• ZgBlue
    484
    A neki dan smo pričali u smislu "glavno da nije metla" :lol:
  • Mr Blue
    3.3k
    Odlično, baš se radujem tome.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pola čovjek pola šljaka, 20 Grand slam titula za Rafu, a tome se nismo NADALi :rofl: :cool:
  • ZgBlue
    484
    Miami večeras kompletan, vratio se i Dragić
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kakvo šamaranje od strane Lakersa u 6. tekmi za 17.titulu.

    Šteta što Miami nije bio kompletan cijelu seriju,bilo bi mnogo napetije vjerujem.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Izjednačili se sa Celticsima, svaka čast i njima i Lebronu. Kakva mašina od čovjeka.
  • Eduardo
    17.2k
    Pola čovjek pola šljaka, 20 Grand slam titula za Rafu, a tome se nismo NADALi :rofl: :cool:Navijač Dinama

    Na kraju će Nole biti taj koji će biti na vrhu. Po broju GS titula preskočit će tih 20 naslova. Sada je 20 - 20 - 17 u korist RF i RN. Mislim da je RF svoje završio i da je ovih 20 konačan broj. RN na RG nikad ne treba podcijeniti pa ga ne bih još otpisao. Nole lako može uzeti dva već iduće sezone, a ispred njega je još koja godina vrhunskog tenisa. Njegova prednost je što za razliku od ove dvojice još uvijek može raditi dar mar na svim podlogama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    aposlutno.

    Nadal je na šljaki daleko najbolji, dok mu ostale podloge idu nešto lošije. Noletu sve ostale idu od ruke a šlajak malko lošije, ali vjeruj mi, da je itko drugi bio osim Nadala, Nole bi pobjedio. I kao i ti,tak i ja, vjerujem da će Nole prebacit 20 GS. Jedino koga kao potencijalnu prijetnju vidin je Dominic Thiem, ali on nema konstante a i u psihučki oadne za razliku od Noleta koji je psihički možda i najbolji sportaš.
  • Blaz
    350
    Otkazan mec delije i francuza.
  • r1oma
    1.5k
    Navodno da je bilo nekih problema s Delijinim ugovorom. Steta, toliko smo cekali tu borbu
  • Eduardo
    17.2k
    što je s onom humanitarkom što su 'dogovorili' njih dva? Kako god, nadam se da će ga Dustin isprašiti ovaj put.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    možda je to to, nisam siguran. Ovaj sam cover preuzeo sa McGregorove str.

    Inače je McGregor objavio ovo a ne UFC , pa zbog toga.
  • r1oma
    1.5k
    Popis borbi za sutrasnji UFC 254:
    Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje - borba za pojas (laka kategorija)

    Robert Whittaker vs. Jared Cannonier (srednja)

    Alexander Volkov vs. Walt Harris (teška)

    Jacob Malkoun vs. Phil Hawes (srednja)

    Lilija Šapirova vs. Lauren Murphy (muha)

    Magomed Ankalaev vs. Ion Cutelaba (poluteška)
  • Markelo
    2.5k
    Napokon jedan Ufc u "normalnom" terminu i da ne moramo ustajat u 5 ujutro. Jedva cekam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.