• BBBaranja
    1.9k
    Nažalost po našu ligu da..imao sam čast igrati na jednom turniru protiv njega,lik je zvijer..šteta što nije završio u našim redovima jer je jedan od nas al jbg..
  • Vratite nam Istok
    133
    Doć će Seka kod nas kad-tad. :smile:
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Aurelia dobila Vrgorac nakon penala u prvoj tekmi za ulazak u prvu ligu, i idući vikend na svom terenu u slučaju pobjede ulaze u nju. Ne bih imao ništa protiv, nek se "futsal karta" prve lige još širi. Dosadilo već da je više od pola lige "od doli". Nek Slavonija dobije još jednog futsal prvoligaša.
  • BBBaranja
    1.9k

    Vrgorac ove sezone nisam popratio baš,ali teško će dobit Aureliu u Ciglici..mala dvorana koja će bit krcata,domaćin borben,agresivan,s par brazilaca u ekipi..i ja kažem nek Vinkulja dobije prvoligaša pa makar i u futsalu..
  • Mr Blue
    3.3k
    valjda su skole dobivale ulaznice da se popuni.M94

    Nisu bilo kakve škole pozvane na utakmicu. Pozivnice su upućene Školama futsala u Zagrebu i okolici: Gimka, Zagi, Dominik Savio, Bjelovar, Slatina... Futsal zajednici.

    ova sezona se tek zakuhava,a za iduću bi rekao da nas čeka nikad jača liga..BBBaranja

    Bez pogovora. S Rijekom u prvoj ligi čeka nas show. Biberon je ušao s lovom u Torcidu, neće stati samo na Jelovčiću. Osijek se sad pojačao da spasi sezonu, najavljuju neke stvari za iduću. Drugim riječima, klubovi iz donjeg doma tablice se pojačavaju, a gornji dom će sigurno pratiti njihove ambicije.

    Što se tiče dvoboja Vrgorac - Aurelia, nemam favorita. Drago bi mi bilo da se Vinkovci pojave u prvoligaškom društvu, ali Vrgorac je valjda jedini grad u Hrvatskoj bez nogometnog kluba i svi su glavama u futsalu, imaju i dobru akademiju. Ima je i Aurelia. Ako već netko "od doli" treba ispast, bilo bi mi draže da je to Crnica..
  • Sibirski plavac
    1.1k
    bilo bi mi draže da je to Crnica..Mr Blue

    Također. Niš protiv njih, solidna ekipa, ali nažalost nemaju baš neku podršku s tribina kao ostale ekipe i mislim da bi se najmanje za njima "plakalo" kaj ispadaju. Zato bih volio da se Šibenik 1983 vrati u prvu ligu. Njih prate Funcuti, pa se čak i da je 100 ljudi u dvorani stvori dojam da je dobra atmosfera, a na Crnici se uglavnom čuje škripa tenisica čak i kad skupe nešto ljudi... Zamisli ligu di svaki vikend imaš na tribinama boyse, armadu, funcute, kohortu, još kad bi torcida počela dolaziti na tekme istoimenog kluba,kao i Demoni na tekme Pule, to bi bio spektakl.
  • Mr Blue
    3.3k
    Zato bih volio da se Šibenik 1983 vrati u prvu ligu.Sibirski plavac

    Nisu se pojavili u Zagrebu na susretu protiv nas u jedinstvenoj juniorskoj ligi sad za vikend. Nisu se pojavili ni na uzvratnoj utakmici kadetskog finala regionalnog kupa u Omišu. Ne znam, ali ne sluti na dobro.
  • Baneki
    713
    Mislim da bi bilo donro proširiti ligu na 12 klubova. U zadnjih nekoliko godina kvsliteta klubova pa i brojnost se proširila. Klubovima koji ne sudjeluju u playoffu ili ispadnu u četvrtfinalu liga prekratko traje.
  • Pop corn
    4.8k
    Vrgorac koji je pri dnu skine Pulu koja je prva. A sad pak ide drhteci na Aureliu u kvalifikacijama.... bolesno kako je ovaj sport nepredvidivljiv
  • Sibirski plavac
    1.1k
    bolesno kako je ovaj sport nepredvidivljivPop corn

    I u Španjolskoj jučer Real Betis koji se bori za opstanak maznuo prvoplasiranu Barcelonu usred Barcelone 4 2. Čudo od sporta.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Olmissum pobjedio u gostima Square te će imati priliku na svom terenu u dvije tekme ući u finale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.