• Eduardo
    16.8k
    image.jpg

    Krenuvši od danas odlučili smo Vam na kraju svakog mjeseca ponuditi nekoliko golova iz kolekcije najboljih na izbor, a Vaše je da glasate za svog favorita.

    Za ovaj mjesec za Vas imamo tri kandidata koja biste trebali razmotriti... Pogledajte priložene golove i dajte glas u anketi za svog favorita.

    Naš izbor ovaj mjesec pao je na Luku Ivanušeca i njegov slalom protiv Slaven Belupa, Damiena Kadziora i njegov volej protiv Gorice te Mislava Oršića i njegov lob Pandura za 3:0 protiv Rijeke.

    PRAVILA;
    • krajem svakog mjeseca dajemo Vam na izbor za glasanje tri do pet golova.
    • svaka anketa traje 72 sata.
    • pobjednik je pogodak s najvećim brojem glasova.
    • u slučaju da dva pogotka imaju identičan broj glasova ide se u preglasavanje koje traje 24 sata.

    Pogledajte priložene golove i dajte glas u anketi za svog favorita.

    Luka Ivanušec za 1:0 vs Slaven Belupo
    giphy.gif

    Damian Kadzior za 2:0 vs Gorica
    giphy.gif

    Mislav Oršić za 3:0 vs Rijeka
    giphy.gif

    Od sada pa nadalje, izbor je vaš...
    1. Najbolji pogodak za mjesec Veljaču, 2020. godine je? (68 votes)
        Luka Ivanušec vs Slaven Belupo
        18%
        Damian Kadzior vs Gorica
        59%
        Mislav Oršić vs Rijeka
        24%
  • deda
    26.3k
    Samo da dignemo anketu na prvu stranicu kako bi je svi vidjeli.
  • Dino
    2.1k
    Odlicna ideja!
  • Kwedi
    3.8k
    Pohvale za ideju. Ne bih htio ispasti picajzla,al može li u gifu cijela akcija ne samo zadnjih par sekundi do gola ako je moguće?
  • Eduardo
    16.8k
    nisi picajzla, pitanje je na mjestu. Problem je što je maksimalna dužina gifa 15 sekundi, a u to vremensko ograničenje ne stane puno toga. U tom slučaju morali bi ići na dva ili čak i tri gifa po golu, što bi po meni možda bilo malo previše, nepregledno...

    U svakom slučaju bilo bi bolje da se vidi cijela akcija, ali nekako je ovo iz moje perspektive izgledalo kao najbezbolnije riješenje. Za ubuduće možemo probati s više gifova, ako tako želite.

    Razmišljao sam još o tome da ih sve montiram u jedan video i uploadam na YouTube kanal, ali nije mi to materijal za YouTube, bar ne ove 'nominacije'. S druge strane, pobjednički gol bit će objavljen u video formatu na društvenim mrežama u nešto dotjeranijoj verziji.
  • Građanski1911
    326
    Bravo za ideju :clap:
  • deda
    26.3k
    Samo da vratimo temu na prvu stranicu ako netko još slučajno nije glasao, iako je ishod prilično izvjestan.
  • Eduardo
    16.8k
    Pobjednik je Damien Kadzior sa 59% vaših glasova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.