• marcio amoroso
    31.9k
    Kapetan je pozvan u reprezentaciju sjeverne Makedonije. Osobno se nadam da će ostati u Zagrebu i na miru zaliječiti ozljedu te se nakon reprezentativne stanke vratiti jači nego ikada i povesti nas po još jedan naslov prvaka.
  • miro
    3.1k
    Ovo mu je zadnja šansa za SP. Meni bi isto bilo draže da ostane, ali ako odluči igrat ja mu ne bih zamjerio
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa ako neće igrati protiv Slavena radi ozljede, logično je da onda niti ne ide na okupljanje reprezentacije.
    31.9k

Ja sam i zaboravio da oni igraju baraž sad :grimace:
    5.3k
    Igraju na jednu utakmicu protiv Italije vani ako se ne varam. Realno, šanse su im minimalne.
  • Praskaton
    1.8k
    Nisam nigdje procitao da nece igrat protiv slavena,vratio se punom treningu i konkurira za utakmicu.
  • superhik
    10.2k
    U utakmicama u kojima je Ademi bio starter, Dinamo je izgubio samo tri boda, ona tri u maksimirskom derbiju protiv Hajduka (0:2). U ostalih pet s Ademijem u prvih 11, Dinamo je slavio. A čak 21 od ukupno 24 boda u HNL-u, Dinamo je izgubio bez Ademija. Dobro, tu smo računali i utakmice s Osijekom (1:1) u Maksimiru i (0:0) s Lokomotivom, u kojima je njegova minutaža bila mala. Protiv Osijeka je, dapače, ušao u 67. minuti i nakon toga Dinamo je i zabio za 1:1, na neki način je njegov ulazak donio bod, a protiv Lokomotive odigrao je 14 minuta. Dinamo nije imao Ademija niti u tri utakmice u Europi u kojima je najviše razočarao, u ova sraza sa Šerifom te protiv Rapida u Beču, nije ga, istina, bilo u uzvratu protiv Omonije, utakmicama s Legijom, Rapida i Seville u Zagrebu, u dvobojima u kojima je Dinamo pobijedio ili remizirao (Legia u Maksimiru).

Izvor: SN
  • Krizy
    35.1k
    Veći dio već napisan na Zoni, sve više tekstova mnogi "čupaju" odavde :cool:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Bas sam htio opet vidjeti onaj video kad je kapetan dosao pred Ricea i Antonia kad su zabili gol a vidim s yta sve skinuto, autorska prava valjda. Ima ko gif?