za to da se u nebesa dižu tovari koji dođu igrati za nas. Ja sam samo za Gavrana rekao da je kralj i da je oduvijek dinamovac i nije to nikad krio. Rijetki su koji to otvoreno kažu. I ja svakoga ovdje respektiram ali normalno je da svak ima svoje mišljenje. A to da su ga bas oni digli iz pepela ne znam, on je igrao za jedan Schalke i Švicarsku prije nego je došao kod njih. Meni je on najdraži u Dinamu, tebi najmrži. Sve 5.
  • LovroZG
    1.3k
    Problem s Gavranom je to da je između njega i Keka pukla veza kad nije uspio otić kod nas krajem kolovoza(kad smo im dali Pavičića). Dogovorio se transfer za zimu i onda je u par navrata Gavran bio van zapisnika, a Kek pričo o tome da se neki igrači trebaju sredit. I s Armadom je neš bilo zbog toga. Teško je to procijenit bez insajderske info.

    Šta se tiče Hajdukovaca u klubu i naricanja oko toga, to su sve pizdarije. Život nije savršen, klubu trebaju dobri igrači, a igrači traže čim bolji klub za razvoj i naravno da se tu neće gledat ko navija za koga. Bitni su jedino kvaliteta i pristup.
  • Infinity
    15.3k
    Moro može ginut koliko god hoće i radit šta god ali nakon te izjave je za mene prekrižen.bk5b

    A sta je trebao? Trebao je kao sve pi*ke reci 'od malih nogu sanjam igrati za Dinamo'. Dinamo je tu kao primjer, a igraci danas izjavljuju kako su kao klinci zeljeli igrati za Monaco, City ili neke pete klubove i gle cuda bas tu zavrse. Kojem je to klincu zelja igrati za Everton? Moru cijenim jer je odlican igrac, daje sve za Dinamo i sto je iskren. Da je izjavio da je kao klinac zelio igrati za Dinamo ne bih ga tako cijenio, jer bih znao da je to laz. Lazi su gore od gorke istine, a Moro je izjavio da od malih nogu navija za Hajduk, ali i da je zavolio Zagreb i da voli Dinamo i da je isto tako sad veliki navijac Dinama koji zeli da Dinamo bude ispred Hajduka i da u svakoj utakmici dobije Hajduka i da ce on ciniti sve da se to ostvari. Najlakse je uzeti dio izjave i pljuvati momka.

    Moro je prije deset godina dosao u Dinamo, dijete je Dinama i tko misli da mu Dinamo nije prirastao srcu onda ne znam kako to igraci privole klub u kojem su 2-3 godine, jos je on tu bio u doba sazrijevanja kada je utjecaj okoline vrlo jak, a na njega je utjecao Zagreb i Dinamo. Ima 20 godina, od toga je 10 u Dinamu. Treba se zamisliti prije nego ga se pljune.
  • Hipo
    406
    Xavier
    Stvar je samo u tome sta ja olma me stavljam u istu top klasu kao soudania.

    Olmo je trenutno klasa iznad ostalih sa svojim potezima, klinac koji zbog svojih godina na ljeto odlazi za 30 milijuna.
    Je dobar je stvarno, iz ničeg stvori šansu ali nije nezamjenjiv kao soudani.

    Da me pitas morales ili olmo ja ti kazem morales.
    Volim igrace od poteza, udarca, ekstra golova.
  • deda
    28.6k
    Mislim da ste malo zabrijali na moju tezu što je karakter, a o tome sigurno neću razglabat na forumu. Ako nekoga zanima što je to za mene slobodno me privatno kontaktira.
  • Kwedi
    3.8k
    U 13,30 u Maksimiru je počela konferencija za novinare trenera Dinama Nenada Bjelice, posvećena početku prvenstva i prvoj utakmici s Rudešom.
    Gore potpisani novinar pripremio se postaviti šest pitanja za koja smatra da su važna, ali se pokazao kukavicom i nije se odvažio pokrenuti ih jer bi možda bio optužen da minira klub! A možda Bjelica i nije bio mjerodavan da odgovori na sva.
    Naravno da nas nije strah nego želimo biti kritični na drugi način. Malo ironije nije suvišno.
    To što su Bjelicu novinari pitali, najmanje petorica specijalnih izvjestitelja s priprema u Turskoj, svakodnevno su javljali u medijima. Dvojica od njih (Junaci i Olivari) popodnevnoj su konferenciji i prisustvovala i malo toga je moglo biti novog. Zbog toga je pressica bila nezanimljiva, površna, pa i slabo posjećena.
    A evo što, osim ostalog, na konferenciji nije pitano:
    1. Je li Bjelica doista prihvatio Atiemwena (danas je rekao da će biti veliko pojačanje), ili mu ga je Zdravko Mamić nametnuo? Pitanje ima logiku u činjenici da je prva reakcija Bjelice bila da Atiemwenu svaka čast, ali da on ima dovoljno dobrih igrača i da mu "Beli" ne treba. I na kraju jesenske polusezone je kategorički izjavljivao da ima dovoljno dobrih igrača i da su mu oni sasvim dovoljni. Bjelica je vrlo lukav i zna da mu se ne isplati suprotstavljati Mamiću i uostalom zašto bi stopirao dolazak Atiemwena, ali istodobno on je i jako "svoj".
    2. Je li Zdravko Mamić i dalje odlučuje tko će doći, a tko otići iz Dinama i kuda i je li to sada čini iz Međugorja?
    3. Kakva je tu uloga predsjednika Barišića i sportskog direktora Vlaka? Da li oni možda znaju da će Mamićeva presuda biti ukinuta i on se vratiti na "bijelom konju" ako tako blagonaklono gledaju na instrukcije iz Međugorja?
    4. Gdje su vođeni pregovori s HNK Goricom? U Zagrebu ili u Međugorju?
    5. Je li angažman Andrića iz Intera bila samo aktualna potreba i je li naša prosudba da će zaprešićki klub biti nova Lokomotiva, bila pogrešna? Čini se da je bila pogrešna. Tu ulogu kao da preuzima Slaven Belupo. Pod određenim uvjetima pušten mu je Plantak, a do kraja sezone posuđen Menalo. A nitko iz Koprivnice nije došao u Maksimir!
    6. Bjelica ne izgleda kao čovjek koji dopušta miješanje u "stručna pitanja" u koja se Mamić, kao formalno privatna i prvostupanjski osuđena osoba, čini se miješa i koliko će još potrajati takva "ljubav" između Mamića i Bjelice?
    Pa ipak red je i da prenesemo nešto što je u sveopćoj oskudici, možda jedino bilo važno.
    Naime, najviše se dojmilo Bjeličino uzastopno ponavljanje: zadovoljan, zadovoljan, zadovoljan...i njegova poruka:
    -U proljetnoj polusezoni bit ćemo bolji nego u jesenskoj.


    http://sportnews.hr/index.php/1-hnl/1-hnl-seniori/2520-dinamo-kojih-sest-pitanja-nije-postavljeno-na-konferenciji-za-novinare-bjelica-je-kad-je-cuo-da-dolazi-rekao-da-mu-atiemwen-ne-treba-a-danas-da-ce-biti-veliko-pojacanje-ocito-je-utjecaj-gazde-iz-medugorja-i-dalje-velik-ali-dokle.html
  • Beowulf112
    301
    Ma jebes moralesa.Olmo je za njega doktor.Olmo ima samo 20god!Soudani je igracina.Ginuo je na terenu.Pravi ratnik.Nekako smo ga i jeftino prodali.3 miliona samo?
  • Mr Anderson
    5.6k
    Ne kužim koja je poanta napisati članak o tome da je novinar pripremio 6 pitanja koja na kraju nije nikom postavio. Što je želio time reći? Da je p...a?
  • BluePhone67
    3.3k
    Moram priznati da i ja ne kuzim poantu novinara, koji je dosao na pressicu sa pripremljenim pitanjima koje na kraju nije pitao i jos na kraju napise clanak o tome.. Ajde da je nesto od toga pitao pa nije dobio odgovor, ajde da se javio za rijec i pitanja pa je pressica prekinuta zbog xyxy razloga, a on nije stigao izreci svoje, ajde da se referirao iz novinarskog kuta i da nije pristuvao pressici i da se on sada sa strane pita kako to da ga nitko od novinara sto su bili nije pitao ovakva slicna pitanja. Uglavnom sranje od teksta na kraju, nazalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.