• Dudu
    2.6k
    DATUM ROĐENjA: 23.01.2002.
    MJESTO ROĐENjA: Zagreb
    VISINA: 187cm
    TEŽINA: 78 kg
    BIVŠI KLUBOVI: Nk Trešnjevka
    POZICIJA: Stoper
  • Dudu
    2.6k


    Budućnost i sadašnjost :)
  • deda
    26.3k
    Pojačanja na stoperskoj poziciji nećemo trebati idućih 2-3 godine
  • Dudu
    2.6k
    Apsolutno stopera ko u priči, vraća se Soldo iz Finske, mogao bi dobiti opet priliku. Tu su Gvardiol i Šutalo, a Franjića nisam dovoljno pratio da procijenim jel bolji na stoperu ili zadnjem veznom..

    Pod hitno se riješiti Leškovića na zimu, da kad se oporavi ne smeta dečkima za razvoj..
  • LovroZG
    1.3k
    Franjić u zadnje vrijeme igra sam zadnjeg veznog. Ne vjerujem da bi mu u prelasku u prvu momčad mijenjali poziciju.

    A za tjeranje Leškovića Gvardiol prvo mora odigrat neku jaču tekmu. Ovu protiv Intera je bio dobar, al Inter s nula šuteva na gol nije nikakvo mjerilo.
  • deda
    26.3k
    Polako, ne treba se nikoga rješavati. Ozljede, iscrpljenost, kartoni. Dobivaju dečki lijepe prilike.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Moram priznati da kad je Poldrugač ovo izjavio prije godinu dana, mislio sam da je lud. Svaka čast.

    - Ako on ne postane regularan seniorski reprezentativac Hrvatske do 20. godine, netko bi zbog toga trebao ići u zatvor - kazao je prije manje od godine dana čovjek koji mu je promjenom pozicije definirao karijeru - Dalibor Poldrugač.
  • deda
    26.3k
    Prema pisanju TM RB Leipzig će vjerojatno povući Joška već u siječnju.
  • og1986
    2.9k
    Na kojoj god poziciji u obrani igra dobar je. Uvijek će Leipzigu dobro doć.
    Još malo pa ćemo postati akademija za lepzig.
  • mniokl
    247
    Navodno ako ga povuku u siječnju moraju isplatiti bonus za svaku tekmu koju dinamo igra na proljeće.
  • Infinity
    14.9k
    Dovoljno da se pokrije dobar dio za Hojera :cool:

    Josko mi je drag, puno nam znaci, al on je vec prodan i ne bih imao nista protiv da ode u sijecnju ako cemo odmah dovesti lijevog bocnog koji ce biti pojacanje.
  • deda
    26.3k
    Navodno ako ga povuku u siječnju moraju isplatiti bonus za svaku tekmu koju dinamo igra na proljeće.mniokl

    Nisam ovakovu stavku primjetio u ugovoru. Koliko ja znam plaćaju za odigranje utakmice, a ne neodigrane.
  • Dudu
    2.6k
    Ima ta stavka u ugovoru, ako ga povuku prije da će platit sve, ali nisam siguran jel se odnosi samo na utakmice u HNL-u ili i eventualne u Europi..

    "Isplatit će premije čak i ako Gvardiol ode na zimu
    Odigra li Gvardiol sve utakmice u skupini Europa lige u koju će se Dinamo sigurno plasirati, hrvatski prvak zaradit će još 600.000 eura. U prijevodu, Dinamo je prodao igrača, ostao mu je u momčadi i za to bi mogao zaraditi gotovo 2,8 milijuna eura. Ako Leipzig odluči povući Gvardiola ove zime, svejedno će Dinamu isplatiti naknadu za igranje u HNL-u na proljeće, iako igrač uopće neće igrati." - Index detalji
  • r1oma
    1.5k
    Gvardiol je izrazio želju da ostane u Dinamu do kraja sezone.
    Leipzig je javio da mu se sviđa što je Dinamo prezimio u Europi te će razmisliti što će sa Joškom...

    Leipzig Dinamu i dalje plaća 70 tisuća eura za svaku utakmicu koju Gvardiol odigra u HNL te 100 tisuća eura za svaki njegov europski nastup. Ako Leipzig uzme Joška već sad, onda će Dinamu morati platiti dodatnih 3mil eura.

    (Facebook HNL)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.