• luftwaffe
    645
    Novak Đoković se više vrti po medijima nego Agrokor u ono vrijeme
  • Eduardo
    17.6k
    Novak je doživio debakl.
    no.1 - došao je kao apsolutni favorit.
    no.2 - do 1/2 finala izgledalo sve kao dječija igra.
    no.3 - u 1/2 finalu imao 6:1 i break prednosti u drugom setu.
    no.4 - izgubio 1/2 finale, izgubio meč za broncu.
    no.5 - ponašao se poput najveće seljačine.
    no.6 - pod izlikom ozljede odustao u miksu parova u meču za broncu.

    Mogao je stisnuti zube i makar zbog te cure odigrati taj meč. Možda njemu ta medalja ništa ne znači, ali siguran sam da njoj bi. Onda se pita zašto ga publika ne voli i zašto se navija protiv njega... On ne da je loš gubitnik, užasan je.
  • Baneki
    728
    Pročitao negdje da je ta cura osvojila broncu, dobila bi 60.000 eura i državnu penziju. Ne znam kako naši stoje s tim, tj. kakva prava imaju.
  • Neki tip
    19.3k
    200k kn i mirovina nakon što napuniš 45
  • Eduardo
    17.6k
    Sad bi bio red da joj nadoknadi makar 60k€, sića za njega.

    Evo, Zverev pomeo i finale tenisa.
  • Infinity
    15.2k
    Kolika je ta mirovina i da li je dupla, trostruka... ako doneses dvije, tri medalje?
  • Neki tip
    19.3k
    ne, sigurno se ne množi brojem osvojenih medalja, a i izgleda da se čak ni ne zove mirovina, već "životna naknada" koju možeš ostvariti i pored drugih primanja, pa i mirovine.

    Životnu naknadu mogu primiti sportaši koji su osvojili zlato na olimpijskim igrama, paraolimpijskim igrama i olimpijskim igrama gluhih u visini od 100 posto prosječne neto plaće, bez obzira na neto primanja ili mirovinu.

    Nisam našao za srebro i broncu, ali nisam doduše ni nešto puno kopao. :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Hvala na informacijama.

    Znao sam da svi dobiju neku naknadu za medalju, al ovo da se dobija lova nakon 45 godina mi je novo. Super stvar, rekao bih i super motivacija. Mnogi sportovi nisu bas placeni, a sa zlatom na olimpijadi mozes rijesiti mirovinu ili 'mirovinu'.
  • Bosna86
    11.6k
    Davor Šuker prima tu naknadu svaki mjesec… Nisam se puno iznenadio kad sam to čuo
  • Infinity
    15.2k
    Mozda za zlatnu loptu 1998? Nista cudno.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Eto, najbolje da jedan od najpoznatijih hr sportaša u povijesti, koji je i dalje najbolji strijelac nogometne reprezentacije, koji je bio najbolji strijelac i igrač na putu do svjetske bronce, kunu ne prima od države...


    Suđenje u borilačkim sportovima je kriminal, kad je ovako na OI šta se tek događa na manjim i slabije praćenim natjecanjima. Kao prvo, kakav je to debilizam u hrvanju da u slučaju neriješenog rezultata pobjeđuje onaj tko je zadnji osvojio bod. Pokušavam zamisliti logiku na slučaju jučerašnje utakmice dinama.

    Druga stvar, kakvo je to odokativno davanje bodova, evo ti 6 bodova, al nakon provjere neće biti 6, nego 4...koliko je nekome i dovoljno za neriješeno, što je u biti i pobjeda? Sucima je ostavljen toliki prostor za manipulaciju da to nisu istine.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Španjolci imaju kapice Gradjanskog.

    8wsenezuyk78sr0w.jpeg
  • Nolifer
    6.7k
    I sada smo protiv Mađara?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.