• Kaider
    3
    jg7elr5jhgdfbr94.jpg
    Bok, imam ove naljepnice pa ako je netko zainteresiran za razmjenu neka se javi :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisu navijacke ak domam imam cijelu kutijicu slicica CL albuma 99/00, imam negdje i slabo ispunjen HNL album. Uz to, mali necak mi se zagrijao za yugioh karte koje sam voljan otkupiti za njega.
  • Infinity
    14.9k
    Uz to, mali necak mi se zagrijao za yugioh karte koje sam voljan otkupiti za njega.vjeko1701

    Potrazim u staroj kuci. Ne znam ni jedno dijete da to skuplja, a rado bih dao nekom svoju kolekciju koju sam nekad u osnovnoj sastavio. Samo da netko nije bacio, imao sam preko 1.000 komada.
  • vjeko1701
    5.9k
    Odlicno :D Javi mi se na PM ako uspijes pa se dogovorimo ako budes za. Moj necak podivljao za tim odkad sam mu za rodendan kupio neki paket od 3 decka. Nazalost moje karte mi je netko "popalio" inace bi mu i te dao.
  • Eduardo
    16.8k
    imam negdje i slabo ispunjen HNL album.vjeko1701

    Daj poslikaj malo ovo i postaj u HNL topic, ako stigneš :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    To mi je doma u kr, kada budem nadem pa stavim... mada mislim da nisam nis lijepio u njega jer su mi slicice koristile za kockanje po skoli xD
  • vjeko1701
    5.9k
    Nažalost ništa od HNL 99', samo našao EP 96', SP 02' I EP 08'. Prođem još jednom kutije sutra, možda se još nađe
  • Rama86
    36

    Jel imas jos tih stikera?
  • Kaider
    3


    Da imam ih još.
  • Damjam Dzg
    1
    imaš još za mijenjati nalja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.