• Efes Pilsen
    6.8k
    Vidi ti Jankovica, docepaju li se skupina dobit cemo europski iskusnog mladog igraca nazad. :clap:
  • Mr Anderson
    5.3k
    I Ćuže zabio jučer.
  • Zagi
    4.9k
    Šaranić od prve protiv Olimpije. 17:30
  • Derek Trotter
    338
    Ne mogu, a ne primijetiti poveznicu između tebe i Luke Modrića. Veznjak koji je bio iz Dinama na posudbi u Zrinjskom osvojio je Zlatnu loptu i postigao vanserijske uspjehe. Vidiš li se i ti jednog dana barem na približnom nivou, u nekom klubu iz liga petice?

    "I novinari iz Hrvatske često uspoređuju moju priču ovdje u Mostaru s Lukinom. Vjerujte, jako mi je neugodno zbog toga. Pa on je najbolji igrač svijeta i ne spadamo u istu kategoriju. Isto tako ne želim biti ni plagijat. Ja sam Niko Janković. Moj jedini san i cilj jest povratak u moj Dinamo. Liga petice? Za mene je Dinamo liga petice."
  • Zagi
    4.9k
    Janković jučer asistirao za 1:0 i centimetri ga dijelili od izravnog pogotka iz kornera.
  • Derek Trotter
    338
    Zagi, jesi gledao Šaranića? Ako da, kakav je bio?
  • Zagi
    4.9k
    Blijeda utakmica sa obje strane, uklopio se u sivilo. Imao par dobrih slobodnjaka i kornera (tu je zbilja odličan, poslije Pere bi bio najbolji kod nas) i jednu akciju identičnu kao prošli tjedan kada je asistirao ali suigrač je malo zakasnio.
    Trudi se i trči ali nije imao puno lopti.
  • Ali
    1.9k

    Koliko vidim u sazecima, ima jucer dvije asistencije. Kod 1:0 i kod 4:1. Uz stativu iz kornera, i jos nekoliko asistencija koje su uprskali suigraci u situacijama 1na1...
    Sve u svemu sjajno se razvija, i mislim da je bio pun pogodak odlazak u Zrinjski, steta da nije ranije, jer je lani izgubio kljucnu godinu na posudbi u gorici gdje nema razvoja neko trgovina...
  • Zagi
    4.9k
    Da, mislim da si u pravu, na sažetku se jasno ne vidi ali da, to je vjerojatno on.
    Iz nekog razloga sam bio uvjeren da je izašao u drugom pol.
    Neka dođe do barem 20 g+a u bih prem ligi pa natrag u borbu za mjesto.
  • Zagi
    4.9k
    Janković i Ćuže od prve protiv Tobola.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ima na Areni Zrinski...radije ću njih gledat nego tovare.
  • Zagi
    4.9k
    Janković prošlu tekmu stativa iz kornera. danas gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.