• Baneki
    731
    Kad ce taj petak
    da te opet vidim, vidim ja...
  • nkdz
    829
    steta, samo remi, alumnus je bio zreli za poraz.
    atmosfera top!
  • Pop corn
    5.6k
    Majica koja se može kupiti u Vukovaru na utakmici: S-XXXL -100kn / Dječje- 80kn:

    tgut182cbwemjuwl.jpg
  • deda
    28.7k
    Fina brojka u Vukovaru vidim, sigurno 500 Boysa
  • Ovo ono
    20
    Da, lijepa brojka, odlična atmosfera, ali prije svega je lijepo bilo vidjeti dobro ispunjenu i onu drugu tribinu, kao i jako puno male djece. Sve u svemu lijepi dan u Vukovaru, na žalost zbog obaveza se moralo odma potegnuti nazad i nismo uspijeli spojiti vikend u Slavoniji.
  • Pop corn
    5.6k
    Iza nas je sjajan vikend, Futsal Dinamo je dao veliki obol u obilježavanju važne obljetnice za sve Boyse, Dinamovce. Prije petka i utakmice u Šibeniku protiv Crnice naš futsal klub će dati ponovno dio sebe za humanitarnu pomoć.

    Utorak u 20h u Križevcima se igra revijalna utakmica, a sve o njoj u ovom tekstu. Lijep izlet do Krizevaca, cugica i tekma:

    zaooikmupbjuyf8q.jpg
  • hmoody
    128
    Treba bit realan i reć da je remi podbačaj. Od Alumnusa smo bolji i takve tekme trebamo dobivati. Od početka mi se nije svidio ulaz u tekmu, čitavo vrijeme je bilo nekako mlako, ni blizu agresivnosti koju su imali u zadnje dvije utakmice. Moguće da su neki malo poletili pa pomislili da će se tekma sama dobit.
    Atmosferom isto nisam oduševljen. Bilo je ok, al mehaničko, baš ono odrađeno. I to je samo još jedan dokaz da na terenu nije bilo dobro jer uglavnom su upravo događanja na terenu ono što digne tribinu.
  • nkdz
    829

    svakako remi s Alumnusom nije dobar rezultat ako zelimo išta napraviti, malo je ipak falilo agresivnosti.
    Meni je atmosfera bila dobra, ali ja sam bio u slavljenickom raspoloženju i popio koju :D

    vidio sam nekoga sa Blue identity majicom, mozda @Neki tip sa Zapada? :)
    bio sam malo daleko da se dodjem upoznati i pozdraviti, a kasnije se izgubio u gužvi
  • Neki tip
    19.6k
    nisam bio nažalost, samo jednom na onoj tekmi u Ciboni, ali na futsalu se sigurno negdje vidimo..
  • nkdz
    829

    haha ma sve 5, povezao te s majicom jer znam da su dosta unikatne :)
  • Baneki
    731
    Pitaj klub vol. 3, mali "bump" za odgovore koji su najavljeni do Alumnusa...
  • Mr Blue
    3.4k
    Nisam zaboravio hehe. Većina odgovora je već pristigla, ali zbog malo zgusnutog rasporeda klupskih objava, treći intervju s Matijom bit će objavljen ovu subotu. Zamolio bih vas samo još malo strpljenja.

    Što se tiče tekme... mogli smo bolje, slažem se da je ovo bio podbačaj. Alumnus smo kod kuće jednostavno morali pobijediti. Nekako mi se čini baš nepravedno da Mudronja zabije prvijenac u dresu, a Grbeša povratnički gol i da ostane na tih 2:2. Mislim da smo bili malo bolji, pogodili smo vratnicu još 2-3 puta, uglavnom držali konce igre iako nas je Herceg u par navrata spasio bravuroznim obranama na koje nas je već polako i naviknuo. Alumnus nam ove sezone očito ne leži jer smo u prvom dijelu prvenstva s njima remizirali 3:3, a oni nas još nikad nisu pobijedili. Ne bih rekao da se netko nije dovoljno trudio ili nešto tako... Jakov Ungarov na klupi Alumnusa radi odličan posao s obzirom na igrarčki kadar i ove sezone su nam praktički otkinuli 4 boda.

    Raduje i lijepa brojka navijača na tekmi, starijih i mlađih..

    A ono u Vukovaru ne vjerujem ni da su najoptimističniji među nama očekivali baš takav show. Svaka čast svima koji su potegnuli do Vukovara radi ove tekme, kao i domaćinima zbog svega što su napravili da se ova tekma održi. Sutra je još jedna humanitarka u Križevcima, za mladog golmana Karla Sokača i nadam se da će svi koji su u blizini i mogućnosti posjetit tekmu.

    Sljedeća prvenstvena je protiv Crnice u Šibeniku.. To bi moglo bit dosta opasno jer je Crnica u luđačkom naletu.. ali bio je i Square ;)
    Sljedeća domaća je protiv Vrgorca, zadnji vikend u mjesecu.
  • hmoody
    128
    Nema laganih tekmi, liga je nevjerojatno izjednačena i bit će borba u svakoj.

    Crnica u gostima, dalmatinsko gostovanje, znači očekujemo Prgometa da zabije. :)
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Koliko timova prolazi u playoff i jel se igra ko i prošle na određen broj dobivenih ili je kuci i gostima pa gol razlika ?
  • Pop corn
    5.6k
    8 u playoff, 1/4 i 1/2 na dvije dobivene
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.