• Eduardo
    16.8k
    Upravo počinje bratski derbi Crna Gora vs Srbija.
  • NORTE
    8.4k
    Tema ipak postoji, još od prvog izdanja s dva upisa.
    Ovo "nebitno" izmišljeno natjecanje je toliko jadno da ni na zoni nikog ne zanima.

    LN je osnovana kako bi se igrale natjecateljske, jaki igrali s jakima i kako bi zaradili više, ali tekma za 3. mjesto je baš bezvezna i skroz nepotreba.

    Vjerojatno se igra kako bi natjecanju dali na značaju, kojeg nema, ali teško je stvarno shvati zašto su danas Nizozemska i Italija uopće igrali...
  • ZGBhoy
    1.7k
    igrali su zato jel svaka ekip po ciklusu mora odigrat dvije tekme, tako da je logično odigrat tekmu za 3 mjesto nego da se mora imat protivnika u rezervi ak bi se izgubilo polufinale
  • Krizy
    33.6k
    Jakosne skupine za Ligu nacija A:

    1: Španjolska, Hrvatska, Italija, Nizozemska

    2: Danska, Portugal, Belgija, Mađarska

    3: Švicarska, Njemačka, Poljska, Francuska

    4: Srbija, Izrael, BIH, Škotska
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hrvatska, Portugal, Njemacka, Srbija to je to
  • Infinity
    14.9k
    BiH je uvjerljivo najlosija ovdje. Ne vidim grupu u kojoj moze osvojiti vise od 1-2 boda. Mozda remi kuci s Madjarskom i Poljskom, sve ostalo kanta. Mozda iznenadjenje neko kontra Francuske, tu je uvijek bilo gusto.

    Hrvatska samo da izbjegne Francusku i moze biti prva, eventualno Portugal da jos moze stvoriti probleme. Ovi iz cetvrte su dovoljno smijesni da bi bila bruka zavrsiti posljednji, mada se Hrvatska pati s tom Skotskom.

    Kad je zdrijeb uopce? :grin:
  • Guinness
    1.9k
    Kad je zdrijeb uopce? :grin:Infinity

    U veljači
  • Infinity
    14.9k
    Mislio sam da je danas ili sutra kad se potegla tema :lol: :lol:
  • Guinness
    1.9k
    Mislio sam da je danas ili sutra kad se potegla temaInfinity

    Valjda izašle jakosne, vidio sam juče da su se mediji raspisali pa je do toga vjerojatno
  • dinamozivivjecno
    1.3k

    1.Belgija
    2.Njemacka
    3.Skotska
  • mali M
    2.8k
    mislio sam da je danas ili sutra kad se potegla tema :lol: :lol:Infinity
    doslovno sam radi istoga zazujao i išao pogledati kad se igra. Još kad je zaljepio Hrvatska, Portugal, Njemacka, Srbija, reko nemoj me zezati!!! :rofl:
  • Krizy
    33.6k
    U 18h ždrijeb
    1707220018970_GFWGQ_7WwAAWm8u.jfif
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mozda bude neki susjedski ogled, ali kako to bude dobit cemo Skotsku ili tako nesto
  • dinamozivivjecno
    1.3k
    ocekujem Belgiju,Njemacku i Skotsku
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Mađarska, Poljska i BiH i ja zadovoljan :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.