• Infinity
    15.2k
    Ima na fb i inst Zone video. Nisam se ni ja sjecao, jer se nije ni vidjelo u prijenosu s obzirom da ovi nisu reprizirali, a na prvu sve cisto izgleda.
  • NORTE
    8.9k
    Da je Osijek donio u Maksimir medalje, sijale bi sa svih naslovnica, kao i SKANDAL o penalu za 1-1.Infinity

    Sve si u pravu... Nije to prvi put da se u direktnom okršaju prva dva kluba na tablici ne sudi penal za Dinamo i da to prođe totalno van svih radara. Prije me to jako smetalo, sad više ne. Ali da je situacija obrnuta portali bi gorili. Ne žalim Zokija ni najmanje.
  • NORTE
    8.9k
    Sad zamislite da netko poput Keka zagrmi prema sucima i kaže dosta, a da pritom ne viri Zdravku iz guzice hvaleći ga. Nije to isto kao da kaže omraženi Zoki. Ne možeš ni tražiti pravdu ako si ju sam često puta gazio.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne možeš ni tražiti pravdu ako si ju sam često puta gazio.NORTE

    Po tome nitko od nas nebi imao pravo da traži pravdu :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne žalim Zokija ni najmanje.NORTE

    Ne vjerujem da ga netko ovdje žali, ali to i dalje ne mijenja činjenicu da je penal čist kao suza.
  • Infinity
    15.2k
    Lako meni za Zoku, meni zao mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.