• Infinity
    14.9k
    Odlicno. Razbili smo ih igrom, a i rezultatski. Moglo je ovo zavrsiti kao u Karlovcu, al dobro je.

    Gavran izasao iz krize i onda opet usao. Valjda jedini igrac kojem je to uspjelo za pola sata.

    Komentator i svrsavanje po Cityu :yikes:
  • reziser
    5.8k
    Broj navijača?
  • deda
    26.3k
    2.983 prema Cometu
  • reziser
    5.8k
    Nije mi jasno to ulaženje do poluvremenadeda

    Nikad mi neće biti jasan ni odlazak 5 do 10 minuta prije kraja tekme
  • Majki2111
    2.5k
    Nenad Bjelica:

    Mislim da smo odigrali vrlo ozbiljnu utakmicu, od prve minute smo kontrolirali dvoboj, nismo Lokomotivi dali da se razmaše. Oni su inače doma jako efikasni i dobro igraju, ali bez obzira na to bili smo uvjerljivi. Mogla je biti i veća pobjeda, ali zadovoljan sam odgovorom onih koji su igrali i danas i u Kupu, tako treba nastaviti.

    Ne znam je li nam ovo najbolja prvenstvena utakmica sezone, bili smo dobri i protiv Gorice, Slaven Belupa, prvu s Lokomotivom... Ali da, može se reći da je ovo bila jedna od najboljih utakmica. Theophile se požalio na zadnju ložu, vidjet ćemo kakvo je stanje s njim. Mislim da je to bilo zbog terena, bio je dosta tvrd. Dilaver dosta dobro trenira, on će biti spreman za City.

    Već znate da su nam izvan stroja Lešković i Andrić, a nekih četiri-pet dana neće biti ni Majera. On je napravio neki pokret na treningu, požalio se na bol u koljenu. Gojak i Hajrović? Vidjet ćemo hoće li ići u Manchester, vidjet ćemo trebaju li nam oni ili ne. Meni uvijek igraju oni najspremniji, oni koji su i fizički i psihički u najboljem stanju za tu utakmicu. Tako će biti i dalje.

    Jasmin Osmanović i Rene Poms idu u Liverpool na utakmicu protiv Evertona, a onda će nas u ponedjeljak dočekati u Engleskoj. Gledat ćemo Man. City i analizirati ih, do sada je fokus bio na Kupu i ovoj utakmici s Lokomotivom, sada se počinjemo baviti Ligom prvaka. Sve je jasno, oni su veliki favoriti, no potražit ćemo način na koji bi ih mogli iznenaditi. Brzi su i neugodni, neće ih biti lako držati pod kontrolom.

    Moglo je to biti efikasnije, već u prvom dijelu smo mogli biti precizniji. Ali, zabiti četiri gola Lokomotivi, pa i stvoriti još čitav niz prilika je sjajna stvar. A tko zna, možda smo koji gol ostavili za Manchester City. Kako ćemo igrati protiv njih? Ne znam, još ih nismo analizirali, tek sada počinjemo razmišljati o toj utakmici.


    p.s. Nema stranca do Bosanca hehe.
  • Neki tip
    18.3k
    Nikad mi neće biti jasan ni odlazak 5 do 10 minuta prije kraja tekmereziser

    Mislio sam da sam jedini kojeg to nesnosno živcira!! Svaki put kad to vidim, a vidim na svakoj, pa i najvećim i najnapetijim tekmama, pomislim kako bih zabranio tim ljudima dolazak na utakmice.. Ne mogu to shvatiti, ni s navijačke, ali ni sportske strane.. pa što si uopće dolazio i znaš li išta o nogometu ako 5 minuta prije kraja misliš da je gotovo..
    To mi je isto kao da odeš 5 minuta prije kraja kazališne predstave - debilno, a i nepristojno.
    Hebalo ih "izbjegavanje gužve" da ih..

    Sad mi je lakše. :)

    Što se tekme tiče, drago mi je da će sada rezervama sinuti zašto su rezerve, ako dosad nije. I ako su mislili da bi i oni dobro igrali Europu, samo da im je prilika.
    Ovo je pristup, znanje i igra za Dinamo.
  • reziser
    5.8k

    ja bi najrađe zatvorio izlaze..pa odi doma :mask:

    kad vidim da se počnu dizat s istoka i zapada prije kraja..lud sam
    da nemres ostat do kraja, dat im pljesak podrske na kraju tekme, pozdravit ih...

    isto kao i danas dolazak do pol sata od početka tekme? WTF?
    u svojih par desetaka godina odlazaka na tekme, nikad nisam zakasnil niti otišal prije kraja tekme.
    jednom kad ce mi se dat napisat ću priče iz davnina...
  • deda
    26.3k
    Dobro da uopće i dođu. Iako meni je to svetogrđe apsolutno. :rage:
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.