• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENjA: 24.02.1994.
    MJESTO ROĐENjA: Priština (Kosovo)
    VISINA: 192cm
    TEŽINA: 87kg
    BIVŠI KLUBOVI: KF Drenica, FK Partizani, RNK Split, NK Lokomotiva Zagreb
    POZICIJA: Stoper
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da bi se od svih igrača koji su odigrali dobru zadnje vrijeme trebalo posebno izdvojit Rrahmanija. Čovjek je od pozicije petog stopera došo do toga da se bori s Leovcem za mjesto startera na lijevom beku. Nije odigro ništa spektakularno, al definitivno je čvrst, ide prema naprijed i ne curi previše po njegovoj strani. Baš me impresioniro svojom igrom na skroz neprirodnoj poziciji.
  • Eduardo
    17.1k
    Slažem se. Čovjek je bolji lijevi bek nego stoper :gasp:

    Sjećam se dok je Tokić vodio Lokomotivu rekao je za njega da je najbolji stoper lige.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Fali mu malo brzine i okretnosti, ali ove tri utakmice vrlo dobar. I svaka čast Bjelici kako ga je dignuo. I dobro dođe za skok osim što je solidan na beku.
  • deda
    27.3k
    Amir u početnoj postavi Kosova protiv Malte
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Slabo smo ga spominjali ovdje, ali moram ga pohvalit kao igrača koji je možda najviše napredovao pod Bjelicom i po meni postao jedan jako dobar lijevi bek!
  • deda
    27.3k
    Uvijek ćemo ga zapamtiti 2000.jpg
  • marcio amoroso
    31.8k
    Rrahmani jedno od pozitivnih iznenađenja. Očekujem puno ponuda za njega a nadam se da će ostati.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Rahmanija sam zapazio još u Splitu ko jako dobrog stopera, bio je dobar i Lokomotivi, pa se kod nas malo tražio prošle sezone, ali ove sezone je opravdao dovođenje, Bjelica ga je jako podigao.
  • Eduardo
    17.1k
    Tokić je za vrijeme dok je Rrahmani igrao u Lokosima izjavio da je on najbolji stoper lige, Tokić mu je tad bio trener :)
  • markoli
    1.6k
    Rrahmani ove sezone igra stvarno dobro, jako pouzdan u obrani, a evo drago mi je da je protiv Lokosa i napadački bio efikasan.
  • Eduardo
    17.1k
    Rrahmani je i službeno postao novi igrač Verone. Stoga, ova tema ide u Arhivu i pod ključ, a raspravu o Amiru nastavljamo u temi Bivši Igrači & Treneri
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.