• Zambatine škude
    2.1k
    Sve do kraja je na jednu utakmicu, a domaćin je onaj koji je imao bolji plasman u regularnom dijelu sezone.
  • Baneki
    717
    S obzirom da se igra bez navijača domaćinstvo i nema neku težinu, pogotovo utakmice između zagrebačkih klubova jer nema ni putovanja. S Uspinjačom su utakmice na gol razlike, ali sad s Grbešom smo dosta jači, na početku kad se vratio mi je djelovao da ima koju kilu viška, sad igra fenomenalno.
  • hmoody
    128
    Čudo liga. Jučer smo baš komentirali, da se radio neki simultani prijenos bilo bi prezabavno. Svako malo bi se uključio na neki drugi teren gdje je pao gol, a situacija na ljestvici se mijenjala doslovce iz sekunde u sekundu.

    Kaj se tiče tekme, očekivano protiv Uspinjače, jako teško i borba do kraja.
    Čeki se izgleda vratio u formu, velemajstorski drugi gol.
    Grbeša klasik iz prekida. :D
    Prgomet mi je tako drag igrač, napravi puno korisnih stvari u igri, štopanje i držanje lopte za 5, al nikako da krene zabijat više.
    Jučer prečka, stativa i još dva promašena zicera.
    Herceg je jučer mogao bolje reagirati kod dva gola iz slobodnjaka koja smo primili (kod drugog nije ni trebao bit faul, sudac svirao na galamu Matkovića), ali je opet imao puno vrhunskih obrana i na kraju nas je spašavao.
    Mužar "kriv" za drugi gol Uspinjače, tj. njega se protivnički igrač oslobodio, ali iskupio se golom.
    Čekamo još Dadu da se malo probudi.

    Na kraju dosta dobro 3. mjesto regularnog dijela sezone, zaostatak za prvim nije prevelik, ja sam zadovoljan.

    Sad kreće playoff, četvrtfinale opet sa Uspinjačom koji su tipična turnirska ekipa. Uopće ne sumnjam da će opet bit tvrdo, neizvjesno i napeto kao i uvijek s njima zadnjih par sezona, ali od svih ekipa mi smo u najboljoj formi, vjerujem u prolaz.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma u ovakvoj situaciji mislim da možemo baš svakoga dobiti. Nemam neke zamjerke na igru jučer, samo pohvale. Veseli me konkurencija na svim pozicijama i vjerujem da ćemo s vremenom biti samo još bolji. Fizička sprema mi se također čini na razini i imam osjećaj da je protivnik uvijek u podređenoj poziciji kad o tome pričamo.

    Dakle, četvrtfinale protiv Uspinjače je u utorak u 20h.
    Polufinale ponedjeljak/utorak 12./13.7. i finale 16.7. u četvrtak. Manje od dva tjedna do kraja sezone.
  • Mr Blue
    3.3k
    Đulvat: U utorak počinje novo prvenstvo!

    "Sve ovo je lijepo, ali vrijedilo je samo do posljednjeg kola i utakmice sa Uspinjačom. Novo prvenstvo počinje sutra, ponovno protiv Uspinjače, znamo što nas čeka i koliki je ulog. Vjerujem u ovu momčad i idemo po pobjedu, razmišljamo samo utakmicu po utakmicu, minutu po minutu.”
  • lazsve
    27
    Nabrijan sam od jutra. Zaboravio sam vec kakav je to osjecaj.
    Ajmo dobit to danas.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    hoće li biti gdje kakav prijenos? :smile:
  • deda
    27.7k
    HNTV
  • Mr Blue
    3.3k
    HNTV ima live stream sa svog YouTube kanala, ako netko slučajno ne hvata program na TV-u...
  • NORTE
    9k
    Igra se na jednu dobivenu?? Ako uđemo u polufinale i tamo bude Omiš povijesna prilika za prvo finale.
  • Mr Blue
    3.3k
    Samo jedna utakmica, da. A sad da je baš povijesna prilika... Ako prođemo danas, sigurno igramo u gostima, a osim Dubrovnika, Omiš je najdalje putovanje.. uz to se utakmica igra usred radnog tjedna.
    Međusobni omjer je ukupno na njihovoj strani, iako smo ove sezone u ligi izjednačeni u međusobnim ogledima. Ali lako za to. Ajmo mi prvo dobiti Uspinjaču kojoj jako dobro leži ovaj turnirski format i koja je pokazala prije nekoliko dana koliko su opasni ako se opustimo samo na minutu. Bit će ovo večeras još jedna čupava utakmica, kao i sve dosadašnje u sezoni. Divota jedna.

    Pobjedom danas dečki bi ispunili sva moja očekivanja od ove sezone. Sjetimo se samo kako se na početku pričalo da je ovo najslabiji Dinamo posljednjih nekoliko godina.. Umjesto toga, dečki su pokazali snagu i karakter i strašnom serijom u drugom dijelu sezone završili na trećem mjestu nikad jače i izjednačenije lige...

    Imam neki dobar filing, samo da potraje...
  • Eduardo
    17.3k
    S trenutnom igrom i formom na jednu utakmicu može se protiv svakoga. Sad, ispao u 1/2 ili izgubio finale isti vrag. Ne ideš u finale da bi ga igrao već pobijedio. Kog će za par sezona zanimati jesmo izgubili finale ili 1/2?
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Fala Bogu kaj postoji ovaj klub.Kolko puta me je razočarao "veliki" Dinamo,a ovaj "mali" me je spašavao da ne odustanem od Dinama.Dugo nisam bio ovak uzbuđen za bilo koju tekmu,a kamoli tekmu futsala.Zato dečki samo naprijed,vi ste trenutno onaj Dinamo kakvog godinama priželjkujemo na Maksimiru:normalno dođeš u dvoranu,popričaš sa ljudima oko sebe,popiš pivicu i trgaš glasnice za ovaj sveti klub.Nadam se što prije takvim scenama na Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.