• luftwaffe
    645
    Ne znam kakve su nove odluke pa pitam, hoce li biti održana tekma s obzirom na otkazivanje događanja od 1000+ ljudi?
  • nkdz
    829

    odokativno mislim da nas je na zadnjoj u sutinskima bilo nekih 300tinjak max 400, mislim da bi se moglo odigrati ali naravno da ovisi od napucima min.zdravstva i stožera civ.zaštite, ali oglasit ce se klub ak bude neka novost
  • Mr Blue
    3.4k
    Nadamo se svi da ćemo već sutra sa sigurnošću znat.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Futsal bez gledatelja kako stvari stoje.
  • nkdz
    829
    trebamo organizirati kupnju karata za futsal dinamo unatoc tome kaj izgleda da ce biti zatvorena tekma, neka budu neke simbolicne karte koje bi ostale za uspomenu, a samim time bi pomogli klubu jer se najam za tekme svejedno normalno placa.

    tipa 20-25 kn simbolicna karta ako bi se to stiglo organizirati da se pomogne klubu i kad ne mozemo biti uz njega
  • Baneki
    731
    Odlična ideja!
  • Mr Blue
    3.4k
    Super ideja!
  • Pop corn
    5.6k
    super ideja, to je najmanje kaj možemo napraviti za naš futsal klub. jebiga, organizacija utakmice klub svejedno košta, a sad ulaznica ako ne bude i gledatelja, to su samo minusi za klub
  • deda
    28.7k
    Zona Dinamo će svakako poduprijeti ovu ideju i izići na svojim platformama s obavijesti. Naravno, ukoliko dođe do tog scenarija. Čujemo da postoje i opcije odgode prvenstva do početka travnja.
  • agramZ
    2.3k
    mislim da bi online ulaznice bile najbolje? tako bi mogao bas svatko pomoci..
  • Guinness
    2k
    Pa trenutno su online još
  • Pop corn
    5.6k
    mislim da bi online ulaznice bile najbolje? tako bi mogao bas svatko pomoci..agramZ

    bolje je ići na donacije klubu, jer ovdje svoju proziviziju (simboličnu, ali opet proviziju) ima entrio.hr
  • agramZ
    2.3k
    dobro onda moze i tako..
  • nkdz
    829
    a da, to je nesto najmanje kaj mozemo napraviti za naš klub

    razmisljao sam mozda i za slucaj da se sazna da nece biti više domaćih tekmi sa gledateljima (2-3) da se mozda naprave neke limited edition comemorative majice sa nekom grafikom na ovu temu pa da ak netko zeli moze vise pomoci nego da je kupio ulaznicu, ali bolje znate od mene dali je to imalo isplativo ili ne.

    Mozda isfurati mali štand na opatovinu ili tak nekaj pa da se dofura dva tri igraca futsal dinama da prodaju sat dva te karte za tekmu i usput daju autograme kaj bi klincima vjerujem bilo fora iskustvo, mozda da žuja isfura bacvu dve pive pa da se popije tipa onih 6 piva i dobije majica, ak nije opasnost da bi se previse ekipe okupilo zbog korone.

    vec mozda i kompliciram sve, samo lupam kaj mi je u glavi :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.