• Keyser Soze
    8.3k
    Isto treba reći koliko je Avramović napredovao kod Obradovića.
  • blackbully
    4.4k
    Isto treba reći koliko je Avramović napredovao kod Obradovića.Keyser Soze

  • Remiza
    51
    Kratko o novostima iz Cibone, mada je teško reći da se radi o novostima budući da je na snazi status quo koji traje već nekoliko godina. Kako bilo da bilo, danas je održana pressica koja nije ponudila ništa novo, ali je pokazala da postoji ozbiljna ideja preoblikovanja u s.d.d.

    Ono kaj je ključni problem i na koji se ne daje odgovor je kaj sa rokom (21.9.) kada ističe 120 dana blokade. Odvrnuli su se kratko na to s komentarom da je do tada potrebno cca 400 000 eura kako bi se mirno krenulo u sezonu i u preoblikovanje. Ono oko čega je odgovor izostao je kaj ako tada tih novaca ne bude. U narednim danima bi trebalo biti jasnije u kojem smjeru se ide sa svime time. Danas je u 18h u pivnici u Ilici skupština udruge Mi smo Cibona kojoj bi trebao nazočiti i direktor (Šerić) pa možda ponudi nešto više odgovora.

    U svemu tome sklepana je i nekakva ekipa za koju je opet upitno kako i s kakvim obećanjima. Od prošle godine ostali su Radovičić, Majcunić, Vuković i Aranitović (iznenađujuće) i Perasović, a dovedeni su Stein (amer iz belgijske lige), Bošnjak, Proleta, Buljan, Mustapić te se još čeka dogovor s Bundovićem koji je u procesu opravka od ozljede.
  • flexXy
    2k

    Nazalost mi se cini da smo najblize gasenju do sada, ne vidim di ce ovi namaknut 400k eura u 10 dana. Ekipa je na papiru oke ali je sklepana vecinom na obecanjima da ce novca biti, sto i nije bas izgledno.
  • Remiza
    51

    Gašenje bi mogli izbjeći eventualnim procedurama koje slijede nakon 21.9., ali to je dosta nategnuto. Vidjet ćemo
  • i more je plavo
    891
    Aranitović (iznenađujuće)Remiza

    Navodno je isplacen do kraja, a nisam do prekjucer znao da on ima i Hrvatske papire, mama mu je negdje iz ili oko Splita.
  • i more je plavo
    891


    Navodno ima jos puno repova, meni samo nije jasno da grad ne shvaca znacaj imena Cibona.
    Grad ih utopio pa bi bio red da sad pruzi ruku da ne potonu, nek plutaju jos godinu - dvije i naci ce se neko rjesenje.
  • blackbully
    4.4k


    Poznajem ga osobno. Super i pristojan dečko, obožava Zagreb. Igračina i pol, ali ozljede su napravile svoje. Odbio je ponudu iz Italije i poziv Sesara u Dinamo i ostao u Ciboni.
  • Bruh
    901
    a mislim... ak postaje d.d valjda će biti tvrtki koje bi htjele udio. Npr. jedan franck je davao novce za sponzorstvo a nije dobival skoro niš natrag još je tu i erste banka. Iskreno ne vidim koja bi bila svrha stečaja kad bi tako svi kojima je dužna novce izgubili ovak barem imaju nešto.
  • nemapredaje
    2k


    offtopic:

    Ovaj desno mi je jedan od najomiljenijih fiktivnih likova ikada
  • ksapi
    2.2k


    +1 veliki Omar
  • Patak
    2.3k
    To s Cibonom je kao Groundhig day, stalno ista priča o kraju...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ovaj desno mi je jedan od najomiljenijih fiktivnih likova ikadanemapredaje

    Omar's coming!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.