• Baneki
    714
    Ne bi se štel puno mešati u ovu dramatičnu situaciju oko prsta ali bi rekel da se radi o privatnom parkingu rodilišta a ne o javnom parkingu.
  • Neki tip
    19k
    nitko nije slikao dijete niti se iz bilo čega može iščitati takva namjera.. da mu se nagnuo nad nosiljku, imao bi ga pravo i zveknut, a ne mu prst pokazati.

    Slažem se da ne treba dramiti, to sam na drugoj temi i napisao, mogu ga, ponavljam i razumjeti, ali nekako bih volio da se Dinamov igrač izdigne iznad takvih reakcija.

    Ignoriraš kretena iz grmlja i bude ti drago što imaš bebu, lijepu ženu i Mercedesa, a on fotić kroz koji škilju u tuđi život. Pa se nasmiješ od dragosti..

    Edit: ovaj je komentar bio na odobrenju kod moderature, zato izgleda kao duplić u odnosu na neke gore napisane
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nismo svi isti prijatelju. Neki neke stvari prešute dok drugi eksplodiraju.
    Jasno je da je pametnije sjesti u tog Mercedesa, nasmijati se i otići, ali neki jednostavno ne mogu da ne reagiraju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako je tako kako navodiš, tada nijedan medij ne bi mogao nikada objaviti takvu fotku.Neki tip sa Zapada

    1. Može objavit kaj hoće ako dobi dopuštenje prisutnih...Možda je i stvar da se dopuštenje implicira ukoliko sam ne priđeš i kažeš da ne želiš da se tvoje lice objavio unutar snimke.
    2. Veliku većinu ljudi vjerojatno boli k., štoviše, vrhunac tjedna im bude ako ih se vidi na televiziji
    4. Ovo vrijedi za snimke koje rade televizije, vjerojetno i ostali mediji, mislim da čak i youtube ima pravilo di ti skidaju video ako se netko žali da nije dao dopuštenje da bude dio istog. Stvar je toga da je zabranjeno koristiti nečiju ličnost u komercijalne svrhe bez njihovog dopuštenja
    3. Možda nije tako kod nas ili u EU, ovo o čemu ja pišem je mislim dio britanskog, kanadskog il američkog zakona (nisam siguran kojeg) ako se ne varam, pričali su mi ljudi o tome. Možda nije uopće istina i prenosim netočne informacije, nisam pravnik niti na na svoje oči vidio da to negdje piše. Znam da je bila velika debata o tome u kaliforniji vezano uz celebrity-je i u britaniji vezano uz princezu Dijanu. Uglavnom sve se svodi na pravo na privatnost vs slobodno novinarstvo.
  • Eduardo
    17.2k
    Svi imamo dan kad nam dođe da kažemo; Ne pitaj me danas šta mi je, ne pitaj me danas ništa, nisu problemi od ranije ni od sinoćnjeg gemišta. Jednostavno svane takav dan, probudiš se grozan i otrovan, živci su mi tanki kao svila... Pusti me na miru, ne valjam od ranog jutra, pusti me na miru, bit' ću opet onaj stari, ali sutra... :smirk:

    Nije za pohvalu, ali ni nešto o čemu treba pisati pet stranica u pet različitih tema.

    Bruno, sretno!
  • Mali dioničar
    14k
    Nije baš fora kad ti netko takav objektiv uperi u glavu.

    Imavši na umu kontekst - čovjek prvi put u životu u rukama drži dijete, uz to svi i tak pitaju da li će sutra igrati, sasvim je razumljiva njegova gesta.

    Jasno da zakonski fotograf nema ograničenja, ali postoji i nešto što se zove razum ili pristojnost.

    Čak bih razumio fotografa da ga je fotkao s kakvom cigaretom ili pivom usred bijela dana uz napomenu da je takvo ponašanje jednog sportaša neprimjereno, ali u ovako stresnoj situaciji ne.

    Za medije koji su toga željni i tako ima hrpetina poznatih osoba koje rado poziraju pri izlasku iz bolnice s djetetom pa ne znam čemu maltretiranje poznatih kojima to očigledno smeta.
  • Eduardo
    17.2k
    Lakoća izvođenja penala :clap: :ok:

    giphy.gif

    giphy.gif
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Lakoća izvođenja penala :clap: :ok:Eduardo

    Iako da je Kalinić obranio znam da bi ga svi psovali haha
  • Eduardo
    17.2k
    to se podrazumijeva :grimace:
  • Markelo
    2.5k
    Ne znam šta je Kalinić ovdje radio. Čunčio i ni tamo ni vamo
  • Eduardo
    17.2k
    post iznad imaš Lučića iz Istre koji je reagirao gotovo identično. Zajeban je ovakav način izvođenja golmanima za čitanje strane.
  • Infinity
    15.2k
    Golman je krenuo u jednu stranu, ali se nakon upucivanja udarca pokusao vratiti. To obicno ovako izgleda, jer nema sanse da se stignes vratiti pa jednostavno odustanes.
  • jp23
    2.2k
    To je kad se golman napamet baca. Kod ovakvih penala udarac nije nešto pretjerano jak (mislim jak u odnosu na koliko bi mogao bit sa punim zaletom), pa ako bi golman čak i sačekao, imao bi šanse obranit ga, možda čak i veće neg sa bacanjem napamet. Doduše rijetko koji golman čeka do samog udarca, većina ih se krene bacit čak i ranije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.