• Kwedi
    3.8k
    Utakmice protiv Italije i Lihtenštajna za Zmajeve će biti ujedno i posljednje u kvalifikacijama za Euro 2020., a kako je naš nacionalni tim izgubio sve šanse, selektor će biti u prilici da provjeri neka nova imena.

    Kako piše list Avaz, po prvi put u "A" reprezentaciji BiH trebao bi se naći Haris Hajradinović iz redova Kasimpaše. Ovaj vezni fudbaler igra veoma dobro u turskom prvenstvu, u prošlom kolu zabio je gol uz asistenciju, a to, kako stvari stoje, nije promaklo ni Prosinečkom koji će ga vjerovatno uvrstiti na spisak za duele sa Italijom i Lihtenštajnom.

    Poziv bi trebao otići i na adresu Olimpije, i to za Luku Menala koji svojim igrama oduševljava javnost u Sloveniji. Dolaskom u novu sredinu mladi bh. fudbaler u potpunosti je 'eksplodirao', već je postigao osam golova i pritom sedam puta asistirao, a u slučaju da dobije poziv to će mu biti ujedno i povratak u reprezentaciji.

    Upravo je Prosinečki bio taj koji je prvi Menalu pružio šansu u reprezentaciji, tačnije početkom godine na američkoj turneji, gdje je već tada sjajni ofanzivac pokazao da bi u nadolazećem periodu mogao biti od velike koristi.

    Neki igrači bi mogli i propustiti predstojeće okupljanje, prije svih Amer Gojak, koji je u utakmici protiv Osijeka zadobio povredu zgloba. Posljednju riječ će dati detaljni pregledi kojima će biti podvrgnut.



    https://sportsport.ba/fudbal/dva-nova-imena-na-spisku-roberta-prosineckog/338972
  • Neki tip
    18.8k
    mnogi su ovdje Menala otpisali nakon tekme i pol i posudbe u Belupu. Ne kažem da je top igrač, još uvijek sasvim sigurno nije i možda se pokaže da nije za Dinamo, ali sasvim sigurno ima dosta potencijala i treba ga pozorno pratiti, a ne otpisivati.
  • LovroZG
    1.3k
    Ima on potencijala, al zasad ga pokazuje samo u ligama koje su dosta slabije od naše. Vjerojatno će dobit priliku na pripremama, možda čak zimskim, pa ćemo vidit šta će bit od njega.
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam ga gledao u Sirokom i ono meni nije bilo za Dinamo. Jest bio jedan od najboljih igraca lige, al to ne znaci da si odmah za Dinamo. PL je daleko iza HNL-a i jos dalje iza Dinama.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim da bi nama najveće pojačanje bilo vratit Mohharamija iz Lokse, lik već neko vrijeme igra jako dobro po meni
  • Eduardo
    17.1k
    Da nije 'najveće' malo preteška riječ? Blago nama kad bi bilo tako.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    najveće pojačanje na desnom beku* isprika
  • Eduardo
    17.1k
    Ivo Pinto (FC Famalicão - Portugal)
    Marko Lešković (NK Lokomotiva)

    @deda kad uhvatiš vremena možeš odraditi edit prvog posta?
  • Eduardo
    17.1k
    Dinko Horkaš (HŠK Zrinjski Mostar) - posudba na šest mjeseci.
  • Dudu
    2.6k
    Apsurdan debi Pinta za Famalicao haha

    Startao od prve sekunde, golman doslovno u prvoj minuti dobija crveni karton, a trener vadi Ivu iz igre i ubacuje rezervnog golmana. Neviđen debi :lol: :lol:
  • nkdz
    829
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2149139

    vjerojatno je napisano bilo ali dali Chievo ima opciju otkupa na kraju posudbe?
    Cini se da je Šemper u dobroj formi
  • deda
    27.3k
    Šemper ima otkupnu klauzulu. Mislim na milijun Eura.
  • nkdz
    829

    A jebemu, znaci dali su ga prakticki za đabe ko i Rrahmanija.
    Toliko mediji hvale poteze uprave za transfere, a nitko nebi rekao koliko su zasrali na njih dva i onom Brazilcu koji igra obranu (nemrem se sjetiti imena).
  • Kwedi
    3.8k
    Di su zajebali oko Šempera?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.