• deda
    27.5k
    Uvijek se može igrat 4-4-2
  • Majki2111
    2.6k
    Polako, ne pamtim da sam se s namjerom izrugo il spdo s nekime. U listi od mojih 1000 postova ima kvalitetnih sigurno.

    U Osijeku moguće da će Tolić krenut od prve :roll:
  • mniokl
    254
    Vi se 6 stranica raspravljate sa očiglednim trolom,ili djetetom od 10 godina.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Da istina, bas me zanima ko su ovi zarazeni kod Osijeka, ima ih dosta.
  • Ali
    1.9k
    Dio forumasa me jucer proglasilo, trollom, klaunom, djetetom od 10g i slicno. A forum po svojoj definiciji bi trebalo biti mjesto gdje svatko moze iznositi svoje misljenje i vidjenje nekih pojava i dogadjaja, naravno unutar jedne teme. Istovremeno je pozeljno da svi sudioni rasprave razmjenjuju misljenja i stavove koj ne moraju naravno biti ista (nismo u s.koreji) bez etiketiranja i drugog negativnog opisivanja sugovornika.
    E sad zasto sam danas se vratio napisati jos koje slovo, jer sam maloprije procitao u jednim novinama razgovor sa predsjednikom nk osijeka, g.Sakalj madjarem rodjenim u Senti, a prenosim jednu recenicu:
    " Kratkoročno će vlasnik pratiti klupske financijske zahtjeve i ciljeve koje smo si postavili, ali svima treba biti jasno da klub treba dugoročno živjeti od svog rada i pokušati ostvariti samoodrživost. Nažalost, u većoj mjeri prihodi će se odnositi na prodaju igrača, ali to je sudbina svih hrvatskih klubova."
    Evo , i on je ocito klinac od 10g...
    Lp
  • Crusades1986
    9.5k
    Znači prvo si ljude na forumu optuzio da previse raspravljaju o Osijeku i da ovo nije "Kohortin portal" i sad se ti boriš s njihovim financijama.

    Nekad imam osjećaj da se u Dinamu nije dogodila pljačka od 300 milijuna kuna.
  • Crusades1986
    9.5k
    BTW i kaj smo sad otkrili s tim ulomkom kojeg si postavio? Da HR klubovi moraju prodavat igrače da bi preživjeli?
    Meni jento prvi glas, nikad ne bi reko... pokušaj osigurat patent, ipak si prvi otkrio nešto.
    P.S. nadam se da ces i prije ostalih utakmica bit toliko aktivan kao što si prije ove utakmice s Osijekom. :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Jel to opet propadamo svaki dan? :rofl:
  • Mali dioničar
    14k
    " Kratkoročno će vlasnik pratiti klupske financijske zahtjeve i ciljeve koje smo si postavili, ali svima treba biti jasno da klub treba dugoročno živjeti od svog rada i pokušati ostvariti samoodrživost.Ali

    Otkrio si toplu vodu. To je definicija svakog dioničkog društva, a Osijek je d.d.

    Vlasnik uloži kapital i onda od društva očekuje da generira novu vrijednost, a inicijalni kapital je bio pogonsko gorivo.

    S time da si ti pisao nebuloze o 15 milja eura godišnje za opstanak u HNL gdje je Belupo neupitan prvoligaš niz godina sa 5 puta manjim budžetom.

    Mogao bi doći na raspravu o HNL-u jer ova rasprava pripada tamo.
  • deda
    27.5k
    Ako igrate predictor, zaključujemo u 14.00 danas :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Kad smo kod predictora. Od napomene jucer se ukljucilo dodatnih 50%.

    Stanje:
    Osijek - Dinamo
    22.58% - 46.77% - 30.65
    1-1 32.25%
    Gavranovic, Mierez 22.58%

    Od jucer je ostao jednak postotak onih koji misle da ce Dinamo dobiti, ali je vise ljudi tipovalo na X, te je pao postotak onih kojo vjeruju u pobjedu Osijeka. Za oko 5% je porastao broj prognoza na rezultat 1-1. Gavran je i dalje najtipovaniji strijelac, mada ga je jucer tipovalo manje ljudi nego ranije pa mu je postotak pao. Dosta novih je tipovalo Miereza, pa je jednak broj prognoza za njega i Gavrana.

    Statisticki gledano, bit ce 1-1, a zabit ce Gavro i Mierez. Dobar podatak za kladionicare koji traze misljenje veceg broja ljudi.

    Ja sam imao 0-0 i mijenjao u 0-1, strijelac Gavranovic, logicno :lol:
  • Carrasco
    4k
    Sportske novosti: Mi smo prije neki dan napisali da će Dinamu protiv Osijeka nedostajati Lovro Majer, jedna od krucijalnih figura, mladić koji ove sezone igra nogomet života, te Joško Gvardiol, koji je u ovom trenutku najvažniji igrač obrane koji može istovjetno dobro pokrivati stopersku poziciju i onu na lijevom boku.

    U međuvremenu se ustvrdilo da neće moći igrati niti veznjak u velikom naletu, Bartol Franjić. Ipak, jučer se do nas, kroz pravi “kineski zid” šutnje ipak probila vijest da bi Gvardiol i Majer mogli biti spremni za utakmicu u Gradskom vrtu! Je li ta informacija puštena da prevari Bjelicu ili je zaista točna? Ne znamo, ponavljamo, ona nije službena već je iskopana ipak iz nekih izvora bliskih klubu koji nisu izravno iz svlačionice.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ivušić- Silva, Škorić, Majstorović, Jurčević- Žaper, Vuković, Pilj- Ndockyt, Bohar, Mierez
    Naš sastav još nije objavljen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.