• Nino Bule
    11.3k
    Sad krece panika, ova istra je zrela za primit 3 gola u poluvremenu, ako ne i vise.
  • Infinity
    15.2k
    Sad ce Rijeka okrenuti. Nema Istra pobjednicki mentalitet da bi izdrzali ovo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Naš Šutalo zasad odličan! Nisam mislio da će bit od njega igrača, ali zasad me demantira naveliko!
  • Nolifer
    6.5k
    Ko je sad dobio žuti u Istri?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja nebi imao apsolutno ništa protiv toga da Šutalo za sljedeću sezonu dobije mjesto u kadru kao treći ili četvrti stoper. Siguran sam da on to može bez problema.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakav glup penal.

    8ica, galileo za prigovor valjda
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovo nije penal. Čak i da ga je dirao. Dobra glumačka rola Capana.
  • deda
    27.5k
    Ode Istra u fajnal
  • Infinity
    15.2k
    Penal glup, definitivno. Istra je u drugom poluvremenu pokazala da nisu pobjednicka ekipa, ali su ipak nekako izdrzali.

    Drago mi je da su prosli dalje. Ovaj sistem igranja na jednu utakmicu je top. Samo ovako moze doci do iznenadjenja, a iznenadjenja su ono sto najvise volimo u kupu.

    Ovaj rasplet daje dodatnu napetost i samoj zavrsnici HNL-a.
  • SAS1987
    13.3k
    Jedva cekat videt veselje onog novinara koji navija za Istru u podcastu Utakmica po utakmica :grin:
  • Nino Bule
    11.3k
    pa on je komentirao utakmicu
  • SAS1987
    13.3k
    nisam gledao :grin:
  • Neki tip
    19k
    na temelju čega si onako samouvjereno napisao ono. Promašio si totalka....Majki2111

    Pa dobro, malo se kolega @Carrasco zaletio, ali čovjek je prognozirao ono što je bilo svojevrsni zicer dana. Specijalisti za kup protiv superpoželjnog protivnika (za polufinale kupa), s najboljim sastavom, u pozitivnom nizu s novim, dobrim trenerom. Istra se bori za opstanak, polufinale im uspjeh, čak ni momčad nije posve ista k'o u prvenstvu. Sve je ukazivalo na novo Rijekino finale.

    A da je uletio carrasco u ofsajd, to svakako. :grin:

    Međutim, bolje je pitanje kak je ovaj Nostradamus niže namirisao ovo iznenađenje..

    Mislim da Istra ide dalje.Mali dioničar
  • jp23
    2.2k
    Prolaz Istre je bome ugodno iznenađenje...
  • Mali dioničar
    14k
    Povjerenstvo za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa donijelo je odluku da će utakmica polufinala GNK DINAMO – HNK GORICA biti odigrana u srijedu 28. travnja 2021. s početkom u 18 sati na stadionu Maksimir, uz izravan prijenos na HNTV-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.