• Zagreb1992
    1.3k
    Prošle sezone jedan od najboljih igrača Joventuta ...Po meni sa vanjskih pozicija su pogotovo sad opasni ..Vildoza kao playmaker i Guy koji iz dotrčavanja može pogoditi šuteve u serijama ...Definitivno Ataman radi dobar posao
  • Pop corn
    5.1k
    ljudi prave ekipu za sam vrh.Navijač Dinama

    A neće im biti lako u rujnu.... :lol: šalu na stranu, najskuplja momčad Europe će biti definitivno, ovo je sad već cca 18 do 20 milja, a idu po još tri igrača

    Definitivno Ataman radi dobar posaoZagreb1992

    Sani Becirovic :wink:

    Prošle sezone jedan od najboljih igrača Joventuta ...Zagreb1992

    Sam je dobio Real u 1/4 finalu kupa.... top igrač
  • Zagreb1992
    1.3k
    https://www.youtube.com/watch?v=-HfSx2KBXrA

    Gledam malo ove sažetke...prati samo off ball kretnje ..baš teško za braniti takvog šutera...Usudio bi se reći europski Curry ...Popratit će se opako zelene u euroligi
  • Zagreb1992
    1.3k


    Pa Sesaru je kupljeno mjesto na izborničkoj poziciji...Jedan od ljudi koji je glasao za njege je čovjek iz Škrljeva kojem je HKS dao pare za Alpe Adria Cup samo da glasaju u njihovu korist ...ima tu još dosta toga oko saveza kaj ne valja ..al ovo je apsurd
  • Bruh
    901
    meni je zanimljivo da se stalno vode rovovske bitke oko HNSa a oni su mila majka za HKS... ljudi su toliko zanemarili košarku da se mogu i događati ovakve debilne situacije.
  • Fanboy
    2.2k
    Čestitke hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji gluhih na ponovnom osvajanju Svjetskog rukometnog prvenstva gluhih, ovo im je treći uzastopni naslov i od osnutka te prvog prvenstva 2014 su svaku godinu uzeli naslov.
    U finalu su pobijedili Njemačku 28:22, imaju još 5 europskih zlata te nekoliko Olimpijskih zlata.

    Na prvenstvima sudjeluju sve velike zemlje od Brazila, Njemačke, Turske do Danske itd. Našima zaista kapa do poda, znam da se sport kod osoba sa oštećenjima nikad neće tretirati jednako i ravnopravno, ali dominirati toliko godina je za svaku pohvalu i naklon.
  • Zagreb1992
    1.3k


    mene više zanima kako će odrediti raspored za PH kad pola lige igra osim PH i ostala natjecanja ..evo npr Dinamo i Dubrava AAC ...Cibona, Zadar , Split ABA ligu ..Cedevita i Šibenik ABA 2 ligu ...ako nastave s ovakvim načinom di klubovi nemaju odmora neće i dalje biti ljudi na tribinama
  • ksapi
    2.2k


    Bosnjak i Glumac doktori :cool:
  • Bruh
    901
    Alpe adria je u biti jedino problematično jer ak se ne varam Aco(kad je bio) je bio dogovorio sa ostalim savezima slaganje zajedničkih rasporeda za ABA i domaće lige. Jedino ako će savez ponovo krenuti u svoje borbe protiv svih... a za cibonu nam je uopće ostalo vidjet hoće li nastupiti iduće sezone
  • ksapi
    2.2k
    Odlicno finale Wimbledona izmedju Dokovica i Alcaraza. Peti set u tijeku
  • Zagreb1992
    1.3k


    Upravo to .Španjolac definitivno pokazuje da bi mogao u budućnosti biti još bolji i rušiti rekorde
  • ksapi
    2.2k


    Izgleda mi zrelo za poslati Noleta u penziju uskoro. Nestvarno je dobar mali
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ma prestrava...i ono što je najbitnije ima glavu ..Nije se usrao i zasluženo uzeo naslov
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Lako je imati glavu kad fizicki imaš apsolutno sve, bez slabe točke, čovjek izgleda kao da ga je netko genetski projektirao za tenisača.

    Dečko je čudo i ako ga zaobiđu ozljede, radit će strašne stvari u budućnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.