• Navijač Dinama
    7.3k
    Od.ostalih klubova iz regije:

    Borac BL- Rio Ave
    Kairat Almati- Maccabi/Željo
    Renova-Hajduk
    Fc Stinfil-Partizan
    TSC Bačka Topola-FCSB
    Osijek-Bazel
  • Infinity
    15.1k
    Fun fact. Mile Skoric ce i protiv Basela morati igrati protiv Ademija :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    Ajmo zeleniiii :grin: :grin: :grin:Infinity

    ↪Infinity da :smile:Navijač Dinama

    A i ova Zona svašta trpi.. :lol: :joke:
  • Neki tip
    18.8k
    niš, niš, di ću ja protiv tebe i zmajeva
  • Navijač Dinama
    7.3k
    niš, niš, di ću ja protiv tebe i zmajevaNeki tip sa Zapada

    I bolje da je tako :lol: :rofl: :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kaže Mirta Šurjak da Hajduk ide na gostovanje u Makedoniju dok je Osijek "ipak imao više sreće te igra doma s Baselom" :rofl:xavier

    Stvarno su nevjerojatni ti tovari, sve vise me nervira ta mirta
  • Neki tip
    18.8k
    aba11sptzqh4yfyv.jpg
    qpxjkviugq3o8faq.jpg


    Osijeku dobar ždrijeb, ako prođe Basel. Rijeka ok, osim Dinama iz Moskve, ali prolazni i oni. Loksi se možda potrefe Mađari/Švedi..

    Hajduku je svejedno.
  • Infinity
    15.1k
    Rijeku je vec pomilovala sreca i bacila ih medju nositelje, mislim da ce izbjeci Dynamo koji takodjer nije neki bauk. Ove ostale trebaju izbaciti bez vecih problema.

    Za Loksu bi Malmo bio jackpot. Najlaksi od mogucih protivnika i jedan od onih protivnika o kojima sam pisao. Prolazna ekipa koja ti osigurava mjesto nositelja u play offu.

    Hajduku bi APOEL i BATE bili ono sto bi Malmo bio Loksi. Jedino sto nisam siguran siguran da ce BATE proci protiv CSKA, ali ako hoce onda bi to bila top sansa za Hajduka. BATE nosi mjesto nositelja u play offu, a realno su ekipa koju se mora proci. Galatu bi morali izbjeci, a mislim da Plzen nije nista specijalno, nisu netko koga bi se trebali prepasti.

    Osijek ako prodje Basela bi morao proci bilo koga od ovih. Al vec vidim da ce Basela proci i na penale ih nasuta Piast.
  • NORTE
    8.9k
    Za Loksu bi Malmo bio jackpot. Najlaksi od mogucih protivnika i jedan od onih protivnika o kojima sam pisao. Prolazna ekipa koja ti osigurava mjesto nositelja u play offu.Infinity

    Malmo je dosta bolji od Rapida, a onda znamo di je tu Lokomotiva.
  • cron1ck
    1.5k
    Honved ili Malmo - Lokomotiva
    Rijeka - Aris Thessaloniki ili Kolos Kovalivka
    Neftci ili Galatasaray - Renova ili Hajduk
    Osijek ili Basel - Anarthosis Famagusta
  • Infinity
    15.1k
    Po meni je ovo odlican zdrijeb. Hajduk je mogao proci bolje, al necu plakati :rofl:
  • cron1ck
    1.5k
    2p83rs7n3oh7coee.jpeg
    Jooj Boze ovo samo kod njih ima. Čega se normalan stidi, budala se time ponosi!
  • Infinity
    15.1k
    Nakon sto je Dynamo Brest razbio Astanu navijaci Sarajeva se raspisali da im je zao sto tako losa Astana nije prosla dalje pa da ih oni nakantaju i jos budu nositelji u trecem pretkolu nakon sto ih izbace. Sad ih zdrijeb u EL spojio s Astanom nakon sto je Dynamo sredio i jedne i druge. Jedva cekam vidjeti kako kantaju kazahstance :lol:

    Zrinjski ako zapne ima sansu biti cak i nositelj u play offu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.