• serbus
    3.5k
    Jedan mural nije dovoljan.....
  • Captain America
    13.3k
    Zašto bi čovjek otišo u Englesku kad može šamarat Engleziće i iz Zagreba.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Fun fact!

    Mislav Oršić je kao igrač dinama zabio 5 golova u 7 utakmica skupina lige prvaka, svi ostali hrvatski klubovi zajedno (čitaj hajduk) su zabili 5 golova ukupno u skupinama LP.

    Atalanta 3x
    Tottenham 3x
    Villarreal 1x
    Sevilla 2x
    West Ham 1x
    Chelsea 1x

    Čovjek je zabio 11 golova u zadnjih 13 utakmica protiv klubova iz najjačih 5 liga na svijetu. Sve u skupinama ili knock out fazi europskih natjecanja. Nije zabio samo manchester cityu. B-o-l-e-s-n-o!
  • Blue98
    722
    i999f6l2yb3ksviy.jpg

    Jos jedan fun fact
  • SAS1987
    13.3k
    Jos jedan fun factBlue98

    Još jedan fun fact. Umjesto da fotograf obavlja svoj posao on slavi gol :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Postoje ljudi koji uzivaju u trenutku i postoje oni koji misle da je bitnije obiljeziti taj trenutak. Covjeku je posao da biljezi trenutke, al kad si dio prve skupine ljudi onda u ovakvom trenutku posao postaje manje bitan.

    Meni je ovo drago vidjeti, jer jako cesto pri gledanju sazetaka kod golova gledam reakcije ljudi oko terena i cesto me netko odusevi :grin:
  • nemapredaje
    1.9k


    Zato ja nikad ne snimam na utakmicama, koncertima ... Ili kad mi klinci imaju nekakvu predstavu ili slično.

    Jednostavno uživam u trenutku i u svakom njegovom detalju
  • Eduardo
    17.2k
    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif

    Kako lijep Brunin trzaj glavom :clap:
    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Keyser Soze
    8k
    Čini li se samo meni ili je Oršić strašno podcjenjen igrač kod nas? U reprezentaciji se za ovakvog igrača mora naći barem pola sata svaku tekmu, niti jedan hrvatski igrač ovako ne trpa velikane kao Mislav. Da je Marko Livaja postigao ono što i Oršić uvjeren sam da bi imao zacementirano mjesto u prvih 11 i da bi svi mediji svršavali, ali pošto se radi o skromnom Oršiću napisat ćemo tu i tamo "kakav majstor" i to je dovoljno. Mi smo od Mislava napravili brend u Zagrebu, ali ne onakav kao tovari s Livajom kaj mi je zapravo drago jer kod nas u prvi plan ide cijela momčad, a ne pojedinac, ali opet bi možda sam Oršić više profitirao od takvog marketinga i dobio poštovanje kakvo zaslužuje jedan od najboljih i najvećih igrača u povijesti kluba.
  • Carrasco
    4k
    Šteta što je ovo bilo samo u limitiranoj prodaji.06d38g0cp04uaz4i.jpg
  • Carrasco
    4k
    Attachment
    305749235_119470967538554_5944551436168877084_n (3M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.