• Revan
    59
    Gdje ima TV prijenos danas Kutije?
  • Ero
    942
    HRTi danas, polufinale i finale hrt2
  • dinamo u srcu
    1.3k
    produžit će niz i na 28 poraza zaredom jer im raspored ne ide u korist. Boston će ih dobit, eventualno imaju šanse protiv Toronta , ali s obzirom na formu bit će i to teško za dobit jer igrat sezonu i ostatak sezona sa etiketom da si najgora momčad lige je užas, žao mi je Bogdanovića...
  • bongo
    686


    Sad ih treba početi lagano tražiti na kladionici..valjda će biti dobri koeficijenti na njih

    Zakon brojeva i slično :rofl:
  • dinamo u srcu
    1.3k


    Sad kad su i službeno najgora momčad lige, mislim da će tek sad počet glatko gubit, ali sigurno da će nizu doći kraj, samo protiv koga i tko će to dopustit, nijedna momčad lige si neće dopustit takav kiks, vidjet ćemo.
  • blackbully
    4.4k
    Sad ih treba početi lagano tražiti na kladionici..valjda će biti dobri koeficijenti na njihbongo

    Tražio sam ih ja zadnje dvije protiv Netsa, koeficijenti 5 i 3.50 :rofl:

    produžit će niz i na 28 poraza zaredom jer im raspored ne ide u korist.dinamo u srcu

    Ili Raptorsi ili Spursi...

    Screenshot-20231227-095042-Sofascore.jpg
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Tražio sam ih ja zadnje dvije protiv Netsa, koeficijenti 5 i 3.50blackbully

    Kao navijač veliki Netsa, molio sam Boga samo da Pistonsi ne prekinu niz protiv njih, tresao sam se obje večeri, pogotovo drugu kad je Cade odlučio sam uzeti loptu i probati pobjediti, sva sreća pa su Netsi uzeli obje.

    Mislim da je najbolja šansa Pistonsima jedna od ovih: Spursi, Warriorsi i Jazz, jer ako ne uspiju pobjediti jednu od te tri, mogao bi niz otići i na 40. Možda čak tipujem na Warriorse, bit će na drugoj večeri B2B, a prvu igraju protiv Nuggetsa, pa bi mogli odmarati malo protiv Detroita.
  • Bruh
    901
    Danas cibona bez Steina baš me zanima kaj će to bit još sa Repešom jr. na klupi
  • Petar86
    611
    Možda čak tipujem na Warriorse, bit će na drugoj večeri B2B, a prvu igraju protiv Nuggetsa, pa bi mogli odmarati malo protiv Detroita.Mathiasovi Chageri

    Nema sanse Wariorrsi muku muce za svaku pobjedu, ne smiju tu izgubiti... aa i obrambeno losi bekovi dodu ko naruceni Curryu, Klayu, Paulu
  • miro
    3.4k
    Kako objasnit ovu završnicu Cibone, pa ja nemrem vjerovat...produžetak
  • Keyser Soze
    8.4k
    10 sekundi do kraja rezultat 86:83 za cibonu i ima loptu sa strane, krivo dodaju ovi idu u kontru i majcunic radi faul i Borac pogađa 2+1
  • Keyser Soze
    8.4k
    I evo 8:0 za Borac u produžetku
  • Bruh
    901
    Majcuniću zabrana košarke šta uradi kreten
  • miro
    3.4k
    Kako sam se naživcirao...užas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.