• Mr Blue
    3.4k
    Ma ko navija za KK Dinamo nemoj me zaj*bavat. Nemozes mi rec da su ljudi navijali za drugoligaski klubImamo Dinamo

    Evo ja navijam za KK Dinamo. Bio sam prošle sezone više puta na utakmici kluba kojeg sam i član. Druga, treća ili prva liga, totalno me zaboli kurac. Cibona me ne zanima ni 2%. A nisam ni blizu jedini...
  • KlasicZg
    515
    [PODRŠKA CIBONI] Povodom aktualnih događanja oko košarkaškog kluba Cibona imamo potrebu pružiti snažnu podršku svakoj inicijativi koja će dovesti do stabilizacije našeg najtrofejnijeg košarkaškog kluba, zagrebačkog i hrvatskog sportskog ponosa.

    GNK Dinamo kao jedan od najvećih vjerovnika Cibone posebno naglašava da je spreman napraviti sve kako bi klubu i ljudima koji ga žele održati olakšao taj put te ćemo u tom smislu u budućnosti donijeti adekvatne odluke kojima dug Cibone prema Dinamu neće biti relevantan u planu oporavka kluba.

    Pozivamo sve navijačice i navijače Dinama, Zagrepčanke i Zagrepčane koji vole Cibonu, kao i druge vjerovnike uključujući i Grad Zagreb, da naprave maksimalne napore i pomognu u stabilizaciji ovog simbola Zagreba i zagrebačkog sporta.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Velikan pomaže velikanu :heart:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Mogu ti reci da si medu rijetkima. Ima bas malo ljudi koji tako podrzava KK Dinamo a ne Cibose. Ja nikad nisam bio fan KK Dinamo jer svaki klub moze promijeniti ime u Dinamo i zato bi ga trebao podrzavati? Dinamo je, meni, samo jedan, a to je onaj nogometni.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja nikad nisam bio fan KK Dinamo jer svaki klub moze promijeniti ime u Dinamo i zato bi ga trebao podrzavati?Imamo Dinamo

    Lakse je promijenit ime kluba jer vec imas infrastrukturu i igrace nego ici doslovno od 0. Ne znam koja prica stoji iza KK Dinamo, ali kad vidim da ga boysi podrzavaju ne propitujem bas puno. Cisto sumnjam da se islo samoinicijativno u preimenovanje od strane Uprave Rudeša (bez dogovora sa BBB) kako bi se privukla publika.
  • Bosna86
    11.6k
    Da je situacija normalna, nitko pri zdravoj pameti ne bi dovodio ovo priopćenje u pitanje… Problem je sto nije

    U GNK ne postoji nikakva odgovornost prema novcu… Da je Dinamo trgovačko društvo s nekom odgovornošću netko bi se zapitao gdje su završile tolike pare, dali smo vam novac u vise navrata, gdje su te pare završile…. Najlakše se razbacivati tuđim parama, sta fali sto su ovi skrsili par milja kuna, nema veze dati ćemo vam opet
  • deda
    28.1k
    Lijep je to potez GNK. Problem su ipak oni vjerovnici koji su pustili zadužnice i drže klub u blokadi. Njih treba netko uvjeriti da se Cibona može spasiti i vratiti dug u dogledno vrijeme. U tom kontekstu Dinamovo priopćenje i sagledavam jer sam siguran da su u klubu odavno prekrižili te pare posuđene Ciboni.
  • Nino Bule
    11.5k

    Isto mi smeta i kod acine inicijative iako kod njega znamo da su namjere najbolje. Vec prije im je davao pare u najboljoj namjeri, ali ostavljanjem nacina upravljanja samo su prolongirali neizbjezno, a to je krah.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nisam puno pratio pa možda pričam gluposti, ali zašto Cibona ne ide u preoblikovanje u š.d.d., kao što su to napravili nogometni klubovi?
  • deda
    28.1k
    I meni se to čini kao jedini logičan put. Pokušati uvjeriti vjerovnike da pretvore potraživanja u vlasnistvo.
  • deda
    28.1k
    Problem jee što prvo moraju riješiti dogovor s vjerovnicima iz predstečajne nagodbr. Uf. Komplicirano
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Zna netko koliki je dug Cibone prema Dinamu?
  • Mr Blue
    3.4k
    Mogu ti reci da si medu rijetkima. Ima bas malo ljudi koji tako podrzava KK Dinamo a ne Cibose.Imamo Dinamo

    I što s tim? Zato što više ljudi navija za Cibonu, svi drugi bi trebali prestati pratiti sve druge klubove u Zagrebu? Ne razumijem poantu tvog upisa... Kategorički tvrditi da nitko ne navija za KKDZ je stvarno neozbiljno.

    Ja nikad nisam bio fan KK Dinamo jer svaki klub moze promijeniti ime u Dinamo i zato bi ga trebao podrzavati?Imamo Dinamo

    Evo još jedan apsolutno neinformirani upis. I ovo ne ide samo tebe. Ogroman broj upisa i korisnika na forumu su kronično neinformirani i pišete totalne gluposti samo da budete svakom loncu poklopac.

    Ljudi su 'fanovi' KKDZ zato jer su, između ostalog, prepoznali zdrav, community-based projekt. Ekipa koja vodi klub su nevjerojatni košarkaški entuzijasti zarazne energije koji rade sustavno i pametno i unutar svojih mogućnosti.

    U klubu trenira ogroman broj djece i imaju fantastičnu školu košarke koja postiže dobre rezultate. Možda vas generalno boli neka stvar za to, ali sport je puno više od uspješnih rezultata i trofeja. Ne kažem da to nije bitno, dapače, ali vjerovao ili ne postoji puno ljudi kojima su ovakve stvari važnije od samih rezultata. Iz razloga jer baš ovakve stvari razvijaju sport u cjelini, cijelu hrvatsku košarku dugoročno, odgajaju djecu u sportskom duhu, odgajaju ih da budu ljudi i vole svoj klub i društvo.

    Ali nisu ni samo djeca. KKDZ putem europskih fondova financira svoj program kojim potiču umirovljenike da se unutar svojih mogućnosti bave sportom, provode vrijeme u prirodi umjesto zakovani ispred TV-a ili mobitela i ono najvažnije - da se druže. Community, zajednica, bitno je. Puno više od usranog naslova prvaka. A tako dobiješ ljude koji ćete pratiti i ako padneš i u mrtvu treću ligu, što bi trebala biti i poanta kluba zar ne?

    Klub vode ljudi koji su neopterećeni sudskim procesima, koji nisu i neće izvlačiti lovu zbog svoje osobne dobiti, već će svaku kunu ponovno investirati u razvoj kluba i njegovih ljudi. Na čelne pozicije u klubu izabrat će ih zainteresirani članovi kluba, pa makar ih se skupilo 20, jer je i to neusporedivo bolje nego da jebeni uhljebi dolaze na te pozicije po političkom ključu, vođeni svojim sitnim lopovskim interesima i društveno statusnom požudom, kao što je već generacijama slučaj u Ciboni i svoj sili drugih klubova.

    Eto, to su samo neki od razloga zašto ljudi prate ili će početi pratiti KKDZ.

    A u krajnjoj liniji, od promjene imena, nisam nijednom vidio, pročitao ili doživio da itko ikoga tjera da navija za KKDZ umjesto za Cibonu. Ali zato sva sila komentara ovdje i drugdje bolesno omalovažava rad ljudi i kluba koje ne znaju niti prate.

    I sve bi se to još moglo nekako i probaviti da ljudi zaista dolaze gledati Cibonu. Ali realnost je da dvorana zjapi prazna. I onda ovdje pišete najdebilnija moguća opravdanja zašto je to tako. Od nekvalitete protivnika, loše lige, nedostatka hypea, kurac-palac. Je li 10% ljudi koji ovdje pišu o Ciboni ove sezone bilo na više od 3 utakmice? Ista paralela se može povući s nogometnim Dinamom. Svima su usta i tipkovnice pune razloga zašto se ne dolazi na utakmice, a realno sve je to gola kurčina. Na tekme ideš - ili ne ideš. A da se doista ide na tekme puno toga bi vam bilo jasnije i ono najvažnije, bili bi puno bolje informirani.

    No evo, Cibonaši sad imaju posljednju priliku spasiti svoj klub i ako sad ne potegnete doslovce nećete nikad. Ja bi volio da Cibona "preživi", prvenstveno zbog sporta kao takvog. Meni se osobno Aco i Saša čine kao pozitivci, a znam da za Cibonu žive. Koliko vas će sutra kad vas pozovu uplatiti i tih pišljivih 100€ ili više za spas simbola Zagreba? Ako doista volite taj klub kako ovdje potencirate ostavite se na par mjeseci jebenih cigara, droga, ušljive kladionice i uplatite lovu za spas svog kluba.

    Dinamo je, meni, samo jedan, a to je onaj nogometni.Imamo Dinamo

    Svaka čast. Ali postoji i puno nas kojima je Dinamo puno više od samo nogometnog kluba. Dinamo nam je set vrijednosti po kojima živimo i želimo urediti društvo i sport oko sebe. Dinamo je naš ideal i ideja.

    Nitko vas ne tjera da nam se pridružite, slobodni ste imati svoju briju.
  • maddaddam
    2.9k
    Zna netko koliki je dug Cibone prema Dinamu?Imamo Dinamo

    Dinamo je najmanji problem, 870000 kn ako su točni navodi medija.
    Cifra je bila dosta velika, ali izgleda da se vraćalo koliko toliko redovno.
  • Tundra
    518
    odlično sumirano :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.