• BluePhone67
    3.3k
    Po nove bodove na istok države!

Nakon velike pobjede u derbiju protiv Splita važno je nastaviti u istom tonu. Vremena za opuštanje nema, u petak navečer nas čeka nova utakmica - a protivnik je Osijek Kelme. Pročitajte najavu utakmice i pripremite se za večerašnja uzbuđenja u dvorani Zrinjevac.
    Pročitajte i intervju s matijom Đulvatom i otkrijte što je rekao o već sad bivšem treneru Mići Martiću, kako gleda na dosadašnji učinak u ovoj sezoni i kakva su očekivanja od nastavka sezone.

Za one koji vole duže uživati u pobjedama pripremili smo video podsjetnik na prošlotjednu pobjedu protiv Splita. Pogledajte sažetke utakmice kao uveriru u ono što nas čeka.

Za kraj, još pozitivnih vijesti. Dinamo je imao rekordnu financijsku sezonu. Ako još niste, pogledajte financijsko izvješće vašeg kluba.

...Dinamo – to smo mi!
  • 000
    941
    Pao Osijek. 4-3 pobjeda Futsal Dinama u gostima. Bravo decki.
  • Hipo
    406
    Skoro pa jedva 3 boda kod uvjerljivo zadnjeg osijeka koji ispada.

Najbitnije da na kraju sezone budemo 3.
    Da izbjegnemo novo vrijeme do finala!

Vrgorac nam je u tome najveci protivnik.
    Dobili su nas u zg, jos idemo k njima.
    Zasad imaju bolji omjer...
    5 kola je do kraja.

Jaaako vazna tekma u subotu u 18 u dvojci.
    Stize drugi square.
    3.3k
    Tko je novi trener, poslije Mice ?
    3.3k
    Dinamovo proljeće se nastavlja, u Dvojku stiže Square!

Nakon jučerašnje velike pobjede "velikog" Dinama protiv europskog velikana Benfice, znamo gdje je najbolji after! U Dvojci Doma Sportova u koju stiže dubrovački Square. Protivnik je to s kojim smo odigrali neke od najinfarktnijih završica ikad viđenih u 1.HMNL, stoga je spektakl zagarantiran. Dubrovčani trenutno drže drugo mjesto na prvenstvenoj tablici i korak za vodećim Novim Vremenom. Nadamo se da ćemo im pokvariti utrku za prvo mjesto, jer u našoj dvorani nitko ne računa na bodove. Pročitajte najavu utakmice i pripremite se za sutrašnji dvoboj.

Zajedno sa Squareom u Dvojku nam dolazi i Pele, i to nakon 50 godina! Pogledajte najavu dolaska Pelea u videu.

Naše navijačice čine poseban dio Dinamove obitelji stoga smo za njih pripremili posebno iznenađenje na sutrašnjoj utakmici povodom Dana žena. O čemu se radi otkrijte na poveznici!

Ako još niste kupili ulaznicu za sutrašnju utakmicu, još stignete. Donosimo vam sve informacije o ulaznicama i prodajnim mjestima.
    Vrijeme je za nastavak Dinamovog proljeća, vrijeme je za novo slavlje u Dvojci.

3.3k
    Pobijeda Futsal Dinama - Square 4:1 :clap:

Treća uzastopna pobjeda za treće mjesto!
    Poslije Splita i Osijeka, Futsal Dinamo je upisao pobjedu i protiv Squarea te nastavio svoj pobjednički niz. Pobjedom od 4:1 Dinamo se popeo na treće mjesto prvenstvene tablice sa samo četiri boda manje od Dubrovčana koji danas nisu bili dostojan protivnik Zagrepčanima.

Od samog početka igralo se u visokom ritmu. U skladu s očekivanjima domaća je momčad agresivnije krenula i napala gol Dubrovčana, a do prvog pogotka čekalo se do 10. minute. Davor Kanjuh je bio precizan iz slobodnog udarca i donio je Dinamu početnu prednost. Odmah potom momci u plavom iskoristili su nepažnju gostiju i udvostručili vodstvo.

Vedran Matošević je sjajnim proigravanjem uposlio Kristiana Čekola koji šalje loptu pored gostujućeg vratara. Odličan period igre Dinama u kojem je u tri minute zabio tri pogotka kompletirao je Mihovil Prgomet koji nije imao težak posao poslati loptu u mrežu nakon lijepe asistencije Ivana Šulentića s lijeve strane.

Potom je uslijedilo pet minuta igre u kojem se Square konsolidirao, te je u 18. minuti smanjio na 3:1, a strijelac je bio Matej Perić. Ipak, već u sljedećem napadu Dinamo je ponovno zabio, a ovog puta u strijelce se upisao Matošević koji je iskoristio sjajnu asistenciju danas veoma raspoloženog Kanjuha.

Drugo poluvrijeme ipak nije obilovalo pogocima i zanimljivostima kao prvo. Gostujuća momčad je već nekoliko minuta nakon početka nastavka igrala bez vratara i na taj način pokušala smanjiti vodstvo Dinama, no to im nije polazilo za „nogom“. Plavi su se uspješno branili i rutinski priveli utakmicu kraju. Još je u 33. minuti Hrvoje Penava imao sjajnu šansu za 5:1, ali njegov udarac glavom zaustavila je stativa. Dinamo je tako upisao treću pobjedu zaredom i zasjeo na treću poziciju na tablici.

Dinamo – to smo mi!
  • markoli
    1.7k
    Početkom 4. mjeseca Futsal Dinamo gostuje u Sesvetama kod Alumnusa. Ako bude netko išao na tekmu možemo popiti cugu gore u kafiću?
    3.3k
    Jel igra koji igrac iz Sesveta za taj Alumnus Sesvete, znam da su oni sada tu radi dvorane i vjerojatno treninga i reklame, ali ne znam jer ima koji Sesvecanin
  • markoli
    1.7k
    3.3k
    Za seniore ne znam, ali znam da su u mlađim uzrastima skoro sve klinci iz Sesveta i okolice.markoli

E super jer nisam znao i bas sam se htio o tome i nadovezat jer jebes ime sesvete ili bilo koji drugi kvart ako u njima se ne stvara i igraju domaci decki. Sesvete je ogroman bazen talentiranih nogometasa i velikih i malih i steta je da ostane samo na imenu alumnus "sesvete"
  • markoli
    1.7k
    Slažem se 100%. Ovo im je tek prva sezona tu, tako da budemo vidjeli u kojem smjeru će se to razvijati. Ali super da imamo i lokalni futsal klub.

Osim NK Sesveta u 2. HNL, rukometaši i rukometašice u najvišem rangu, nedavno su dva hrvačka kluba iz Sesveta hrvala za prvaka države, košarkaši na dobrom putu da uđu u drugi rang natjecanja. Boksači isto uspješni. Nije loše... Jedino što je loše je marketing kojeg (ne) rade u NK Sesvete, a realno imaju najveći potencijal od svih nabrojanih da privuku ljude na tribine. Ali to je već off topic jbg.