• Guinness
    1.9k
    Kad smo u Omišu, nedjelja?deda

    Nedjelja /ponedjeljak mislim da se ne zna još točno
  • lazsve
    27
    Pise se pobjeda, ali opet je bilo na noz s njima.
    Idemo sad i u Omis po pobjedu, nismo favoriti, ali nemamo se cega bojat.
  • hmoody
    128
    Još jedan klasik sa Gimkom i još jednom se spašavamo na kraju.
    Nadam se da će ovakve utakmice bit prekretnica u glavama igrača, sad zbilja imamo dobru šansu jer nijedna ekipa nije osjetno bolja od nas što je uglavnom bio slučaj prijašnjih sezona.
    Sa svakim se može igrat.

    Btw, zbilja se veselim gledat Mudronju u sljedećim godinama. Već sad je odličan i ima sve predispozicije da postane vrhunski.
  • Mr Blue
    3.3k
    Kaj nismo Omiš izbacili u kupu?Navijač Dinama
    Ne. Do sada smo s njima igrali tri službena susreta:
    6. kolo - poraz 1:2 u Zagrebu
    Tri dana iza toga su nas izbacili iz Kupa pobjedom u Omišu 3:2
    15. kolo - pobjeda 2:1 u Omišu

    Svaka od ovih utakmica je bila na nož i mogla je otići na jednu i na drugu stranu, pogotovo ova u Kupu.
    Samim time, treba vjerovat u pobjedu. Dokazalo se u tri dosadašnja susreta s njima kako sitnice odlučuju i vjerujem ako naši igrači budu maksimalno koncentrirani da je pobjeda itekako moguća u Omišu.

    Herceg lovi žive lopte ko da igra graničara.Mali dioničar
    Za jučerašnju utakmicu je bilo ključno da Herceg održi razinu forme kao do sada. Gledao sam ga na zagrijavanju i već tad je bio poprilično uživljen. Poprilično bi poživčanio na svaku loptu koja ga je prošla, a imao je osjećaj da ju je mogao uloviti... samo sam se nadao da se to ne prelije u neku nervozu tijekom utakmice. Doduše, kad je nespretnim faulom skrivio penal mislio sam kako neće na dobro... ali pokazao je karakter i vrhunski obranio ostatak utakmice. Statistika na kraju sezone neće otkriti koliko je Mario ključan za naš rezultat i ekipu.

    Totalni sam lajbek za futsal, ali čini mi se da Korab radi razliku. Nema šanse da su ovi individualno bolji.Mali dioničar
    Uspinjača, po imenima ima jako dobru ekipu. Usudio bih se reći puno jaču nego što 6. mjesto na tablici sugerira. Toth, Mataja, Postružin, Koturović, Gudasić, Uremović, Obšivač, Matković... odlična futsal ekipa od kojih su mnogi godinama na okupu. Golmani Vuković i Piplica su jako dobri također. No, slažem se da su naši individualno jači, ali samo ako su maksimalno koncentrirani na tekmi. Korab je dobar trener, ali da su nama ušle one dvije-tri izrađene prilike ranije ne bi ga ni spomenuli bili.

    Sa svakim se može igrat.hmoody
    Može, ali imam osjećaj da Novo Vrijeme u zadnjih mjesec dana kvalitetom ponovno odskače od ostalih. Ali lako za to sad, bitno da protiv Olmissuma možemo! Jedva čekam tu utakmicu, mislim da ćemo sve nokte pojest..
  • Slavonac
    383
    "zabavna" nedjelja vecer, bit ce gusto
  • Mr Blue
    3.3k
    Nedjelja:
    Olmissum - Futsal Dinamo - 20:00
    Dinamo - Hajduk - 21:00

    TV kuća određuje termin utakmice. Ne ide mi u glavu da rade ovakve gafove. Pa pomakni Olmissum - Futsal Dinamo u 19h i riješio si problem.
  • hmoody
    128
    Uspinjača, po imenima ima jako dobru ekipu. Usudio bih se reći puno jaču nego što 6. mjesto na tablici sugerira. Toth, Mataja, Postružin, Koturović, Gudasić, Uremović, Obšivač, Matković... odlična futsal ekipa od kojih su mnogi godinama na okupu. Golmani Vuković i Piplica su jako dobri također. No, slažem se da su naši individualno jači, ali samo ako su maksimalno koncentrirani na tekmi. Korab je dobar trener, ali da su nama ušle one dvije-tri izrađene prilike ranije ne bi ga ni spomenuli bili.Mr Blue

    Ne bi se skroz složio. Toth je solidan igrač ali osim udarca nema nekih drugih kvaliteta kojima bi se istaknuo. Još sada umjesto pivota igra zadnjeg pošto više nemaju Brazilca radi Corone, a nije na lopti presiguran.
    Uremović puno zuji, malo meda daje.
    Nisu se njih dvojica bez razloga kod nas zadržali samo sezonu.

    Obšivač ništa posebno, Matković dobar hakler koji nam uvijek radi probleme, ali isto tako zna pogriješiti obrambeno. Koturović dobar prvoligaški all round grač, Mataja, Postružin i Gudasić odlični.
    Vuković je odličan kad ima dobar dan, ali nema konstantu koja bi ga izdignula na recimo reprezentativni nivo.

    Imaju oni dobru ekipu, 6. mjesto nije ništa posebno, ali male su bodovne razlike bile između ekipa.

    A Korab je odličan trener i izvlači maksimum iz njih, stvorio je kohezivnu i ratničku ekipu koja je stekla i pobjednički mentalitet kroz osvajanja dva kupa.

    Meni je drago da postoji tako neki klub kojeg možemo smatrati rivalom, pogotovo otkad je Nacional nestao, a Split se (vjerujem samo privremeno) seli u drugu ligu.
  • hmoody
    128
    Može, ali imam osjećaj da Novo Vrijeme u zadnjih mjesec dana kvalitetom ponovno odskače od ostalih. Ali lako za to sad, bitno da protiv Olmissuma možemo! Jedva čekam tu utakmicu, mislim da ćemo sve nokte pojest..Mr Blue

    Dobili su glatko Crnicu i raspadnuti Split i isto tako glatko izgubili od Omišana.
    Svejedno, i ja ih smatram prvim favoritima, ali ne tako uvjerljivim kao zadnjih nekoliko sezona.
  • hmoody
    128
    ia8ux8jnobr4lcza.jpg


    Odlična fotka. Juriš od početka.
  • Mr Blue
    3.3k
    Stiglo je i to polufinale. Zapalit ću se do večeras... Ajmo Plavi!!

    Najava: Naša molitva je snaga koja otvara vrata sna!

    lnsdpzmcxlpkxqsi.jpg
  • Eduardo
    17.3k
    meni opet izbacuje;

    Resource Limit Is Reached

    The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.
  • Mr Blue
    3.3k
    Hm, meni radi normalno. Prijavit ću kvar, a ako netko ima isti problem neka javi. Thx.
  • Salva
    2.3k
    Ajmo Dinamo!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.