• Eduardo
    17.3k
    Jakiću cijena na TM-u skočila s 4.5 na 7.5 milijuna eura.
  • Beowulf112
    301
    Dnipro koliko vidim dobro gura u ukrajinii,treci je s tim da su blizu shakhtara i kijeva sto je pohvalno..a nas durasek se izborio za prvu postavu..nadam se da ce se vratit kod nas nakon posudbe..marin isto dobro gura u sibeniku..tako da posudbe su ove godine dosta uspjesno..burton i cuze su pali u drugi plan..ali dobro nije se ni moglo ocekivati da ce svaka posudba upaliti
  • deda
    27.6k
    Ukoliko Luka ode bilo bi logično povući Marina iz Šibenika
    Mislim da je konačno spreman za pomoći Dinamu.
  • NORTE
    9k
    Ukoliko Luka ode bilo bi logično povući Marina iz Šibenikadeda
    Bojim se da bi se dogodio novi Tolić. Ako dolje igra ja ga ne bi još vraćao ovdje.
  • deda
    27.6k
    Navodno bi Horkaš trebao u Jarun na posudbu.
  • Beowulf112
    301
    Stojanovic se zacementirao u empoliju u prvoj postavi...nekako bi radije da ga otkupe..isao mi je na zivce..mada kad vidis da u empoliju igra..mozda je zapravo podcjenjen od strane nas
  • vjeko1701
    5.9k
    Svaka čast Empoliju, al to je momčad koja je po meni al-pari nama. Trenutno su deveti i svega tri boda iznad 13. mjesta. Naravno, to je odlično za klub koji je prošle sezone bio u Seriji B al da se recimo iduće sezone sretnemo s njima u nekom europskom natjecanju, koliko bi vas ovdje bilo uvjereno u pobjedu?
  • deda
    27.6k
    Ja mislim da smo ipak mrvicu jači od Empolija.
  • Zagi
    4.9k
    Podcjenjujemo naše. Ristovski i Moha su za klasu bolji od Stojketa.
  • Maki17
    174
    Da netko uspoređuje empoli i Dinamo ja ne vjerujem
  • Zagi
    4.9k
    Vasilj odmah u prvoj tekmi gol u pripremnoj za Lokose. Igrao srednjeg veznog u 4231
  • deda
    27.6k
    Sviđa mi se ova posudba igrača hrvatskim BIH ligašima. Mislim da s njima treba znatno pojačati suradnju. Posušju bi posudio još nekoga u borbi za opstanak.
  • deda
    27.6k
    Leon Sopić posudba u Cibaliju.
  • Eduardo
    17.3k
    Niko Janković na posudbi u Zrinjskom.

    sn1lruujtgp0orkw.jpg
  • Krizy
    35.5k
    “Pričali su mi da Koper ima sjajne uvjete, ali tek kada sam došao sam shvatio na kojoj je to razini. Kompleks sa sedam terena, dvorana, restoran na stadionu, soba za relaksaciju. Sve što ima Dinamo ima i Koper. Najbolji uvjeti za trening u Sloveniji, u odnosu na većinu klubova u HNL-u - svemirski brod. Lijep grad, sve je nadohvat ruke. Zaista sam impresioniran ovime što sam vidio”, priča nam Đira.

    Možda opcija za suradnju, tih par igrača koje bi se moglo poslati od sljedeće sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.